کد خبر : 18320
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 99 بازدید

احمدی نژاد خبر داد: اواخر بهمن و حداکثر نیمه اول اسفند ارائه کمک جبرانی به مردم

  رییس‌جمهور نشست مشترک دولت و مجلس را موجب برداشته شدن گام هایی رو به جلو و مثبت ارزیابی کرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد عصر دیروز (یکشنبه) در جلسه هیات وزیران با اشاره به اینکه جلسات اخیر دولت و مجلس برای تفاهم در بخش‌های […]

images

 

رییس‌جمهور نشست مشترک دولت و مجلس را موجب برداشته شدن گام هایی رو به جلو و مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد عصر دیروز (یکشنبه) در جلسه هیات وزیران با اشاره به اینکه جلسات اخیر دولت و مجلس برای تفاهم در بخش‌های اقتصادی بوده است، اظهار داشت: رهبری معظم انقلاب تاکید داشته‌اند که روی کارهای بزرگ و اساسی کشور تفاهم شود از این روی این جلسات تشکیل گردید و از ایشان صمیمانه تشکر می‌کنم.

رییس‌جمهور با بیان اینکه در این جلسات دو موضوع در ۸ جلسه بسیار فشرده مورد بحث و بررسی قرار گرفته‌است، خاطرنشان کرد: بخش عمده‌ای از وقت این جلسات به موضوع هدفمندی یارانه ها اختصاص داشت و در این خصوص گزینه های مختلفی که باید در بودجه سال آینده و بخش اجرا پیش‌بینی می‌شد، مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر احمدی‌نژاد با تاکید بر اینکه هدفمندی از طرح‌های بسیار موفق بوده است، گفت: متاسفانه در طول برگزاری جلسات مشترک دولت و مجلس، رسانه‌های مختلف علیه طرح هدفمندی یارانه ها، مطالبی را با استناد به حرفهای غیرواقع مطرح کردند در حالی که نوسانات ارزی اخیر، هیچ ارتباطی به هدفمندی یارانه ها ندارد.

دکتر احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: در جلسات دولت و مجلس گام‌هایی به جلو برداشته شد و امیدوارم تفاهم نهایی صورت گرفته و بتوانیم طرح هدفمند سازی یارانه ها را به نفع مردم و اقتصاد کشور اجرا کنیم.

رییس‌جمهور موضوع دیگری که در جلسات مشترک دولت و مجلس مورد بررسی قرار گرفت را نوسانات ارزی و نوسان قیمت‌ها برشمرد و گفت: با نوسانات ارزی و قیمت‌ها بخش زیادی از مردم تحت فشار قرار گرفتند و این خارج از اراده دولت بوده است و دولت مصمم است تا حدالامکان این مسئله جبران شود.

وی افزود: در این جلسات مقرر شد متناسب با شرایط و تورم و فشارهایی که به مردم آمده به آنان کمک شود و بر روی اصل این موضوع، تفاهم صورت گرفته و اقدامات اجرایی آن در حال تنظیم است.

رییس‌جمهور با بیان اینکه کمکی که قرار است به مردم ارائه شود، نسبتا خوب است و می‌تواند نواقص حداقل ۷ دهک جامعه را در سال جاری جبران کند، اظهار امیدواری کرد: اواخر بهمن و حداکثر نیمه اول اسفند کمک جبرانی به مردم ارائه شود تا بخشی از فشارهای وارد شده به آنان جبران گردد.

رییس جمهور به همه کسانی که قصد دارند در این موضوع اظهارنظر کنند، توصیه کرد؛ بی جهت اعداد و ارقام غیرواقع در جامعه منتشر نکنند.

دکتر احمدی‌نژاد همچنین به تعزیرات و سازمانهای نظارتی توصیه کرد: به طور جدی در موضوع کنترل قیمت‌ها و بازار وارد شده و اجازه ندهند عده‌ای به بهانه‌های مختلف، قیمت‌ها را افزایش دهند.

رییس جمهور در ابتدای اظهارات خود میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام صادق(ع) را به ملت ایران و جامعه بشری تبریک گفت و اظهار داشت: راه پیامبر(ص) آن چیزی است که امروز بشریت به شدت به آن نیاز دارد و تنها راه نجات ملتهاست.

دکتر احمدی نژاد خاطرنشان کرد: تحقق همه آرمانها و آرزوهای بشری در گرو پیوستن به پیامبر(ص) و آل ایشان است و امیدوارم این میلاد سرآغاز تحولات بزرگ در جهان بوده و اندیشه و نگاه همه ملتها به سوی مکتب و راه پیامبر(ص) و استقرار نهایی و جهانی توحید بدست فرزندگرامی پیامبر(ص) معطوف شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسن تیموری در گفته :

سلام

لر هستم و مقیم موقت تهران بخاطر شرایط کاری تهرانم،چطور بگویم از بیکاری مهاجرت کردم

رئیس جمهور عزیز یارانه را با تفاهم و همکاری مجلس زیاد تر نمود کاش نرخ اقلام مصرفی خانوار ها را هم ثابت نگه دارد. دیروز بعد ار چندین ماه رفتم در دکان قصابی.میخواستم یک کیلو گوشت بز یا بزغاله را بخرم.خیلی بهم ندید و گفت اینجا فقط گوشت گوسفند و گاو و گوساله… داره
اما وقتی قیمت را پرسیدم موهای بدنم سیخ شد.آخه کیلویی ۳۶۵۰۰ تومان جه خبر؟ مگر اینجا کجاست
خوشا به حالتان محل زندگیتان کوهدشت
بالاخره قیدش را زدم رفتم کبابی یک سیخ چنجه با ۵ دونه کوچک را برای بچه ام گرفتم شد ۶۵۰۰ تومان
اما واقعا بوی وبی داشت با بو ما هم سیر شذیم
از ماست که بر ماست

من پریروز گوشت گوساله رادرمیدان رسالت خریدم کیلویی ۱۸۰۰۰تومان شما نیز میتوانید همین کاررابکنید ضمنا بهانه جویی نکنید که چقدرکرایه میبرد وازاین حرفا -ازهرجای تهران با ۵۵۰ تومان بلیط رفت وبرگشت مترومیروید وبرمیگردد . البته شاید در نزدیکی محل زندگی شما هم بتوان گوشت ارزان پیداکرد.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :