کد خبر : 17797
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 71 بازدید

کشف و ضبط 2 هزار متر کابل مخابرات از سارق خرم‌آبادی‌

  به گزارش میرملاس ؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان از کشف و ضبط دو هزار متر کابل مخابراتی سرقتی در شهرستان خرم‌آباد خبر داد. بهمن نوراللهی گفت: این مقدار کابل مخابراتی با تلاش ماموران انتظامی شهرستان خرم‌آباد در بازرسی از یک ضایعات فروشی کشف و در این راستا یک نفر نیز دستگیر شده است. […]

767832_PhotoA

 

به گزارش میرملاس ؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان از کشف و ضبط دو هزار متر کابل مخابراتی سرقتی در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

بهمن نوراللهی گفت: این مقدار کابل مخابراتی با تلاش ماموران انتظامی شهرستان خرم‌آباد در بازرسی از یک ضایعات فروشی کشف و در این راستا یک نفر نیز دستگیر شده است.

وی افزود: همچنین 18 عدد قالب بتون ریزی، دو عدد سلجر به ارزش 80 میلیون ریال، مقادیر آهن الات و میلگرد و مقداری کابل مخابراتی نیز از یک گروه سرقت در استان کشف و ضبط شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت: دو دستگاه وانت پیکان نیز از این گروه سارق توقیف شده که تحویل مراجع قضایی شده است.

نوراللهی افزود: ماموران انتظامی شهرستان الیگودرز نیز موفق شدند در بازرسی از خودروهای عبوری، 25 دستگاه جاروبرقی و 20 دستگاه تلویزیون ال سی دی قاچاق را کشف و ضبط کنند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :