کد خبر : 18223
تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 256 بازدید

راه‌یابی گروه های موسیقی سیمره و آساره به بخش رقابت جشنواره موسیقی خنیاگران انقلاب

  سیزده گروه شرکت کننده برای رقابت در 3 بخش محلّی، سنتی و آواز جمعی در سومین جشنواره موسیقی خنیاگران انقلاب در خرم آباد انتخاب شدند.   به گزارش میرملاس نیوز؛ اسامی گروههای راه یافته به سومین جشنواره ملی موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی اعلام شد.  گروه سراب از چهارمحال و بختیاری به سرپرستی ستار یار […]

l7425_2222

 

سیزده گروه شرکت کننده برای رقابت در 3 بخش محلّی، سنتی و آواز جمعی در سومین جشنواره موسیقی خنیاگران انقلاب در خرم آباد انتخاب شدند.

  به گزارش میرملاس نیوز؛ اسامی گروههای راه یافته به سومین جشنواره ملی موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی اعلام شد.

 گروه سراب از چهارمحال و بختیاری به سرپرستی ستار یار محمدی، گروه هرای از خراسان شمالی به سرپرستی رحیم رضایی، گروه آوای موج از بوشهر به سرپرستی محسن آقایی، گروه میسان از سوسنگرد به سرپرستی باسم حمادی، گروه هرای از قوچان به سرپرستی نسترن ابوالحسن زاده، گروه ندای جان از تربت جام به سرپرستی شهرام فرهادی نیا، گروه حافظ از شیراز به سرپرستی سعید مستفیضی، گروه میراث از تهران به سرپرستی آرش قاسمی، گروه کُر مهر وطن از کرمان به سرپرستی مسعود نکوئی، گروه کُرحوزه هنری خراسان رضوی به سرپرستی علی شریعتمداری، گروه دده قورقود از تبریز به سرپرستی عاشیق سلجوق شهبازی و 2 گروه سیمره به سرپرستی علی یوسفی و با صدای مهران غضنفری و آساره به سرپرستی حامد فیضیان از استان لرستان به این جشنواره راه یافته‌اند.

لازم به ذکر است این گروهها از میان 40 گروه شرکت کننده برای رقابت در 3 بخش محلّی، سنتی و آوازجمعی در جشنواره انتخاب شده و در مجموع 130 هنرمند موسیقی در برگزاری این جشنواره حضور دارند.

سومین جشنواره ملی موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی همزمان با ایام دهه فجر و از 18 تا 21 بهمن‌ماه جاری، به کوشش مرکز موسیقی حوزه هنری و با همکاری حوزه هنری استان لرستان برگزار می‌شود و در آن آثاری با مضامین ارزش های انقلاب اسلامی، فرهنگ ایثار، ارزش‌های خانواده و سبک زندگی دراین رویداد موسیقایی حضور پیدا خواهند کرد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سهیل رضایی در گفته :

با ارزوی موفقیت برای تمام هنرمندان ودوستان عزیزم امیدوارم همچون گذشته اجرای زیباتون رواجراکنید

[پاسخ]

دايوش جعفري در گفته :

با افتخار به تمام هنرمندان مخصوصا گروه سيمره تبريك مي‌گويم.
اميدوارم در سايه‌ي همدلي بتوانند موفق باشند

[پاسخ]

زهرا در گفته :

سلام؛با تبریک فروان؛لازم به گفتن نیس که همشهری هنرمندمان سرکار آقای غضنفری آینده ی بسیار روشنی دارند؛باعث افتخارید؛زنده ومانا باشید؛

[پاسخ]

يك لك كوهدشتي در گفته :

وقتي خبر موفقيت يك فرد يا گروه كوهدشتي را ميشنوم، انگار خودم بوده ام. راستي اين كوهدشت چه دارد، كه اينقدر مرا هوايي مي كند. كوهدشت سرزمين آدم هاي قوي: در سياست، روشنفكري، هنر،ادبيات، قلم، انديشه، روزنامه نگاري، وبسايت اينترنتي، در رفاقت، شفافيت، جسارت، شجاعت و متاسفانه در فقر و خلاف.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

از ميان هزاران آوا ،موسيقي سيمره ي ما
با صدا و ساز آقاي غضنفري و نوازنده گان محترم كولاك خواهد كرد.؛خسته نباشيد…..برايتان آرزوي موفقيت داريم

[پاسخ]

آزادبخت فرشته در گفته :

از میان هزاران آوا ،موسيقي سيمره با صدا وساز آقاي غضنفري و دوستان نوازنده محترم كولاك خواهد كرد.به اميد خدا . . .برايتان آرزوي سربلندي دارم

[پاسخ]

ع...مl در گفته :

dorood bar shoma mehrane aziz …dast marizad….be omid moafaqiataye badi

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

برای این گروه همیشه آرزوی موفقیت می کنم

[پاسخ]

مرادی در گفته :

امیدوارم این گروه همیشه پابرجا بماند

[پاسخ]

حمزه قبادی در گفته :

هنرمندبایدمثل آژیرباشد!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :