کد خبر : 1839
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 674 بازدید

استاندار همدان : اعتنا به مسائل حقوقی موجب روند رو به سلامت و امنیت دستگاه ها است

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ کرم رضا پیریایی استاندار همدان در شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی همدان گفت: جایگاه امور حقوقی در دامنه پر پهنایی خدمت می کند و امکان ایجاد معاونت حقوقی در استانداری ها وجود داشت و همچین وضعیتی ضرورت دارد. وی با تقدیر […]


به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ کرم رضا پیریایی استاندار همدان در شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی همدان گفت: جایگاه امور حقوقی در دامنه پر پهنایی خدمت می کند و امکان ایجاد معاونت حقوقی در استانداری ها وجود داشت و همچین وضعیتی ضرورت دارد.

وی با تقدیر و تشکر از فعالیت های ارزشمند سرکار خانم بداغی ادامه داد: مشاور حقوقی در مجموعه استان باید ارتقاء پیدا کند و صرف عنوان حقوقی را در معاونت باید داشته باشیم.
پیریایی اظهار داشت: در بسیاری از موارد متاسفانه حقوق دستگاه ها نادیده گرفته می شود لذا ضروری است جایگاه امور حقوقی دستگاه ها مهم انگاشته شود.
وی خاطر نشان ساخت: یکی از کارهای خطیر نمایندگان مجلس آن است که مشکلات حقوقی دستگاه های استان را از جایگاه خانه ملت پیگیری کنند.
پیریایی اعتنا به مسائل حقوقی موجب روند رو به سلامت و امنیت دستگاه ها دانست و بیان داشت: ترکیب تخصصی و آماده می تواند زمینه ارتباط فراگیر کشوری را سبب شود تا برای ارتقاء جایگاه امور حقوقی هم اندیشه شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمدی در گفته :

جناب اقای پیریایی افتخاری برای مردم کوهدشت است

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :