کد خبر : 1766
تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 439 بازدید

فرماندار پلدختر : رعایت قوانین وظیفه نامزدهای انتخاباتی در پلدختر است

  به گزارش میرملاس نیوز؛ فریدون رشیدی امروز طی گفت و گویی در پلدختر گفت: از میان داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این حوزه، صلاحیت 13 نفر تایید شده است. وی ضمن اعلام اسامی کاندیدهای پلدختر،‌افزود:ابراهیم پورحسینی، احمد کرمی، احمد نورعلی‌وند، علی همت محمود‌نژاد، نورالدین احمدی، علی اکبر دیناروند، محمد صادق داوودی، علی کاییدی، سید حمید کاظمی، فرشاد کاوه، هدایت […]

 

به گزارش میرملاس نیوز؛ فریدون رشیدی امروز طی گفت و گویی در پلدختر گفت: از میان داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این حوزه، صلاحیت 13 نفر تایید شده است.

وی ضمن اعلام اسامی کاندیدهای پلدختر،‌افزود:ابراهیم پورحسینی، احمد کرمی، احمد نورعلی‌وند، علی همت محمود‌نژاد، نورالدین احمدی، علی اکبر دیناروند، محمد صادق داوودی، علی کاییدی، سید حمید کاظمی، فرشاد کاوه، هدایت الله ایمانی، عبدالرضا جودکی و علی نصرتی برایی نشستن بر کرسی نمایندگی رقابت می‌کنند.

وی گفت: برای شرکت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه 15 نفر نام نویسی کردند، که از میان و پس از بررسی‌های انجام شده 13 نفر برای حضور در رقابت‌های انتخابات این دوره مجلس تایید صلاحیت شدند.

رشیدی افزود: کاندیداهای تایید صلاحیت شده از روز چهارم اسفندماه جاری تا 24 ساعت قبل از زمان رای‌گیری می‌توانند برای انجام تبلیغات انتخاباتی بر اساس معیارهای قانونی و مجاز در حوزه انتخابیه خود اقدام کنند.

فرماندار پلدختر گفت: کل شهرستان پلدختر دارای 89 شعبه اخذ رای است، که از این تعداد 56 شعبه در مرکز حوزه انتخابیه و بخش مرکزی و 33 شعبه در حوزه فرعی معمولان در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: از 56 شعبه مرکز حوزه انتخابیه و بخش مرکزی 30 شعبه ثابت و 26 شعبه سیار است و از 33 شعبه حوزه فرعی معمولان 13 شعبه ثابت و 20 شعبه سیار در نظر گرفته شده است.

رشیدی تصریح کرد: تعداد کل شعب اخذ رای ثابت شهرستان را 43 و تعدادکل شعبه اخذ رای سیار را 46 شعبه است.

وی با بیان این که تمام اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات حداکثری، باشکوه، شفاف و روشن انجام شده است، گفت: بسترهای مناسب و لازم  برای شور و نشاط انتخاباتی و حضور گسترده مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دراین شهرستان فراهم شده است و آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی سالم را داریم و هیچ کسی در هیچ مرحله‌ای از انتخابات نخواهد توانست خدشه‌ای به آرا مردم وارد کند.

فرماندار پلدختر یادآور شد: اعضای شعب اخذ رای به عنوان افراد مورد اعتماد برای برگزاری انتخابات گزینش شده‌اند و آنان باید با همدلی و هماهنگی، صعه صدر، امانتداری و بدون حمایت و طرفداری از کاندیدای خاصی در برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم نقش آفرینی کنند.

رشیدی بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی تاکید کرد و خطاب به نامزدهای انتخاباتی اظهار کرد: داوطلبان نمایندگی مجلس موظفند تمام قوانین مربوط به انتخابات را رعایت کنند و از تخریب دیگر نامزدها بپرهیزند و آنها باید مراقب کلام و رفتار خویش باشند و از تهمت و افترا به یکدیگر خودداری کنند، چرا که این عرصه میدان رقابت بوده و باید زمینه ایجاد همکاری مردم در انتخابات فراهم شود.

نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 12 اسفندماه جاری برگزار می‌شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امیر هو شنگ رشیدیان در گفته :

فرمانداری پاک وساده

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

ما با توجه به شناختي كه نسبت به آقاي احمد كرمي داريم به ايشان راي مي دهيم به اميد پيروزي ايشان

[پاسخ]

رشيدي فرماندار پلدختر در گفته :

با سلام وعرض خستته نباشيد ازانعكاس خبر پلدختر توسط پايگاه تحليلي خبري ميرملاس نيوز صميمانه متشكرم

[پاسخ]

يك پلدختري در گفته :

باسلام وتشكر خدمت ميرملاس نيوز
لطفا به كاندياهايي كه به تخريب ديگران مي پردازند هشدار بدهيد وآنان را عواقب بد آخروي بترسانيد
با تشكر فراوان

[پاسخ]

طرفدار در گفته :

آقاي احمد كرمي مردي شريف و اصلح مي باشد انشا الله موفق باشند

[پاسخ]

مخاطب در گفته :

يادش بخير موقعي كه دانشجوتون بوديم استاد ارجمند جناب آقاي احمد كرمي.سالهاست از آن موقع مي گذرد ولي خاطرات خوش آن روزها ذهنم را روشن مي كند درس هاي اخلاقي زيادي از شما ياد گرفتيم .پيروزي حق مسلم شما ست اميدواريم موفق باشيد.

[پاسخ]

صادق درويشيان در گفته :

اميدوارم آقاي رشيدي فرماندار محبوب پلدختر در اين مرحله از زندگي كاريشان موفق و سربلند باشي

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

سلام به همه ی همشهری های عزیزم!

امیداورم برای انتخاب نماینده ی اصلح سخنان و ملاک های مقام معظم رهبری را مد نظر داشته باشید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :