کد خبر : 17766
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 135 بازدید

لرستان قهرمان مسابقات دوچرخه سواری کورسی جوانان کشور شد

    به گزارش میرملاس ؛ این مسابقات از بیست و هفتم دی به میزبانی شهرستان محلات آغاز شده بود .در مجموع 6 مرحله این مسابقات ، تیم استان لرستان با761 امتیاز اول شد و تیم های استان یزد و استان مرکزی به ترتیب با 616 و 514 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند […]

 

139110180001545

 

به گزارش میرملاس ؛ این مسابقات از بیست و هفتم دی به میزبانی شهرستان محلات آغاز شده بود .
در مجموع 6 مرحله این مسابقات ، تیم استان لرستان با761 امتیاز اول شد و تیم های استان یزد و استان مرکزی به ترتیب با 616 و 514 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند .
در این دوره از رقابتها 63 رکابزن در 18 تیم از استان های ( همدان، گلستان، خراسان جنوبی،آذربایجان شرقی ، قم ، خراسان رضوی، یزد، کرمان، سمنان، فارس،اصفهان، البرز، زنجان، لرستان، مازندران، مرکزی، لرستان ب و قزوین ) در مواد (200 متر ، 3000 متر ، 500 متر ، تایم تریل انفرادی ، دورحذفی و استقامت جاده ) رقابت کردند.
پس از اتمام مسابقات در نهایت 12 دوچرخه سوار در مواد استقامت و نیمه استقامت و 5 رکابزن در مواد سرعت به منظور شرکت در اردوی تیم ملی جوانان انتخاب شدند .
بر این اساس آرشام فرزاد از لرستان، مهدی عبادالهی از کرمان، علی اکبر زارع و مجید ابویی از یزد ، شهریار رودی از خراسان رضوی ، کسری قیاسی و علیرضا سیفی از همدان ، محمد علی مرادیان از فارس ، محسن زرکار از اصفهان ، علی کریمی از استان مرکزی ، امیر صبح خیز از تهران و مصطفی زرین پر از سمنان به عنوان دوچرخه سواران برتر مواد استقامت و نیمه استقامت معرفی شدند.
همچنین محمد رضا درویشی از استان مرکزی ، فرزاد روح الهی از کرمان ، امیر رضا قناعتی از خراسان رضوی ، مهدی امیر سرداری از لرستان و حامد زارع از یزد برای حضور به اردوی تیم ملی در مواد سرعت دعوت شدند .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :