کد خبر : 173
تاریخ انتشار : ۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 146 بازدید

طرح گازرسانی به 48 روستای لرستان آغاز می‌شود

این 48 روستا در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، دورود، الیگودرز، ازنا، الشتر، نورآباد، کوهدشت و دوره چگنی قرار دارند که با گازرسانی به آنها بیش از 6 هزار خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

خبرگزاری فارس: طرح گازرسانی به 48 روستای لرستان آغاز می‌شود
مدیرعامل شرکت گاز لرستان:
طرح گازرسانی به 48 روستای لرستان آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: هم‌زمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح گازرسانی به 48 روستای این استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز لرستان، علی گودرزی اظهار کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها، مجموع روستاهای بهره‌مند از گاز طبیعی استان لرستان به 278 روستا افزایش می‌یابد. وی تصریح کرد: از 400 روستایی که در سطح استان لرستان شرایط لازم برای گازرسانی را دارا هستند، تاکنون 230 روستای آن گازرسانی شده و طرح گازرسانی به 48 روستای دیگر نیز دهه فجر امسال افتتاح می‌شود. وی گفت: این 48 روستا در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، دورود، الیگودرز، ازنا، الشتر، نورآباد، کوهدشت و دوره چگنی قرار دارند که با گازرسانی به آنها بیش از 6 هزار خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند. گودرزی افزود: برای گازرسانی به این تعداد روستا بیش از 300 کیلومتر شبکه گاز شامل خطوط تغذیه فلزی و شبکه پلی‌اتیلن اجرا شده است. وی گفت: هزینه صرف شده برای اجرای این پروژه‌های گازرسانی روستایی حدود 14 میلیارد ریال بوده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :