کد خبر : 17687
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 195 بازدید

اختلال سه روزه تلفن همراه در پلدختر موجب گلایه مردم شد

  به گزارش میرملاس ؛ از چهارشنبه هفته جاری تا کنون شبکه تلفن همراه اول در پلدختر دچار اختلال شده و امکان برقراری برای مشترکان تلفن همراه اول و ایرانسل امکان پذیر نیست که این امر مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است.  مشترکان تلفن همراه شهرستان پلدختر نسبت به اختلال شبکه تلفن همراه اظهار ناخرسندی […]

110201-feature4photo-650_416

 

به گزارش میرملاس ؛ از چهارشنبه هفته جاری تا کنون شبکه تلفن همراه اول در پلدختر دچار اختلال شده و امکان برقراری برای مشترکان تلفن همراه اول و ایرانسل امکان پذیر نیست که این امر مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است.

 مشترکان تلفن همراه شهرستان پلدختر نسبت به اختلال شبکه تلفن همراه اظهار ناخرسندی و عنوان کردند که با گذشت سه روز هنوز تلفن همراه در این شهرستان دارای اختلالاتی است و عدم برقراری تماس و ارسال پیامک از مشکلاتی است که ما با آن مواجه هستیم.

آنها افزودند: متاسفانه مسئولان مخابرات شهرستان و استان تاکنون در مورد اختلال تلفن همراه و مشکلات ایجاد شده برای شهروندان پاسخگو نبوده اند.

علیرضا حیدرپور سرپرست شرکت مخابرات پلدختر نیز در این رابطه گفت: مشکلی در شبکه تلفن همراه پیش آمده و موجب اختلال در آنتن دهی تلفن های همراه این شهرستان شده که کارشناسان شرکت مخابرات در حال بررسی و رفع این مشکل هستند.

شرکت مخابرات شهرستان پلدختر بیش از هفت هزار تلفن همراه به مشترکان واگذار کرده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نازنین در گفته :

ببخشید که تو کوهدشتم اوضاع این مدلیه ……………………..دیگه چرا لقمه رو چپکی میزارید تو دهن

[پاسخ]

مهدی در گفته :

بابا با این کاروبارتون کفر همه رو دراورید یه 4 تا نیروی متخصص می گرفتید که اینجوری مردمو ازار ندید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :