کد خبر : 18053
تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 123 بازدید

آقامحمدی : استان لرستان خواهان نگاه برابر در تخصیص اعتبارات است

  به گزارش میرملاس ؛ نماینده مردم خرم آباد  گفت: ما خواهان نگاه برابر در تخصیص اعتبارات استانی بوده و تعریف و تمجیدهای دلخوش‌کن باری از مشکلات استانی را کاهش نخواهد داد. ابراهیم آقامحمدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۴ بهمن) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود با یادآوری بهمن‌ماه سال ۵۷ و پیروزی انقلاب […]

4

 

به گزارش میرملاس ؛ نماینده مردم خرم آباد  گفت: ما خواهان نگاه برابر در تخصیص اعتبارات استانی بوده و تعریف و تمجیدهای دلخوش‌کن باری از مشکلات استانی را کاهش نخواهد داد.

ابراهیم آقامحمدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۴ بهمن) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود با یادآوری بهمن‌ماه سال ۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: باید همواره از گذشته عبرت گرفته و زندگی خود را با آرمان‌های انقلاب محک بزنیم.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حاصل تلاش صف‌شکنان بوده که با تقدیم جان خود آرامش را به کشور هدیه کردند، افزود: امروز ما وارث آنان بوده و باید به هوش باشیم تا غفلت موجب پشیمانی نشود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که امروزه به برکت پیروزی انقلاب اسلامی هر کدام به یک پستی رسیده‌ایم، تصریح کرد: نباید مدیریت و داشتن مقامی در کشور ما را به جرگه اشراف کشانده و از حمایت پابرهنگان بازدارد.

وی با اشاره به اینکه ملت با آرای خود نمایندگان را امین خود در مجلس قرار داده‌اند، ادامه داد: نباید با اهمال در وظایف قانون را به خود بی‌اعتماد کنیم.

این نماینده مردم در مجلس با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به استان لرستان افزود: لرستان از زخم بی‌توجیه در سطوح عالی اجرایی کشور و رخوت و بی‌برنامگی دست‌اندرکاران در طی سالیان متمادی رنج می‌برد.

آقامحمدی گفت: جوانان استان لرستان از رنج فقر و بیکاری آواره‌اند و صرف وعده و وعید برای آنان راه نجات از مشکلات نبوده و نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نیاز نیست زلزله‌ای توجه مسئولان را به منطقه‌ای جلب کند، گفت: رسیدگی به جوانان آواره استان لرستان که با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند کمتر از کمک به زلزله‌زدگان نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر اینکه رشد جمعیت در استان لرستان به علت کمبودهای مختلف کاهش یافته است، تصریح کرد: مهاجرت به شهرهای بزرگ با امید یافتن شغل مناسب موجبات آوارگی مردم را در حوزه انتخابیه بنده فراهم کرده است.

آقامحمدی ادامه داد:‌ با وجود غنای بالای استان لرستان از منابع طبیعی اما این استان همچنان در فقر و محرومیت دست و پنجه نرم می‌کند که جای تاسف بسیار است.

وی با بیان اینکه جمعیت استان لرستان ۲.۵ درصد جمعیت کل کشور را شامل می‌شود، تصریح کرد: بودجه اختصاص یافته به لرستان ۱.۴ درصد کل کشور است. چرا باید تبعیض بین استان‌ها در تخصیص اعتبارات صورت بگیرد؟

نماینده مردم خرم‌آباد با اشاره به اینکه در یکی از استان‌های همجوار استان لرستان ۱۷۰۰ کارخانه وجود دارد، گفت: متاسفانه واحدهای صنعتی و کارخانجات این استان به علت مشکلات مالی تعطیل شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آیا ما جزو این مملکت نیستیم؟ یا قرار است به‌عنوان نمونه عقب‌ماندگی کشور برای آیندگان دست‌نخورده باقی بمانیم؟

وی گفت: کشت و صنعت لرستان با آنکه جزو مصوبات سفر دوم دولت بوده همچنان تعطیل است و تعجب اینجاست که دستوررئیس جمهور هم هیچ مجری‌ای در این استان داشته است.

آقامحمدی یادآور شد: ما خواهان نگاه برابر در تخصیص اعتبارات استانی بوده و تعریف و تمجیدهای دلخوش‌کن باری از مشکلات استانی را کاهش نخواهد داد./

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آیا ما جزو این مملکت نیستیم؟ یا قرار است به‌عنوان نمونه عقب‌ماندگی کشور برای آیندگان دست‌نخورده باقی بمانیم؟

زنده باد آقامحمدی ولی کو گوش شنوا؟؟؟؟

[پاسخ]

یک همشهری در گفته :

باسلام خدمت نماینده محترم وباوفای خرم آباد بی شک برهمشهریان شما پوشیده نیست ،که نواقص وکمبودها وعقب ماندگی استانمان ریشه در سیاستهای حکمرانان قبل از انقلاب دارد!وار جانب شما عزیزان هیچگونه کوتاهی برای دفاع از حقوق توده مردمی که خود ازمیان آنها برخااسته اید نشده است، لذا همین که صدای مظلومیت وخواسته های بحق شهروندان خود را به گوش دولت می رسانید ،جای بسی تقدیر وتشکر وقدردانیست..و یقینا چنانچه انتقادات بجای شماعزیزان،باواکنش نابحق مسوولین و روسای زیربط مواجه شده ویا نگرش آنان به حضرتعالی عوض شود !!نه تنها از فضیلت و شایستگی شما کاسته نخواهد شد! بلکه اگر چنانچه “تغییری هم حاصل نگردد! همچنان باعث افتخار ملت شریف وقدر شناس استان خود خواهی بود..با آرزوی سلامتی وسرافرازی همیشگی برای تمامی خدمتگزاران مردم از جمله نمایندگان صادق ومحبوب استان لرستان…باسپاس مزید..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :