کد خبر : 17492
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 711 بازدید

دکتر کاییدی : اشتغال ۳۵۰۰ نفر در کارخانه سیمان پلدختر

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  نماینده ی مردم  پلدختر ضمن بیان اختصاص ۵۷۹ میلیارد اعتبار ریالی و ۵۳ میلیون یورو اعتبار ارزی برای احداث کارخانه سیمان پارسیان پلدختر، گفت: احداث این کارخانه می تواندبرای ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم کار ایجاد کند. دکتر علی کائیدی ضمن بیان محرومیت […]

IMG_1406

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  نماینده ی مردم  پلدختر ضمن بیان اختصاص ۵۷۹ میلیارد اعتبار ریالی و ۵۳ میلیون یورو اعتبار ارزی برای احداث کارخانه سیمان پارسیان پلدختر، گفت: احداث این کارخانه می تواندبرای ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم کار ایجاد کند.

دکتر علی کائیدی ضمن بیان محرومیت های استان لرستان و شهرستان پلدختر در زمینه اشتغال، تصریح کرد: به منظور رفع این نقیصه تلاش هایی برای احداث کارخانه سیمان در شهرستان پلدختر انجام شد که با  تلاش های انجام شده در این زمینه نهایتاً با مساعدت های وزیر اقتصاد،  بانک ملی به عنوان بانک عامل این پروژه، اختصاص ۵۷۹ میلیارد اعتبار ریالی  و ۵۳ میلیون یورو اعتبار ارزی به احداث  این کارخانه را تصویب  و به صندوق توسعه ابلاغ کرد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه کارخانه سیمان پلدختر در صورت احداث، به یکی از بزرگترین  کارخانجات سیمان غرب کشور تبدیل خواهد شد، افزود: احداث این کارخانه می تواند برای ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم  اشتغال ایجاد کند.

وی یادآور شد: احداث کارخانه سیمان در استان لرستان می تواند گام مهمی در جهت اشتغالزایی و در نتیجه کاهش آسیب های اجتماعی در این استان و بویژه شهرستان پلدختر باشد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،  در تشریح روند فعالیت ها برای اختصاص اعتبار لازم به کارخانه سیمان پلدختر گفت: این کارخانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی تا کنون ۱۵ تا ۲۰ درصد رشد فیزیکی داشته است  وجای امیدواری دارد در آینده با تصویب اعتبار یاد شده این کارخانه به مراحل نهایی نزدیک و زمینه ساز اشتغال نیروی کار استان لرستان را فراهم کند.

ایشان در پایان نیز با تشکر از تلاشهای بسیار وزیر اقتصاد ، مدیرعامل بانک ملی ایران و  استاندار محترم  از مسئولان استانی درخواست نمود که با پیگیری های لازمه هر چه سریعتر جهت افتتاح کارخانه ی سیمان پلدختر را در اولویت های کاری خود قرار دهند .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جودکی در گفته :

(عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس)!
آقای دکتر کائیدی نایب رئیس این کمیسیون هستند

[پاسخ]

دالوند در گفته :

یا سلام. بعضی از نمایندگان محترم استان که فقط دنبال تغییر ریاست در ادارات و حتی مدارس؛
و اومدن اسمشون رو خبرگزاری ها هستند؛از اقای دکتر کاییدی یاد بگیرند که بدون حاشیه داره برا پیشرفت لرستان تلاش میکنه.
صمیمانه از دکتر کاییدی تشکر می کنیم

[پاسخ]

روح اله سوری در گفته :

دقیقاً دقت کنید خود ایشان چه گفتند:
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه کارخانه سیمان پلدختر در صورت احداث، به یکی از بزرگترین کارخانجات سیمان غرب کشور تبدیل خواهد شد!
قضاوت با خود شما :اگر احداث شود چه می شود؟

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

چرا اقای ملکشاهی از اقای کاییدی درس نمی گیرد وفقط به سان نماینده های قبل فقط دنبال تبلیغات وعزل ونصب های بیمورد -فکری به حال اشتغال جوانان بیکار بکنید نه نردبان گذاشتن برای افراد چاپلوس

[پاسخ]

دلسوخته پاسخ در تاريخ جمعه ۲۵ بهمن , ۱۳۹۲ ۲۰:۳۱:

جناب آقای آزاد بخت آواز دهل شنیدن از دور خوش است ماکه تا به حال به غیر از حرف از کائیدی چیزی ندیدیم اگر هم کاری کرده فقط برای عزیزان اهل کوهدشت و رومشگان بوده آنهم بخاطر پیوند میمون و مبارک خانوادگی ایشان با مردم شهید پرور کوهدشت است لازم به ذکر است که ما ایشان را به عنوان نماینده بخش طرهان میشناسیم ولا غیر

[پاسخ]

لرستانی در گفته :

هر چند که توی شهر ما نیست ، ولی خوشحالیم که لرستان داره به سمت پیشرفت میره
البته تشکر ویژه هم از دکتر کائیدی که توی این وضعیت رکود لرستان در حال کار و تلاش وپیگیری ست

[پاسخ]

لرستانی در گفته :

درود خداوند بر دکتر کاییدی برای تلاش و همتی که به خاطر مردم محروم انجام میده

[پاسخ]

احمدی در گفته :

مردان خد ا جز به خدا نمی نگرند ،تبریک به مردم دلاور پلدختر با انتخاب آگاهانه آنان خوش بحالشان

[پاسخ]

شهروند پلدختری پاسخ در تاريخ شنبه ۳۰ دی , ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰:

دورودبردکتر کائیدی وتشکر ازمیرملاس نیوز

[پاسخ]

جوان پلدختری در گفته :

خداقوت دکتر کائیدی

[پاسخ]

خانواده شهدا وایثارگران پاسخ در تاريخ شنبه ۳۰ دی , ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶:

صمیمانه از زحمات وپیگیریهای جناب دکتر کائیدی تقدیر وتشکر بعمل می آوریم خداقوت

[پاسخ]

علی جودکی نژاد در گفته :

از آفای دکتر کاییدی می خواهیم که برای بقیه نماینگان لرستان نیز چاره ای بیندیشند تا شاید یه تکانی به خودشان بدهند واقعا برا لرستان چه کرده اند؟!

[پاسخ]

حمیدرضاحاجیوند در گفته :

شاغل درصنعت سیمان هستم کاری که شما انجام دادیدستودنی است دکترجان ای والا

[پاسخ]

علی جودکی نژاد ( خرم آباد ) در گفته :

خدا قوت دکتر کائیدی . خدارو شکر به سلامتی پروژه چهارخطه شدن محور خرم آباد -پلدختر در دست اجراست . دکتر جان نمیشه دور آینده برای خرم آباد کاندیدا بشین. تا شاید حداقل راه های درون شهری خرم آباد یه مقدار درست بشه؟

[پاسخ]

سامان دانزه در گفته :

باسلام ودرود به نماينده با غير ت شهرستان پلدختر
جناب اقاي دكتر كائيدي
ما به شما افتخار ميكنيم اي ول دمتان گرم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :