کد خبر : 18320
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 100 بازدید

احمدی نژاد خبر داد: اواخر بهمن و حداکثر نیمه اول اسفند ارائه کمک جبرانی به مردم

  رییس‌جمهور نشست مشترک دولت و مجلس را موجب برداشته شدن گام هایی رو به جلو و مثبت ارزیابی کرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، محمود احمدي نژاد عصر دیروز (يكشنبه) در جلسه هيات وزيران با اشاره به اينكه جلسات اخير دولت و مجلس براي تفاهم در بخش‌هاي […]

images

 

رییس‌جمهور نشست مشترک دولت و مجلس را موجب برداشته شدن گام هایی رو به جلو و مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، محمود احمدي نژاد عصر دیروز (يكشنبه) در جلسه هيات وزيران با اشاره به اينكه جلسات اخير دولت و مجلس براي تفاهم در بخش‌هاي اقتصادي بوده است، اظهار داشت: رهبري معظم انقلاب تاكيد داشته‌اند كه روي كارهاي بزرگ و اساسي كشور تفاهم شود از اين روي اين جلسات تشكيل گرديد و از ايشان صميمانه تشكر مي‌كنم.

رييس‌جمهور با بيان اينكه در اين جلسات دو موضوع در 8 جلسه بسيار فشرده مورد بحث و بررسي قرار گرفته‌است، خاطرنشان كرد: بخش عمده‌اي از وقت اين جلسات به موضوع هدفمندي يارانه ها اختصاص داشت و در اين خصوص گزينه هاي مختلفي كه بايد در بودجه سال آينده و بخش اجرا پيش‌بيني مي‌شد، مورد بررسي قرار گرفت.

دكتر احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه هدفمندي از طرح‌هاي بسيار موفق بوده است، گفت: متاسفانه در طول برگزاري جلسات مشترك دولت و مجلس، رسانه‌هاي مختلف عليه طرح هدفمندي يارانه ها، مطالبي را با استناد به حرفهاي غيرواقع مطرح كردند در حالي كه نوسانات ارزي اخير، هيچ ارتباطي به هدفمندي يارانه ها ندارد.

دكتر احمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: در جلسات دولت و مجلس گام‌هايي به جلو برداشته شد و اميدوارم تفاهم نهايي صورت گرفته و بتوانيم طرح هدفمند سازي يارانه ها را به نفع مردم و اقتصاد كشور اجرا كنيم.

رييس‌جمهور موضوع ديگري كه در جلسات مشترك دولت و مجلس مورد بررسي قرار گرفت را نوسانات ارزي و نوسان قيمت‌ها برشمرد و گفت: با نوسانات ارزي و قيمت‌ها بخش زيادي از مردم تحت فشار قرار گرفتند و اين خارج از اراده دولت بوده است و دولت مصمم است تا حدالامكان اين مسئله جبران شود.

وي افزود: در اين جلسات مقرر شد متناسب با شرايط و تورم و فشارهايي كه به مردم آمده به آنان كمك شود و بر روي اصل اين موضوع، تفاهم صورت گرفته و اقدامات اجرايي آن در حال تنظيم است.

رييس‌جمهور با بيان اينكه كمكي كه قرار است به مردم ارائه شود، نسبتا خوب است و مي‌تواند نواقص حداقل 7 دهك جامعه را در سال جاري جبران كند، اظهار اميدواري كرد: اواخر بهمن و حداكثر نيمه اول اسفند كمك جبراني به مردم ارائه شود تا بخشي از فشارهاي وارد شده به آنان جبران گردد.

رييس جمهور به همه كساني كه قصد دارند در اين موضوع اظهارنظر كنند، توصيه كرد؛ بي جهت اعداد و ارقام غيرواقع در جامعه منتشر نكنند.

دكتر احمدي‌نژاد همچنين به تعزيرات و سازمانهاي نظارتي توصيه كرد: به طور جدي در موضوع كنترل قيمت‌ها و بازار وارد شده و اجازه ندهند عده‌اي به بهانه‌هاي مختلف، قيمت‌ها را افزايش دهند.

رييس جمهور در ابتداي اظهارات خود ميلاد پيامبر گرامي اسلام (ص) و امام صادق(ع) را به ملت ايران و جامعه بشري تبريك گفت و اظهار داشت: راه پيامبر(ص) آن چيزي است كه امروز بشريت به شدت به آن نياز دارد و تنها راه نجات ملتهاست.

دكتر احمدي نژاد خاطرنشان كرد: تحقق همه آرمانها و آرزوهاي بشري در گرو پيوستن به پيامبر(ص) و آل ايشان است و اميدوارم اين ميلاد سرآغاز تحولات بزرگ در جهان بوده و انديشه و نگاه همه ملتها به سوي مكتب و راه پيامبر(ص) و استقرار نهايي و جهاني توحيد بدست فرزندگرامي پيامبر(ص) معطوف شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسن تیموری در گفته :

سلام

لر هستم و مقیم موقت تهران بخاطر شرایط کاری تهرانم،چطور بگویم از بیکاری مهاجرت کردم

رئیس جمهور عزیز یارانه را با تفاهم و همکاری مجلس زیاد تر نمود کاش نرخ اقلام مصرفی خانوار ها را هم ثابت نگه دارد. دیروز بعد ار چندین ماه رفتم در دکان قصابی.میخواستم یک کیلو گوشت بز یا بزغاله را بخرم.خیلی بهم ندید و گفت اینجا فقط گوشت گوسفند و گاو و گوساله… داره
اما وقتی قیمت را پرسیدم موهای بدنم سیخ شد.آخه کیلویی 36500 تومان جه خبر؟ مگر اینجا کجاست
خوشا به حالتان محل زندگیتان کوهدشت
بالاخره قیدش را زدم رفتم کبابی یک سیخ چنجه با 5 دونه کوچک را برای بچه ام گرفتم شد 6500 تومان
اما واقعا بوی وبی داشت با بو ما هم سیر شذیم
از ماست که بر ماست

[پاسخ]

من پريروز گوشت گوساله رادرميدان رسالت خريدم كيلويي 18000تومان شما نيز ميتوانيد همين كاررابكنيد ضمنا بهانه جويي نكنيد كه چقدركرايه ميبرد وازاين حرفا -ازهرجاي تهران با 550 تومان بليط رفت وبرگشت متروميرويد وبرميگردد . البته شايد در نزديكي محل زندگي شما هم بتوان گوشت ارزان پيداكرد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :