کد خبر : 18285
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 5,113 بازدید

حمید گودرزی عذر خواهی کرد؛ لر هستم و به لر بودن افتخار می‌کنم

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از شبکه ی خبر؛ حمید گودرزی، بازیگر تلویزیون و سینما درباره حواشی که پس از اظهارنظرش در مورد اصلیت‌ خود در برنامه تلویزیونی سینما گلخانه بوجود آمد، گفت: من لر هستم و به لر بودنم افتخار می‌کنم و اگر سوء تعبیر و سوء برداشتی از حرف‌های من شده […]

546

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از شبکه ی خبر؛ حمید گودرزی، بازیگر تلویزیون و سینما درباره حواشی که پس از اظهارنظرش در مورد اصلیت‌ خود در برنامه تلویزیونی سینما گلخانه بوجود آمد، گفت: من لر هستم و به لر بودنم افتخار می‌کنم و اگر سوء تعبیر و سوء برداشتی از حرف‌های من شده است، عذرخواهی می‌کنم.

حمید گودرزی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من لر هستم و به لر بودنم افتخار می‌کنم و اگر سوءتعبیری از حرف‌هایم ایجاد شده عذرخواهی می‌کنم.

وی درباره اتفاقاتی که در برنامه گلخانه افتاد، توضیح داد: “مجری برنامه از من پرسید که کجایی هستی و من هم به حالت شوخی گفتم اگر بگویم نمی‌خندی. حالا گویا گفته من به برخی از دوستان برخورده و سوءتفاهمی ایجاد شده است و من در اینجا می‌خواهم رفع سوءتفاهم کنم و بگویم که لر هستم و به لر بودنم هم افتخار می کنم و از فامیلی بنده هم مشخص است که لر هستم و واقعا هم افتخار می‌کنم و بنابراین جای دلخوری در این زمینه ندارد و جنبه شوخی دارد و باز هم می‌گویم بابت این شوخی هم عذرخواهی می‌کنم”.

گودرزی درباره کمرنگ شدن حضورش در سینما و تلویزیون گفت: من به دنبال کارهای خوب هستم و می‌خواهم کمی وضعیت کاری ام را تغییردهم و به همین خاطر دو سالی کار نکردم تا اینکه خدا آقای فتحی را برایم رساند.

گودرزی در پایان با اشاره به کم‌مخاطب شدن سریال‌های تلویزیونی گفت: علت کم مخاطب شدن سریال های تلویزیونی ازدیاد شبکه‌های فارسی‌زبان است و دلیل مهمتر این مساله این است که سریال‌هایمان هم چندان خوب نیستند. در حالیکه اگر سریا‌ل‌های خوبی ساخته شود و با دقت و جدیت و ظرافت سریا‌ل ها را تهیه کنیم این آثار  می‌توانند نظر مخاطبان را جلب کنند ولی اشکال کار این است که کار را جدی نمی‌گیریم و بدین صورت مخاطب‌مان را از دست می‌دهیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )
برچسب‌ها: , ,

دیدگاه ها

سعید در گفته :

آقای گودرزی چرابایدمجری تلویزیون به لربودن جنابعالی بخندند؟این رابایدبرای تمام لرزبانان توضیح بدی!معذرت خواهی جنابعالی بااین توهین بزرگی که به لرهانموده ای پذیرفته نیست،به نظرم بایدبگی غلط کردم،ودیگرهیچ گاه ازاین اشتباهات خودراتکرارنکنی.

حسن تیموری در گفته :

حیف است به این بچه سوسول بگید آقا ایشان ابرو بر میدارد مثل خانمها به مرد بودنش باید شک کرد

لرستانی در گفته :

جناب آقای گودرزی اصالتی که قوم لر دارد هیچ قوم دیگه ای در ایران ندارد هرچه باشیم از بعضی از اقوام بهتریم اینو مطمئن باش

يك لك كوهدشتي در گفته :

آقای گودرزی نیاز نیست که به لر بودنت افتخار کنی. کاملا معلوم است که تظاهر میکنی. اگر افتخار میکردی، آن حرفها را نمی زدی.
یک: انسان فقط می تواند به خودش افتخار کند .
دو: سعی کن یاد بگیری در یک مکان رسمی بتوانی درست و رسمی صحبت کنی.
سه: سعی کن بفهمی، حتی اگر کسی یا گروهی ایراد داشته باشند، شما یا هرکس دیگر حق ندارد او را تحقیر کند.
چهار: برای فرهیخته بودن، تخصص و علم کافی نیست. هم اخلاق لازم است هم کسب «مهارتهای اجتماعی» که در زبان عام به آن میگویند شعور.
پنج: از اینکه کسانی با این همه وجهه ی بادکنکی، هنوز به آن مرحله از کمال نرسیده اند که از قومیت و ایل و تبار خود فرار نکنند بسیار متاسفم.
شش: بماند

حاجي در گفته :

در برنامه زنده تلویزیون باید معذرت خواهی کنی ، لر مردمانی با فرهنگ و اصیل هستند …

بیرانوند از پلدختر لرستان در گفته :

آقای گودرزی من همان لحظه داشتم تلویزیون نگاه میکردم و حرف تو که گفتی “اصالتاً لر هستم،نخندی” مثل پتکی بود که بر سرم زدند.من و بقیه هم استانیها لر هستیم و افتخار میکنیم .ما از بقیه چی کم داریم؟واقعاً متأسفم برات.خیال کردی بازیگر تلویزیون شدی دیگه خیلی مرد شدی؟جوانان لر در جبهه جنگ خون و جان خود را دادند تا در امنیت و آسایش زندگی کنی حالا به لر بودن خودت میخندی؟باید از مجری محترم یاد میگرفتی که در مقابل اون حرف تو هیچ عکس العملی نشان نداد .این را یاد بگیر که”مهم بودن خوب است اما خوب بودن مهمتر”.ما لرهستیم و به قومیت خود افتخار میکنیم

تورج در گفته :

تو لیاقت لر بودن ندارى تو همون بهتر ماهیت خودت را مشخص کردى. اصالت و نجابت قول لر آنقدر زیاد است که با چهارتا حرف مفت تو و أون مجرى برنامه گلخانه از بین نمى رود

ناشناس در گفته :

جناب گوردزی
خدا نکند جنابعالی و امثال جنابعالی لر باشید.از لر بعید است که هتاکانی مانند شما داشته باشد.

واقعا باهاتون موافقم

عبدا...رسولی در گفته :

به نظرم دانشجویان لرزبان درسراسرکشوربایدعلیه این مردک هنرمندنمابیانیه صادرنمایند!آقایان توهینی که ایشان به قوم لر،روا داشته اندبااین حرف های چندپهلو جبران نمی شود!تمام سایت هااجازه دهیدتاکاربران به محکوم نمودن این بچه بی خردادامه دهند.

سارا در گفته :

فقط باید بر امثال شماها افسوس خورد. چگونه به خودت اجازه دادی که به مجری بگویی “اصالتا لر هستم نخندی !” مگر قوم لر خنده دارد؟؟

مهسا شفیعی در گفته :

این آبی رو که ریختی نمیتونی با این حرفا جمعش کنی پسرک!
به هر حال چیزی رو که نمی بایست به زبون بیاره گفته،حالا جدی یا شوخی.چه فرقی میکنه؟

لراصیل در گفته :

فقط باید گفت متاسفم همین

هنجس در گفته :

جناب گودرزی .لرستانی که تو و امثال تو به آن میخندند،مهد پرورش دانشمندان و علما و شاعرانی بزرگی همچون باباطاهر عریان، مهرداد اوستا، عبدالحسین زرینکوب، جعفر شهیدی،اسفندیار غضنفری،آیت الله بروجردی و……… و همچنین فرماندهان و دلاورمردانیست که در هشت سال جنگ از ناموس و شرف جنابعالی دفاع کردند و شهید شدند .معذرت خواهی در برابر این توهین بزرگ کافی نیست تو باید در یک برنامه تلویزیونی دیگری در یک شبکه سراسری بیایی و بگی غلط کردم.

مجتبی در گفته :

نخندی چیه مردک یارو ترک میاد توبرنامه میگه ترکم انگار از نسل برتر دنیا هستند حالا تو کودن چی گفتی

ناسناس در گفته :

جناب گودرزی فکرکردی باچهارتاکلمه که توی فیلم هاصحبت میکنی خیلی واردی وخودت رابرزگ جلوه میدهی قوم لرتنهاقوم خالص ودست نخورده وپاک دامن هستندکه مایه افتخارهرایرانی می باشدوتورابعنوان یک لرقبول ندارندچون اصالتی ازخودت نداری متاسفم برای بازیکنانی بی بندوباری همچون شماکه فکرمیکنیدبی بندوباری شخصیت وافتخاراست

دانشجو در گفته :

جناب گودرزی از چشم ما استانیهات افتادی برو از پدر و مادرت خجالت بکش.برو دست پدرت را ببوس که اون هم یک لر است اما یک لر فهیم و دانا.برو دیگه نمیخواهییم حتی در تلویزیون هم ببینیمت.
من دو سئوال دارم:
۱-چطور میتوان از ایشان بخاطر توهین به قوم لر شکایت کرد؟
۲-آیا دادگاه یا هر نهاد دیگری بعنوان مدعی العموم میتواند ایشان را به دادگاه بکشد؟

طو يخون در گفته :

دررررررررررررررررررررررررررررررررود هم استانیهای عزیز
زنده باد لر و لرستان چون لرستان نباشد تن من مباد

بی طرف در گفته :

بابا بهش حق بدید وقتی بیشترین امار بیکاری کشور مال لرستانه وقتی که دور میدونهای تهران جوانان لر پرسه میزنند وقتی برای یه لقمه نون مرتکب جرم میشن وقتی استان لرستان صاحب نداره وقتی از محروم ترین استانهاست بهش حق بدین …

اینها همه بخاطر اینه که خود ما مردم لر مشکل داریم، به هر چه هست قانعیم و هرگز برای حق خودمون اعتراض نمیکنیم پس باید خودمون رو اصلاح کنیم…

همزاد لر در گفته :

احساستون رو درک میکنم دوستان. ولی این یه بدبختیه که خودمون گذاشتیم سرمون بیاد.
من توی تهران هستم وبستگی به شرایط شغلیم خیلی توی وزارت خونه ها جلسه داریم.
یه بار با ۲ نفر از معاون های رییس جمهور جلسه داشتیم، یهو وسط جلسه یکیشون زد زیره خنده!
گفت چند لحظه وایسین یه جک از لر ها برام اومده برا شما هم بخونم و….!
من با اینکه خودم لک هستم. ولی توی لرستان و با تمام لرها ولک ها بزرگ شدم.
ولی خودمم مثل اکثره شما تا الان اشتباه کردم و هزارتا از این جک ها که برام اومده رو برا چندین نفر دیگه فرستادم که نتیجه ش میشه همین که: از ماست که برماست…
شاید الان بگید که باید بهش میگفتی…..!
نه اینجوری کاری که درس نمیشه هیچی، طرف از لرها کینه ای هم میشه.
راهش چیه؟

مهسا شفیعی در گفته :

کاملا موافقم.
راهش اینه که همچنان پیامک “یه روز یه لره…” رد و بدل کنیم ولی به طریقی متفاوت!!
به این کامنت که از طرف آقای قباد امرایی نوشته شده دقت کنید:
(یه روز یه لره مادرشو به خاطر مشکل کبدی از دست میده، ناراحت میشه، میشینه درس میخونه و تو سن بیست و پنج سالگی کنکور میده وپزشکی قبول میشه…
و به پدر پیوند کبد ایران معروف میشه.
دکتر علی ملک حسینی زنده باشی…
ایشون رو راحت میتونید در بیمارستان نمازی شیراز پیدا کنید)

خیلی حیفه واقعا.اعتبار و آبروی هنری،یک شبه به دست نمیاد که با یه حرف نسنجیده،اونو زیر سوال ببری….

همزاد لر در گفته :

از نظر بسیار جالبتون متشکرم مهسا خلنم.
من با نظر ایشون کاملا موافقم.
باور کنید از وقتی که این کامنت رو نوشتم دیگه یه جک هم درباره لر یا حتی ترک هم برا دیگران نفرستادم.
بجاش مینویسم غضنفر گفت…
اگه واقعا خنده دارباشه پس باید به غضنفر هم بخندن که یه اسم و شخصیت خیالیه!
متاسفانه همه عادت کردن که با دیدن کلمه لر بخندن حتی اگه پیامکش مزخرف و بی مزه باشه
با تشکر از همه دوستان

ح - آزادبخت در گفته :

ماروزی هزار بار لرها رو مسخره می کنیم حالا به این یک مورد گیر دادیم. شما خداوکیلی روزی چند صد تا جوک در مورد لرها به هم ارسال می کنید و هر و هر می خندید . روز نیست جوکی واسه من نیاد که لری …لری گفت:… لری رفت…به لره می گن…
این ها کم از یک جمله ی گودرزی نیستند اما نمی بینیم.ترک ها که تمام جوک های ایران و حتی دنیا متوجه ساده لوحی و … اشان بود با زیرکی تمام خودشون رو کنارکشیدند و تگرگ جوک هاشونو بر سر لرستان ریختند و ما هم خودمان واسه شون دست می زنیم و می خندیم یعنی به حماقت خودمون می خندیم . یادم هست تا ده سال پیش ترکه گفت: ترکه چی..ترکه فلان و ترکه بهمان بود آن هم دهان به دهان اما چند ساله با اومدن موبایل دهان های تمسخر رو از ترک ها به سمت نجابت و اصالت خودمون چرخوندیم. با این وجود چاهی ست که خودمون برای خودمون کنده ایم و به گودرزی ها و رییس دانشگاه ها حق داده ایم تمسخرمان کنند.
اگر تاریخ را ورق بزنیم لرستانی ها همیشه به نجابت و غیرت شهره بوده اند و امروز از نظر سواد و داشته های فرهنگی کم از پیشینه ی محکم و سربلند دیروز نیستیم اما به جای این که داشته هایمان را بنویسیم و فرهنگ غنی خودمون رو به دنیا معرفی کنیم تنها برای این که چند ثانیه خنده ای رو زهر مار کنیم پیامک های احمقانه ای رو روانه ی گوشی های هم می کنیم بعد هم تا تقی به توقی می خورد گردن اعتراض و چماق انتقاد بلند می کنیم…
بهتره به جای این بلواها و دادوبیدادها بریم سراغ ذخیره ی گوشی ها و پیامک هایی که شلوار اصالت و نجابتمون رو تا زانو پایین آورده ند رو برا ی همیشه پاک کنیم و دیگران را مقصر نکنیم.خداوکیلی کدام یک از ما یک توهین کوچک به مادر رو در محاورات روزمره تاب میاریم. آیا مادر در فرهنگ ما یک الهه و یک موجود آسمانی نبوده و نیست اما آیا در جوک هایی که واسمون درست کرده اند و می کنند و ما هم واسه هم می فرستیم این تقدس سر جایش مونده و آیا کلمه ی زن رو که ما برسر تهمت و دست درازی دیگران به حرمت اون می جنگیم و خون می ریزیم در پیامک هامون لگدمال نشده ؟…پس به قول نظامی: گفتا ز که نالیم که از ماست که برماست!

متين، تبريز در گفته :

سلام
منم یک ترک هستم و از نقطه نظر شما کاملا حمایت میکنم
مشکل از درون و ریشه ایست، یعنی با دشنام دادن به اقاحمید ویا با گفتن غلط کردم ایشان در برنامه تلویزیون موضوع حل نمیشه.
لطفا کمی تعامل و با برنامه‌ با مسئله‌ برخورد کنیم.
بهر حال اقا حمید فقط لر نیست و به لرستان تعلق ندارد بلکه به تمام ایران متعلق است و واقعا دوستش داریم.

یه جک جدید لری براتون بگم؟
گاهی اعتماد به نفس آدما اینقدر پایینه که حاضرن مورد تمسخر دیگران قرار بگیرن تا ذره ای مورد توجه باشن!
یعنی دیگران می خوان عزت نفس مارو بگیرن تا خودشون به موفقیت برسن؟!
ما لرها و جدیدا لک ها دچار بیماری عزت نفس شدیم!
خودمون میایم واسه خودمون جک می سازیم تا دیگران بهمون بخندن، مگه ما دلقکیم؟!
باید به گذشته با شکوه سرزمین لرستان برگشت! در همه عرصه های علم و فن آوری و دانش…
باید جک ها رو هم تغییر داد، مثلا باید گفت:
یه روز جنگ شد، جنگ عراق و جهان غرب علیه ایران،لره از اولین کسایی بود که در غیاب خیلی ها زن و بچه شو رها کرد تا بره به جنگ دشمن، لره جانانه جنگید تا اینکه شهید شد…

موزون در گفته :

عراق وجهان عرب یاعراق وجهان غرب؟ ازتاریخ بی اطلاعی یا عصبیت ضد عربی داری؟

اینکه انسان برای ناموس و عزت ملتش بجنگه شرافته و بس

لركوچك در گفته :

بابا کم لرلربکنید الان قرن ۲۱ وعصرنانو وهزارزهزماروکوفت دیگر است ول کنید این این بازی های بی حاصل را به فکر کاروتلاش وسازندگی وپیشرفت علمی وابنکار و تولید باشید تا اگر یک وقت به هردلیلی ۱۵ روزبرنج ازخارج به کشور وارد نشد همه ما ازلرولک وکردوترک وبلوج وحتی فارس! قحطی زده نشویم وبرای خرید ۱۰کیلو برنج بی مقدار کرامت انسانی خود را درصفها لکه دارنکنیم .

ع/خدایگان در گفته :

خیلی از بروجردی ها خودرا لرنمی دانند شاید اکثریت شان .

برای اونا هم متاسفیم…

همشهری در گفته :

همشهریان گرامی سلام من اصالتن لر هستم ولی خودم و پدرو مادرم تهران بدنیا آمده ایم ولی جدم لر بوده من هم مثل همه شما عزیزان از آقای حمید گودرزی دلخور شدم و جزو اولین کسانی بودم که اعتراض کردم ولی عزیزان من گذشت از بزرگان است یکی از خصوصیات ما لر ها دل رحم بودن و با گذشت بودن ما هست حالا چرا باید اینقدر گینه ورزی کنیم خواهش می کنم عذر خواهی این بنده خدا را بپذیرد انسان جایزالخطا است واین اقا اولین نفری نبوده که این اشتباه رو کرده جند سال پیش هم اقای بهرام گودرزی خواننده که کلا لر بودن خود را انکار کرد و گفت من اصفهانی هستم در صورتی که ایشان فامیل پدری بنده هستتند چرا هیچکس به ایشان اعتراض نکرد یا آقای کمالوند مربی فوتبال خلاصه عرض کنم از ماست که برماست

لري از ديار بختياري در گفته :

به هموطنان لرم درود میفرستم -موضوع مهم این است که هنر پیشگی آنهم در این شرایط که برای مردم اهل
فهم ازتک وتا افتاده اهمیتی ندارد که امثال گودرزیها آنقدر دچار خود شیفتگی گردند که درانظار -هویت خود را به تمسخر گیرد !! خدا وکیلی به آن عنوان یک لر بختیاری ازدیدن نوع کیسه هایی این چنینی حالم به هم می خورد!!. کاش از نزدیک اورا میدیدم تا به او بگویم لرها از داشتن همتبارانی چون تو احساس نفرت می کنند! مگر چه کم داشتی که به مجری علاف تلوزیون درافشانی کرده ای که اگر نخندی اصالتم لره!!- هنرت درهمین حد بود!! حاک عالم….. !. واقعا رسالت فرهنگی ات تا این حد افول کرده که خودت را تا این حد کوچک ببینی!!.خوب وقتی ازافتخارات اقوام لر درتاریخ بی اطلاعی وبی سواد باید خودت را این همه دست کم بگیری!! .اگر من جای تو می بودم دیگر نمی گذاشتم قیافه ام یک بار دیگر به چشم هموطنان لرم بیفته این حداقل عذرخواهی
می باشد که می توانی درگندی که زده ای جبران نمایی!- متاسفم!!

لر یعنی اصالت ،مردانگی،غیرت،شجاعت در گفته :

با سلام .تاآنجا که دیدم وشنیدم ،مردم ایران خودرا ازنسل کوروش هخامنش می دانند. وافتخارشان چه درداخل وچه درخارج ازکشور به نام کوروش شاه انشان ،شاه چهارگوشه جهان است. واسه همه هم ثابت شده که کوروش لر بوده ، حال اوناییکه جک لری می سازند پدرخودشون رامسخره میکنند .هرکه عمرش به دنیا باشه همه چیز می بینه .یکی ازاون چیزا فرزندناخلفه که پدرخودش رابه بادتمسخرمیگیره.(روی سخنم با کسانیکه بیخود وبیجهت اقوام اصیل ایرانی همچون لر،کرد،ترک وسایرین را ازرده خاطرمیکنند.

میلاد در گفته :

بله جاهایی هم باید اعتراف کنیم من خودم لر ایلامم و تو منطقه کردا زندگی می کنیم دوستامو که می بینم بعضی وقتا برام پیامک لری می فرستن ولی در جوابشون میگم (بامزه)
هم وطنان لر حتما این لینک رو ببینید که عده زیادی از لر ها چه مهمان نوازی از این توریست بدبخت آمریکایی می کنن
http://www.aparat.com/v/NPX5a

اصلانیازی به این حرفانیست به نظرمن لرهای خرم آبادسوپراستارهای زیادی درعرصه ورزش وسینمادارند؛نیازی به لربودن یا نبودن این آقانیست؛فقط وفقط به خودش توهین کرد؛

نیلوفر در گفته :

با این حرف نشون داد که چقدر کوته فکر و سطحی نگر هست و البته این در فیلم هایی که بازی می کنه کاملا پیداست.من خودم بروجردیم و به این آقا با این همه ادعا باید بگم که گودرزی ها در بروجرد مال داهاتای اطراف بروجرد هستند نه خود بروجرد.

غلام عباس قلاوند در گفته :

آقای گودرزی.با عرض سلام واحترام به حضور شما که با افتخار اعلام کردید من لر نیستم و باعث سربلندی بیشتر لر زبانان کشورمان شدید زیرا با این اعلام لکه ی ننگی از نام و سرزمین لر پاک شد.زیرا مردان لر مردانی غیور،غیرتی و پهلوان منش هستند و وجود شما از مردانگی آنها میکاهد زیرا حتی هیچ دختر فکلی تهرانی مانند شما اینگونه خوشگل ابرو برنمیدارد.لطف کن به ثبت احوال برو و فامیلی خود را که از اصیل ترین فامیلی های لر می باشد پاک کن و فامیلی ژیگول زاده بی اصل و نسب را برای خودت انتخاب کن پس از این به بعد نام ننگین شما میشود:حمید ژیگول زاده بی اصل و نسب

حمداله کوشکی در گفته :

هنرنمای بی هنر ( گودرزی ) ، آن چیزی که تاسف دارد لر بودن نیست بلکه نداشتن است نه نداشتن طلا و یا پول بلکه نداشتن هویت آن چیزی که تو از آن رنج می بری. مردم لرستان هرچه دارند از اصالت و نجابت و صداقتی است که همیشه و در همه جا بهمراه خود داشته اند.
ای کاهش قبل از حضور در یک برنامه تلویزیونی با یک کودک ۱۰ ساله مشورت می کردی تا به تو رسم سخن گفتن را در یک برنامه رسمی یاد می داد.
متاسفم از داشتن هم استانی مانند شما

اميد در گفته :

مجتبى خان واسه اینکه گند کاریاى همزبونتو جم کنى لازم نیست که به ترکا توهین کنى
ترکا مگه چشون از شما کمتره؟
اتفاقا ترکا از نسل هاى برتر دنیان و زبونشونم سومین زبون دنیاس ولى _
حالا میفهم چرا این حرفو زده

محمد حسین در گفته :

یاحرضت فیل حمید گدرزی تو چجوری به لر ها توهین کردی این هالر هستند نمی فهمند میان ناکارت می کنند

خرم ابادي در گفته :

محمد حسین انگار از لرها خاطره بذی داری

درود فراوان به همه لرهای اصیل ایران زمین….

گمنام در گفته :

واقعا که، من که اصفحانیم با شنیدن این حرف بهم برخورد ،خیلی زشته ادم اصالت خودشو اینطور تحقیر کنه

سمیرا در گفته :

منم اصفهانی هستم ولی خیلی ناراحت شدم تمامی مردم ایران عزیز هستن چه فرقی داره لر ترک همه انسانیم

رضا در گفته :

اقای گودرزی لرها به لر بودن تو شرم میکنن ناموسن حیف نیست اصالت بزرگ لر که تو بگی من لر نیستم تو کی هستی چه عددی اصلا یه بازیگر یه شاهی کسی که ازاصالت خودش فرارمیکنه معلومه هم خونی باپدر خودش نداره حتمن …ولش کن

بختیاری در گفته :

واقعا برات متاسفم حمید گودرزی بهتر ک خودتو اصلتتو نشون دادی توباید ب دنبال اصالت
خودت بگردی واقعا تو بمیری برات بهتره ی ترک روی صحنه ک میاد کمی ترکی حرف میزنه مثلا من ترکم خیلی بی غیرتی

سلام بچه ها من بچه مشهدم ولی باید بگم خاک تو سره حمید کودرزی که همچین حرفی زده آیت الله بروجردی که لرستانیه کسی بوده که آیت الله خمینی هم شاگردش بوده و از خمینی هم بالاتر بوده

من شمالیم آرزو داشتم یا مامان یا بابام لر بودن وخوشحالم که چهار سال دانشجوی الشتر بودم خیلی گلن

خاک توسرت تولرنیستی

لرها خوبند و برا خودشون خوبند.

امیر لرستانی در گفته :

” وقتی این لباس را می پوشی جالب می شوی؟ لباس های قدیمی به تو خیلی می آیند” حمید گودرزی بدبخت اینقدر زود شخصیت خودت را از دست نده بدبخت

محمد دره شیران ایران دورودلرستان در گفته :

حمیدگودرزی بی وجود لربودن افتخاره,اریوبرزن لره کورش کبیر.ایت اله..بروجردی….تواگه انسان بودی به پدرخودت که لره توهین نمیکردی. خداروشکرمثل ترک فارس رشتی بی غیرت نیستیم ولی از اونامخصوصارشتی ها بی غیرت تری…مردباش دیگه خودتو نشون نده خانم گودرزی بااون ابروهای خشگلت

از نسل سپهسالار آریوبرزن در گفته :

برادر عزیز محمد…لرستانی عزیز توهم اشتباه اون ها را مرتکب نشو . من یک لر بویر احمدی هستم و عاشق ایران و تمام اقوام آن هستم و نباید به هم توهین کنیم چون ما از متمدن ترین و اصیل نژاد این سرزمین ایم .نباید نظر عده ای بی سواد که به خاطر فقر علمیشون نمیدون چی میگند رو بقیه نسبت داد
من لر ام و به همین خاطر مغرورترین آدم دنیام
رامین پسر سپهسالار هخامنشی آریوبرزن

لر بهمه ای در گفته :

لر ها نیازی به آدمی مثل تو ندارند.زنده باد لر .منم آن لر پاک زاگرس نشین منم عاشق برنو و اسب و زین به وقت نبرد و به هنگام جنگ تفنگم به دستو قطار فشنگ منم بهمه ای منم مرد جنگ بمیرم به نام و نمانم به ننگ.

لر پاریس کوچلو در گفته :

من لر بروجردم ب لر بودنم افتخار میکنم اقای حمید گودرزی واقعا برا شما متاسفم واقای خدایگان ک دیدگاهت در مورد لر بروجرد گفتی تو ب گور…خندیدی ک ما اینجوری

یعنی موندم این کامنت ها .یعنی شماازسال ۹۱ تا آخریش رو که دیدم ۲۱اردیبهشت ۹۵ هست دارید به این بابا خرده میگیرید .آخه عزیزان من ما اصلا نباید اینهنه یه موضوعی رو کش بدیم .همون جندتا کامنت اولی بس بود که این بابا پی به اشتباهش ببره .یه وقت های ما خودمون آب به آسیاب دشمن میریزیم.

من هم یک بختیاریم و به لر بودن خودم افتخار میکنم و اصالت لرها و بختیاری ها را نمیتوان انکار کرد اصلا هم مهم نیست ایشون چی،گفته چون ایشون لیاقت لر بودن رو نداره،،اصیلترین و نجیب ترین مردمان ایران زمین از،قوم لر و بختیاری میباشد

محمد شاهوردی در گفته :

درود بر لر زبانان عزیز حمید بازیگر بزرگی است و باعث افتخار ما لرها ، لک زبانی از دیار لرستان بروجرد ( شاهوردی)موفق باشید

سجاد از بویراحمد در گفته :

درودبر لر ولرستانی.حمید گودرزی متاسفم برات مردک.

سالار در گفته :

یه حرفی زدیو توش موندی.بیا پاکش کن

با اون بازی زنونت همون بهتر که لر نباشی…خودتو خراب کردی…طرفدارات پر

مصطفی در گفته :

آقای گودرزی همون بهتر که تو لر نباشی
لر یعنی مردانگی
غیرت
وفاداربودن
تو چی داری مرتیکه احمق
واقعا برات متاسفم
با این طرز فکرت
حیف از دانشگاهی که گاوی مثل تو رو راه داد

لک بیرانوندپرچمدارلر لرستان در گفته :

میلاد خدا شفات بده خودتو لر جا نزن..ایلام کاملا لرنشین تابلوء ک ی کردی..عیلام حکومت باستانی اجداد لرهاست

لربزرگ در گفته :

واقعا من متاسفم که یک بچه سوسول…………… لرتنها قدم اصیل ودست نخورده از نسل کوروش کبیر است که الان باید یه بچه پرو باید به لربودن بخندد

طرفداراش ریختن…در واقع خودش رو کوچک کرد…تا توانی دلی بدست آور…دریغ از یک استامینوفن …

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :