کد خبر : 17787
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 271 بازدید

ابراهیم شریفی به عنوان مدیر ایسنا لرستان منصوب شد

   به گزارش میرملاس نیوز ؛ ابراهیم شریفی با حکم ساسان والی‌زاده مدیر عامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به عنوان مدیر نمایندگی ایسنا واحد لرستان منصوب شد. به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، در حکم والی‌زاده آمده است: برادر گرامی جناب آقای ابراهیم شریفی با استناد به بند 1 ماده 3 آیین‌نامه نحوه تاسیس و فعالیت […]

sharifi

 

 به گزارش میرملاس نیوز ؛ ابراهیم شریفی با حکم ساسان والی‌زاده مدیر عامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به عنوان مدیر نمایندگی ایسنا واحد لرستان منصوب شد.

به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی لرستان، در حکم والی‌زاده آمده است:

برادر گرامی جناب آقای ابراهیم شریفی با استناد به بند 1 ماده 3 آیین‌نامه نحوه تاسیس و فعالیت شعب خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) مصوب هیئت مدیره جهاد دانشگاهی و نیز بنا به معرفی جنابعالی از سوی رئیس محترم جهاد دانشگاهی واحد و مسئول نمایندگی ایسنا در استان لرستان، جنابعالی به عنوان مدیر نمایندگی ایسنا واحد لرستان منصوب می‌شوید.

امید است با تلاش شایسته جنابعالی و نیز هماهنگی و تعامل مثبت و سازنده با دفتر مرکزی ایسنا و همکاران فعال در ایسنای واحد، شاهد توسعه روزافزون فعالیت‌های خبرگزاری دانشجویان ایران در آن منطقه و عمل به رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی باشیم.

از خداوند متعال توفیق جنابعالی برای خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستارم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

گودرزی در گفته :

تبریک می گوییم به شما آقای شرفی موفق و سربلند باشید از طرف هواداران محمدرضا ملکشاهی راد قائم مقام سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران

[پاسخ]

كريم دوستي در گفته :

موفق باشيد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :