کد خبر : 17528
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 83 بازدید

بررسی تحقیق و تفحص از استانداری لرستان و سه استانداری دیگر در مجلس

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ملت، کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور مجلس هفته آینده روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه، ‌یکم و سوم بهمن ماه تشکیل جلسه می‌دهد. اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در نشست یک‌شنبه( یکم بهمن)، علاوه بر بررسی اخبار واصله، به ادامه بررسی طرح نحوه فعالیت احزاب […]

ostandari

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از خانه ملت، کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور مجلس هفته آینده روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه، ‌یکم و سوم بهمن ماه تشکیل جلسه می‌دهد.

اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در نشست یک‌شنبه( یکم بهمن)، علاوه بر بررسی اخبار واصله، به ادامه بررسی طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی نیز می‌پردازند.

همچنین در نشست یک‌شنبه اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، علاوه بر بررسی و تصمیم‌گیری در مورد ضرورت انجام تحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران، فارس، لرستان و آذربایجان‌غربی، نشستی را نیز با نمایندگان مردم بندرعباس، هرمز، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌کنند.

این کمیسیون سه‌شنبه سوم بهمن ماه نیز تشکیل جلسه می‌دهد که در آن هم اخبار واصله به کمیسیون بررسی شده و هم ادامه بررسی طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی انجام می‌یابد.

 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :