کد خبر : 17402
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 102 بازدید

سرما یک میلیارد ریال خسارت به بخش آب و فاضلاب دلفان وارد کرد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ فرماندار دلفان گفت: در پی بارش برف سنگین و کاهش شدید هوا در چند روز گذشته بیش از یک میلیارد ریال خسارت به تاسیسات آب و فاضلاب شهری و روستایی دلفان وارد شده است. رضا دریکوند با اشاره به اینکه بر اثر سرما و یخبندان بیش از 200 فقره کنتور […]

x5w1jzpo

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ فرماندار دلفان گفت: در پی بارش برف سنگین و کاهش شدید هوا در چند روز گذشته بیش از یک میلیارد ریال خسارت به تاسیسات آب و فاضلاب شهری و روستایی دلفان وارد شده است.

رضا دریکوند با اشاره به اینکه بر اثر سرما و یخبندان بیش از 200 فقره کنتور انشعاب آب در مرکز شهر شکسته شده است، گفت: علاوه بر این موتور یخ‌زدگی دیزل تامین آب در کفراج و انشعابات فرعی نیز خساراتی را به این شرکت وارد کرده است.

وی با اشاره به اینکه کاهش دما در این شهر 520 میلیون ریال به آب و فاضلاب شهر دلفان وارد شده است، اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش شبانه‌روزی همکاران قطعی آب در این شهرستان نداشته‌ایم.

فرماندار دلفان همچنین با اشاره به اینکه سرما و یخبندان در این شهرستان 500 میلیون ریال به تاسیسات آبفار روستایی شهرستان خسارت وارد کرده است، افزود: 150 کنتور آب و 35 شیر فلکه خط اصلی پمپاژ آب در چند روز گذشته شکسته شده است.

دریکوند افزود: تعداد شش روستا بر اثر سرمای شدید در این شهرستان دچار یخ‌زدگی 100 درصد شده‌اند که با تلاش همکاران آب تمام روستاهای تابعه به جز روستای میرزاآباد وصل که تا 12 ساعت آینده آب این روستا نیز وصل می‌شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :