کد خبر : 17428
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 638 بازدید

(تصاویر) حادثه‌دیدگان پیرانشهر؛ قطع انگشت 3دانش‌آموز

با گذشت بیش از 40 روز از حادثه تلخ آتش سوزی مدرسه در پیرانشهر و مصدومیت 28 دانش آموز هنوز 10 نفر از دانش آموزان به دلیل شدت سوختگی در بیمارستان‌های کشور مشغول مداوا هستند و انگشتان دست سه دانش آموز قطع شده است.   به گزارش مهر، 42 روز از روز تلخ 15 آذر […]

با گذشت بیش از 40 روز از حادثه تلخ آتش سوزی مدرسه در پیرانشهر و مصدومیت 28 دانش آموز هنوز 10 نفر از دانش آموزان به دلیل شدت سوختگی در بیمارستان‌های کشور مشغول مداوا هستند و انگشتان دست سه دانش آموز قطع شده است.

 
به گزارش مهر، 42 روز از روز تلخ 15 آذر امسال که بخاری کلاس چهارم ابتدایی مدرسه انقلاب اسلامی منطقه شین آباد شهرستان پیرانشهر آتش گرفت می گذرد و هنوز شش تن از دانش آموزان این حادثه در بیمارستان سوختگی اصفهان، سه نفر در بیمارستان مشهد و یک نفر در بیمارستان سینای تبریز با درد دست و پنجه نرم می کنند.
 
شدت سوختگی سه نفر از این 10 دانش آموز به حدی بود که جمعی از نمایندگان مجلس مجبور به نامه نگاری با رئیس جمهور برای اعزام این دانش آموزان به یکی از کشورهای اروپایی شدند اما این نامه نگاری ها فایده نداشته و اعزام آنها به خارج از کشور لغو شد.
 
هر چند به گفته نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی وضعیت عمومی این دانش آموزان روبه بهبودی است اما قسمت تلخ این واقعه اینکه پزشکان به دلیل شدت سوختگی و عدم قبول پیوند مجبور به قطع انگشتان سه تن از دانش آموزان این حادثه شدند.
 
صبح 15 آذرماه سالجاری کلاس چهارم ابتدایی مدرسه انقلاب اسلامی روستای شین آباد آتش گرفت و در اثر آن تمام دانش آموزان مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
 
در اثر این حادثه دو نفر از دانش آموزان به نام های “سیران یگانه” و “ساریا رسول زاده” جان خود را در اثر شدت جراحات جان خود را از دست دادند و 26 دانش آموز مجروح هستند.
 
تعدادی از دانش آموزان مجروح تاکنون معالجه و به آغوش خانواده بازگشته اند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فاطمه در گفته :

کاش به جای این بچه ها مسئولین که در این امر مقصر بودن آتش می گرفتن

[پاسخ]

مردم در گفته :

خدا باعث و بانیش لعنت بکنه

[پاسخ]

واقعا كه ناراحت كننده است ، به خدا وقتي به اين بچه هاي معصوم نگاه مي كنم واز اينكه دختر هستن وخودم دختر دارم اعصابم داغون ميشه، فقط ميتونم بگم خدايا كساني كه باعث شدند اين عزيزان به اين حال وروز بيفتن نابود كن مگه گناه اينها چي بوده شما را به خدا بر عاملان وسهل انگاران اين كار لعنت بفرستيد.

[پاسخ]

لیلا در گفته :

بیشتر از این می سوزم که تلویزیون هیچوقت این چیزا رو به مردم نشون نمیده…فقط زمانی میره سراغشون که یه گردن کلفت رفته باشه عیادتشون با عروسک و…..افسوس وصد افسوس برای کسانی که درد مردم رو نمی بینن….دلم سوخت…قلبم شکست.

[پاسخ]

کورش در گفته :

بدترین و ناراحت کننده ترین صحنه عمرمو الان دیدم. چه مظلوم چه پاک و چه بی کس.

[پاسخ]

7چشمه میشنان در گفته :

ننگ بر مسئولین بی مسئولیت….
گناه این طفلان معصوم چه بود!!!؟؟
جیگرم آتیش گرفت…..

[پاسخ]

اگه يكي از اين بچه هاي معصوم دختر يكي از مسؤلين بود چه غوغايي مي شد !!!!!واقعا در كشوري كه جز كشورهاي غني از لحاظ ذخاير نفتي است بايد اينجور اتفاقاتي بيفته

[پاسخ]

مجيد در گفته :

دركشورهاي ديگه وقتي همچين اتفاقي مي افته با پيگيري مسئله ومجازات مسببين وكساني كه كوتاهي كردن كه حتي به استعفاي وزير هم مي كشه هم از درد مردم مي كاهن هم باعث ميشن مسئولين بعدي كارهاشون درست انجام بدن.اما اينجا در آتش سوزي مدرسه در ياسوج.كشته شدن 23دختر دبيرستاني در سفرهاي راه نور در بختياري و … هيچ كسي مجازات نشد هيچ كسي اخراج نشدوبعد شين آبادها و…واين قصه تلخ مرتب تكرار و تكرار ميشه.

[پاسخ]

ازاد در گفته :

خدا وند شفای عاجل عنایت فرماید -امین

[پاسخ]

سعید در گفته :

خولکه،به خداوقتی تصاویرشمارانگاه کردم بی مهابااشک اززچشمانم سرازیرشد،

[پاسخ]

امین آزادبخت (مدیر سایت ) در گفته :

هنی بو زلف سوخته دت میایه باد…

[پاسخ]

ميترا حاتمي نژاد در گفته :

واقعا تاسف بار با وجود اين همه پيشرفت در دنياي امروزي شاهد چنين اتفاقي باشيم

[پاسخ]

چل سرو در گفته :

ای روله

[پاسخ]

محمد در گفته :

آرزوهاي دختركان اين سرزمين در آتش سوخت…
به اميد سلامتي دوباره اشان.

[پاسخ]

علی در گفته :

کاشکی یک کمی مسئولیت پذیر بودن.
اما افسوس
و
صد افسوس.

[پاسخ]

یک همشهری از نوراباد در گفته :

به جای این همه داد وبی داد جناب اقای وزیر – جناب اقای ریس جمهور همتی در خصوص خدمت به این بندگان خدا بکنید – بخدا فردای قیمات شما در قبال اینها مسول و÷اسخگو باید باشید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

وزیر آموزش وپرورش که این همه به خودش ومردم دروغ می گوید چرا استعفا نداد . حق کشی در جامعه ایران والبته بین مسولان بیداد می کند . تو را خدا پخش کنید

[پاسخ]

پژاره در گفته :

ای روله براکم
دویم کت ای دل داغم کولیاوه
داغ کهنه و نو نو و یک رشیاوه

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آتيش گرفتم خدا به فريادشون برسه لعنت به هرچي مسئول بي كفايته

[پاسخ]

آدینه وند در گفته :

سلام
ما هر حادثه ی برای کشورهای دیگه می افته خودمون رو به آب وآتیش میزنیم اما موقعی که نوبت به خودمون میرسه هیچ کسی راضی نیست به ما کمک کنه چه برسه به خودمون .اون وقت خودمون رو مسلمان میدونیم .
آقی وزریرآموزش وپرورش کجاست اون وعده ها تون به خدا این ظلمه درحق بچه ها که خانوادهاشون باهزار امید اونا را بزرگ کردند .یه کم به خودتون بیایید.ضرر نمیکند .

[پاسخ]

كوهدشتي در گفته :

گنه كرد در بلخ آهنگري به شوشتر زدند گردن مسگري

[پاسخ]

علی در گفته :

همه وجودم سوخت

[پاسخ]

قلبم شکست و ساعت ها گریه کردم. لعنت بر مسئولین بی لیاقت که استعفا ندادند و استیضاح نشدند هیچ بلکه مواخذه هم نشدند. امیدوارم همه مسببین این حوادث از بالاترین مسئول تا پایین ترین در آتش دنیا و آخرت بسوزند و نابود شوند. من هم با خانواده این عزیزان هم دردم…

[پاسخ]

پرنيان السادات حسيني در گفته :

خدايا كمك كن كه اين كودكان اسيب ديده خوب شوند وهيچ كودكي اسيب نبيند ومثل مرحو مه يگاني در كودكي به امر باقي نشتافد خدايا ما كودكان به تو اميد واريم وهيچ وقت كودكي اميد خود را از د ست نخاهد داد ماكودكان به تو اميد واريم انشاا لاه كه خوب شويد امين يا رب الالمين براي مرحومه يگا ني هم تس ليت ميگويم

[پاسخ]

پرنيان السادات حسيني در گفته :

ممنونم پرنيان جان

[پاسخ]

مائده در گفته :

تورو خدا این چه وضعیه بیجاره ها به مسئولان مدرسه بگو این چه بخاری است اخه تورو خدا

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :