کد خبر : 18113
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 57 بازدید

اختصاص وام 125 میلیون ریالی به مناطق زلزله‌زده شهرستان خرم‌آباد

      به گزارش میرملاس ، فرماندار خرم‌آباد از اختصاص وام 125 میلیون ریالی جهت ساخت مسکن روستایی در مناطق زلزله‌زده این شهرستان خبر داد. مرتضی ولی‌پوری در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان از اختصاص وام 125 میلیون ریالی بنیاد مسکن با سود 4 درصد جهت نوسازی منازل روستایی واقع شده […]

DSC_7862

 

 

 

به گزارش میرملاس ، فرماندار خرم‌آباد از اختصاص وام 125 میلیون ریالی جهت ساخت مسکن روستایی در مناطق زلزله‌زده این شهرستان خبر داد.

مرتضی ولی‌پوری در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان از اختصاص وام 125 میلیون ریالی بنیاد مسکن با سود 4 درصد جهت نوسازی منازل روستایی واقع شده در مناطق زلزله‌زده این شهرستان خبر داد.

 وی در خصوص زلزله 4.9 ریشتری که در 91 دهستان کاکاشرف و قسمتی از بخش پاپی رخ داد، اظهار کرد: از نخستین ساعات وقوع زلزله جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در فرمانداری خرم‌آباد برگزار و پس از شناسایی محل دقیق زلزله گروه‌ها و اکیپ‌های امدادی به منطقه روانه شدند.

 این مقام مسوول بیان کرد: بر اساس گزارشات واصله و بازدید میدانی از منطقه وقوع زلزله، خوشبختانه هیچ‎گونه تلفات جانی در این حادثه رخ نداده ولی در برخی از مناطق و روستاهای واقع در کانون زلزله خساراتی بر ابنیه و ساختمان‌های روستایی وارد شده است.

 فرماندار خرم‌آباد گفت: با توجه به بروز برخی از شکاف‌ها در ساختمان‌های مسکونی و اسطبل‎های محل نگهداری دام‌های روستاییان و احتمال وقوع پس لرزه‎ها و در راستای جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی در چند نقطه از منطقه زلزله‌زده کمپ‌های اسکان زلزله‌زدگان دایر شد و 76 تخته چادر هلال احمر به همراه 76 دستگاه چراغ والور در اختیار آنها قرار گرفت.

 فرماندار خرم آباد از استقرار گروه‌های امدادی و خدمات‌رسانی در مناطق زلزله‌زده خبر داد و افزود اسکان موقت زلزله‌زدگان و ارائه خدمات و نیازهای اولیه به آنها توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان صورت گرفته است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :