کد خبر : 18138
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 387 بازدید

مایلی‌کهن: در نیمه دوم تحلیل رفتیم/ فجر چهار برابر ما هزینه کرده است

مایلی‌کهن: در نیمه دوم تحلیل رفتیم فجر چهار برابر ما هزینه کرده است محمد مایلی‌کهن در نشست خبری کمی عصبانی بود. به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ سرمربی تیم فوتبال گهر دورود پس از باخت تیمش برابر فجر سپاسی، اظهار کرد: امروز بدشانس بودیم و موقعیت‌های زیادی از دست دادیم. وی با بیان این‎که فجر خوب […]

17763t
مایلی‌کهن: در نیمه دوم تحلیل رفتیم
فجر چهار برابر ما هزینه کرده است

محمد مایلی‌کهن در نشست خبری کمی عصبانی بود.
به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز؛ سرمربی تیم فوتبال گهر دورود پس از باخت تیمش برابر فجر سپاسی، اظهار کرد: امروز بدشانس بودیم و موقعیت‌های زیادی از دست دادیم.

وی با بیان این‎که فجر خوب بازی کرد و پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم، ادامه داد: فشردگی مسابقات و بازی‌ها همه تیم‌های لیگ برتری از جمله گهر را تحت تاثیر قرار داده که این به ضرر ماست. امروز غیبت مصدومان و محرومان به گهر ضربه زد و تیم را تحت تاثیر قرار داد.

مایلی‌کهن در خصوص دو باخت متوالی تیمش عنوان کرد: بدشانس بودیم. اگر مهاجمان کمی دقت می‌کردند می‌توانستیم در این دو بازی بازنده میدان نباشیم. هدر دادن پنج، شش موقعیت صددرصد گل مقابل فجر نشانه بازی باکیفیت تیم گهر بود.

وی با بیان اینکه قوای جسمانی تیم تحلیل رفته و بازیکنان در نیمه دوم کاملا خالی کردند، اظهار کرد: شرایط بدتر شده و ما باید به فکر بازی‌های آینده باشیم. الان تمام هدف من آماده کردن تیم برای بازی با نفت است.

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود ادامه داد: فجر سپاسی چهار برابر تیم گهر در فصل جاری هزینه کرده و بی‌انصافی است که این دو را با هم مقایسه کنیم.

مایلی‌کهن در پایان افزود: تیم نیاز به استراحت دارد و مطمئنم با رفع مشکلات، شرایط‌مان دوباره بهتر خواهد شد.

درج شده توسط : مصطفی شکری " سردبیر سایت میرملاس "

دیدگاه ها

منتظر در گفته :

پیشاپیش سقوط گهر را به لیگ دسته یک اعلام می داریم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :