کد خبر : 17705
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 45 بازدید

نماینده ی ولی فقیه : اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها نیازمند فضای صمیمی است

    امام جمعه خرم آباد گفت: اقدام رییس جمهور عمل به تاكید و مطالبه جدی مقام معظم رهبری مبنی بر وحدت است. ایسنا: حجت الاسلام و المسلمین ‘سیداحمد میرعمادی’ در خطبه های نماز جمعه با بيان اينكه حضور رییس جمهور در مجلس نشان دهنده اراده دولت مبنی بر ایجاد وحدت و همدلی در عرصه […]

ir

 

 

امام جمعه خرم آباد گفت: اقدام رییس جمهور عمل به تاكید و مطالبه جدی مقام معظم رهبری مبنی بر وحدت است.

ایسنا: حجت الاسلام و المسلمین ‘سیداحمد میرعمادی’ در خطبه های نماز جمعه با بيان اينكه حضور رییس جمهور در مجلس نشان دهنده اراده دولت مبنی بر ایجاد وحدت و همدلی در عرصه مدیریتی كشور است.، بيان كرد: اقدام دكتر احمدی نژاد در تبادل نظر با نمایندگان مردم پیرامون مسایل مختلف كشور بسیار پسندیده و نشانه تعامل دولت با مجلس است.

وی این حركت رییس جمهور  را گامی مثبت در راستای حل مشكلات اقتصادی و زمینه ساز ایجاد تعامل و ارتباط منطقی میان دولت و مجلس برشمرد و  برلزوم استمرار و تداوم برگزاری این نشستها تاكيد كرد.

خطيب جمعه خرم‎آباد با بيان اينكه اقدام رییس جمهور در حقیقت عمل به یكی از تاكیدات و مطالبات جدی مقام معظم رهبری مبنی بر وحدت، همدلی و همراهی مجموعه مسوولان است، يادآورشد:انجام كارهای بزرگ اقتصادی همچون اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها نیازمند یك فضای صمیمی و بدور از تنشهای سیاسی و اقتصادی است.

امام جمعه خرم‎آباد برگزاری نشست هاو انجام گفت وگوهای منطقی و كارشناسی را موجب حاكم شدن صمیمیت، همدلی و وحدت نظر در فضای جامعه جهت اتخاذ سیاست های راهبردی برای رفع مشكلات دانست و ادامه داد:  باید ابعاد مثبت و منفی اجرای مرحله دوم هدفمندي به صورت كارشناسی و دقیق با توجه به شرایط فعلی، مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

نماينده ولي فقيه در استان با تاكيد براينكه مجلس و دولت با اراده ای جمعی بهترین تصمیم را برای تامین رفاه مردم اتخاذ كنند، عنوان كرد: رفع مشكلات اقتصادی و مقابله با تحریمهای اعمال شده از سوی دشمن و زمینه سازی برای افزایش درآمدهای اقتصادی ، نیازمند حاكم شدن فضای همدلی و وحدت در عرصه مدیریتی است.

امام جمعه خرم آباد با بيان اينكه انتظار مردم در شرایط فعلی، تداوم و استمرار جلسات هم اندیشی میان دولت و مجلس در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم و تامین رفاه و آرامش جامعه است به ترفندهای دشمن برای ایجاد اختلاف و تفرقه در كشور اشاره كرد و اظهار كرد: دشمنان سعی می كنند با ایجاد اختلاف و نفاق میان مردم و مسوولان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، مانع از رشد كشور و برگزاری انتخابات باشكوه و عزتمند شوند.

وي با بيان اينكه استكبار جهانی تلاش می كند با ایجاد بحران در سطح كشورهای اسلامی، منطقه را ناامن كرده و مانع تحقق اهداف و آرمان های مردم شود، اضافه كرد: آمریكا به عامل اصلی بروز بحران و ناامنی در منطقه و صحنه گردان اصلی درگیریها و بحرانهای موجود تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز ملتهای مسلمان منطقه با پیروی از حركت بزرگ مردم ایران به دنبال سرنگونی رژیم های فاسد و حكام زورگو هستند.

وی با بيان اينكه رسالت مردم بزرگ ایران اسلامی به واسطه در دست داشتن پرچم اسلام و مكتب

اهل بیت(ع) بسیار سنگین است و چشم همه ملت های محروم و آزادیخواه جهان به مردم ایران و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان علمدار حركت بیداری اسلامی دوخته شده ،افزود: نیاز اصلی كشورهای مسلمان وحدت و یكپارچگی است تا در سایه انسجام در برابر زورگویان ایستادگی و آرامش و امنیت را در منطقه حاكم كنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان در ادامه به فرارسیدن سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) و همچنین آغاز امامت حضرت مهدی(عج) ، اشاره كرد و گفت: غیبت امام زمان (عج)، دوران آزمایش، ولایتمداری و اطاعت پذیری است.

امام جمعه خرم آباد در ادامه با اشاره به سالروز اعدام انقلابی حسنعلی منصور توسط شهید بخارایی، گفت: این اقدام، حركتی ارزشمند در راستای پاسداری از حریم ولایت بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :