کد خبر : 17997
تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 127 بازدید

دیدار دکتر کاییدی با سفیر اوکراین در تهران

    به گزارش میرملاس ؛ سفیر جمهوری اوکراین در تهران عصر دوشنبه دوم بهمن ماه با علی کائیدی رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و اوکراین در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.  رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و اوکراین در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از روند توسعه […]

33522_orig

 

 

به گزارش میرملاس ؛ سفیر جمهوری اوکراین در تهران عصر دوشنبه دوم بهمن ماه با علی کائیدی رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و اوکراین در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و اوکراین در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از روند توسعه و گسترش روابط دوستانه‌ی فی‌مابین در عرصه‌های گوناگون افزود: ارتقای سطح مناسبات دوستانه میان ایران و اوکراین به‌ویژه در عرصه‌ی پارلمانی به افزایش تعاملات دو کشور در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی فی‌مابین کمک می‌کند.

 علی کائیدی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری کرد: با مساعی مشترک نمایندگان عضو گروه دوستی پارلمانی دو کشور از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود در روابط دو کشور برای تقویت همکاری‌ها در زمینه‌های مورد علاقه استفاده شود.

 وی در ادامه با اشاره به آغاز به کار دور جدید پارلمان اوکراین نسبت به گشایش فصلی نوین در مناسبات پارلمانی دو کشور ابراز امیدواری کرد.

 سفیر اوکراین در تهران نیز در این دیدار با تبریک تشکیل گروه دوستی پارلمانی ایران و اوکراین در مجلس شورای اسلامی، بر علاقه‌مندی کشورش برای تقویت مناسبات دوستانه با ایران تاکید کرد و گفت: استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در روابط دو کشور به‌ویژه در عرصه‌ی پارلمانی مورد توجه مسوولان اوکراینی قرار دارد.

 وی هم‌چنین با یادآوری ضرورت بهره‌گیری از توانمندی‌های دو کشور در زمینه‌های علمی، فنی و اقتصادی افزود: ما از افزایش ارتباطات دوستانه فی‌مابین استفاده می‌کنیم.

 سفیر اوکراین در تهران در پایان این دیدار نسبت به گسترش هرچه بیشتر مناسبات دوستانه کی‌یف تهران ابراز امیدواری کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :