کد خبر : 17956
تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 144 بازدید

سوال آقامحمدی از دانشجو : حق دانشجویان لرستان از تحصیل رایگان به کجا داده می شود؟

    به گزارش میرملاس ، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از کامران دانشجو وزیر علوم،تحقیقات و فناوری در خصوص سهم اندک استان لرستان از تحصیل رایگان در دانشگاه ها توضیح خواست.  در پرسش ابراهیم آقامحمدی آمده است : چرا سهم […]

 
901

 

به گزارش میرملاس ، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از کامران دانشجو وزیر علوم،تحقیقات و فناوری در خصوص سهم اندک استان لرستان از تحصیل رایگان در دانشگاه ها توضیح خواست.

 در پرسش ابراهیم آقامحمدی آمده است : چرا سهم لرستان و استانهای محروم از تحصیل رایگان نسبت به سایر دانشگاه ها پایین تر است در حالیکه با توجه به بومی سازی این شیوه، اجحاف در حق دانشجویان و مردم استان های محرومی مانند لرستان است که از نظر درآمد پایین تر هستند و باید پول بیشتری بدهند و دیگر استان های برخوردار از امکانات تحصیل رایگان بیشتر بهره مند هستند؟

حق دانشجویان لرستان در استفاده از تحصیل رایگان به کجا داده می شود؟

 شایان ذکر است که بر اساس آمار موجود، میزان جمعیت دانشجوی دانشگاه های دولتی در کشور 14% ولی متاسفانه در استان لرستان این شاخص 9% درصد است و فاصله قابل تاملی با نرم کشوری وجود دارد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

همشهری در گفته :

زنده باد دکتر آقامحمدی نماینده فهیم و متعهد شهرمون

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :