کد خبر : 17428
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 610 بازدید

(تصاویر) حادثه‌دیدگان پیرانشهر؛ قطع انگشت ۳دانش‌آموز

با گذشت بیش از ۴۰ روز از حادثه تلخ آتش سوزی مدرسه در پیرانشهر و مصدومیت ۲۸ دانش آموز هنوز ۱۰ نفر از دانش آموزان به دلیل شدت سوختگی در بیمارستان‌های کشور مشغول مداوا هستند و انگشتان دست سه دانش آموز قطع شده است.   به گزارش مهر، ۴۲ روز از روز تلخ ۱۵ آذر […]

با گذشت بیش از ۴۰ روز از حادثه تلخ آتش سوزی مدرسه در پیرانشهر و مصدومیت ۲۸ دانش آموز هنوز ۱۰ نفر از دانش آموزان به دلیل شدت سوختگی در بیمارستان‌های کشور مشغول مداوا هستند و انگشتان دست سه دانش آموز قطع شده است.

 
به گزارش مهر، ۴۲ روز از روز تلخ ۱۵ آذر امسال که بخاری کلاس چهارم ابتدایی مدرسه انقلاب اسلامی منطقه شین آباد شهرستان پیرانشهر آتش گرفت می گذرد و هنوز شش تن از دانش آموزان این حادثه در بیمارستان سوختگی اصفهان، سه نفر در بیمارستان مشهد و یک نفر در بیمارستان سینای تبریز با درد دست و پنجه نرم می کنند.
 
شدت سوختگی سه نفر از این ۱۰ دانش آموز به حدی بود که جمعی از نمایندگان مجلس مجبور به نامه نگاری با رئیس جمهور برای اعزام این دانش آموزان به یکی از کشورهای اروپایی شدند اما این نامه نگاری ها فایده نداشته و اعزام آنها به خارج از کشور لغو شد.
 
هر چند به گفته نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی وضعیت عمومی این دانش آموزان روبه بهبودی است اما قسمت تلخ این واقعه اینکه پزشکان به دلیل شدت سوختگی و عدم قبول پیوند مجبور به قطع انگشتان سه تن از دانش آموزان این حادثه شدند.
 
صبح ۱۵ آذرماه سالجاری کلاس چهارم ابتدایی مدرسه انقلاب اسلامی روستای شین آباد آتش گرفت و در اثر آن تمام دانش آموزان مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
 
در اثر این حادثه دو نفر از دانش آموزان به نام های “سیران یگانه” و “ساریا رسول زاده” جان خود را در اثر شدت جراحات جان خود را از دست دادند و ۲۶ دانش آموز مجروح هستند.
 
تعدادی از دانش آموزان مجروح تاکنون معالجه و به آغوش خانواده بازگشته اند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فاطمه در گفته :

کاش به جای این بچه ها مسئولین که در این امر مقصر بودن آتش می گرفتن

مردم در گفته :

خدا باعث و بانیش لعنت بکنه

واقعا که ناراحت کننده است ، به خدا وقتی به این بچه های معصوم نگاه می کنم واز اینکه دختر هستن وخودم دختر دارم اعصابم داغون میشه، فقط میتونم بگم خدایا کسانی که باعث شدند این عزیزان به این حال وروز بیفتن نابود کن مگه گناه اینها چی بوده شما را به خدا بر عاملان وسهل انگاران این کار لعنت بفرستید.

لیلا در گفته :

بیشتر از این می سوزم که تلویزیون هیچوقت این چیزا رو به مردم نشون نمیده…فقط زمانی میره سراغشون که یه گردن کلفت رفته باشه عیادتشون با عروسک و…..افسوس وصد افسوس برای کسانی که درد مردم رو نمی بینن….دلم سوخت…قلبم شکست.

کورش در گفته :

بدترین و ناراحت کننده ترین صحنه عمرمو الان دیدم. چه مظلوم چه پاک و چه بی کس.

7چشمه میشنان در گفته :

ننگ بر مسئولین بی مسئولیت….
گناه این طفلان معصوم چه بود!!!؟؟
جیگرم آتیش گرفت…..

اگه یکی از این بچه های معصوم دختر یکی از مسؤلین بود چه غوغایی می شد !!!!!واقعا در کشوری که جز کشورهای غنی از لحاظ ذخایر نفتی است باید اینجور اتفاقاتی بیفته

مجيد در گفته :

درکشورهای دیگه وقتی همچین اتفاقی می افته با پیگیری مسئله ومجازات مسببین وکسانی که کوتاهی کردن که حتی به استعفای وزیر هم می کشه هم از درد مردم می کاهن هم باعث میشن مسئولین بعدی کارهاشون درست انجام بدن.اما اینجا در آتش سوزی مدرسه در یاسوج.کشته شدن ۲۳دختر دبیرستانی در سفرهای راه نور در بختیاری و … هیچ کسی مجازات نشد هیچ کسی اخراج نشدوبعد شین آبادها و…واین قصه تلخ مرتب تکرار و تکرار میشه.

ازاد در گفته :

خدا وند شفای عاجل عنایت فرماید -امین

سعید در گفته :

خولکه،به خداوقتی تصاویرشمارانگاه کردم بی مهابااشک اززچشمانم سرازیرشد،

امین آزادبخت (مدیر سایت ) در گفته :

هنی بو زلف سوخته دت میایه باد…

ميترا حاتمي نژاد در گفته :

واقعا تاسف بار با وجود این همه پیشرفت در دنیای امروزی شاهد چنین اتفاقی باشیم

چل سرو در گفته :

ای روله

محمد در گفته :

آرزوهای دخترکان این سرزمین در آتش سوخت…
به امید سلامتی دوباره اشان.

علی در گفته :

کاشکی یک کمی مسئولیت پذیر بودن.
اما افسوس
و
صد افسوس.

یک همشهری از نوراباد در گفته :

به جای این همه داد وبی داد جناب اقای وزیر – جناب اقای ریس جمهور همتی در خصوص خدمت به این بندگان خدا بکنید – بخدا فردای قیمات شما در قبال اینها مسول و÷اسخگو باید باشید

ناشناس در گفته :

وزیر آموزش وپرورش که این همه به خودش ومردم دروغ می گوید چرا استعفا نداد . حق کشی در جامعه ایران والبته بین مسولان بیداد می کند . تو را خدا پخش کنید

پژاره در گفته :

ای روله براکم
دویم کت ای دل داغم کولیاوه
داغ کهنه و نو نو و یک رشیاوه

ناشناس در گفته :

آتیش گرفتم خدا به فریادشون برسه لعنت به هرچی مسئول بی کفایته

آدینه وند در گفته :

سلام
ما هر حادثه ی برای کشورهای دیگه می افته خودمون رو به آب وآتیش میزنیم اما موقعی که نوبت به خودمون میرسه هیچ کسی راضی نیست به ما کمک کنه چه برسه به خودمون .اون وقت خودمون رو مسلمان میدونیم .
آقی وزریرآموزش وپرورش کجاست اون وعده ها تون به خدا این ظلمه درحق بچه ها که خانوادهاشون باهزار امید اونا را بزرگ کردند .یه کم به خودتون بیایید.ضرر نمیکند .

كوهدشتي در گفته :

گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری

علی در گفته :

همه وجودم سوخت

قلبم شکست و ساعت ها گریه کردم. لعنت بر مسئولین بی لیاقت که استعفا ندادند و استیضاح نشدند هیچ بلکه مواخذه هم نشدند. امیدوارم همه مسببین این حوادث از بالاترین مسئول تا پایین ترین در آتش دنیا و آخرت بسوزند و نابود شوند. من هم با خانواده این عزیزان هم دردم…

پرنيان السادات حسيني در گفته :

خدایا کمک کن که این کودکان اسیب دیده خوب شوند وهیچ کودکی اسیب نبیند ومثل مرحو مه یگانی در کودکی به امر باقی نشتافد خدایا ما کودکان به تو امید واریم وهیچ وقت کودکی امید خود را از د ست نخاهد داد ماکودکان به تو امید واریم انشاا لاه که خوب شوید امین یا رب الالمین برای مرحومه یگا نی هم تس لیت میگویم

پرنيان السادات حسيني در گفته :

ممنونم پرنیان جان

مائده در گفته :

تورو خدا این چه وضعیه بیجاره ها به مسئولان مدرسه بگو این چه بخاری است اخه تورو خدا

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :