کد خبر : 1839
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 682 بازدید

استاندار همدان : اعتنا به مسائل حقوقي موجب روند رو به سلامت و امنيت دستگاه ها است

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ كرم رضا پيريايي استاندار همدان در شوراي هماهنگي امور حقوقي دستگاه هاي اجرايي همدان گفت: جايگاه امور حقوقي در دامنه پر پهنايي خدمت مي كند و امكان ايجاد معاونت حقوقي در استانداري ها وجود داشت و همچين وضعيتي ضرورت دارد. وي با تقدير […]


به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ كرم رضا پيريايي استاندار همدان در شوراي هماهنگي امور حقوقي دستگاه هاي اجرايي همدان گفت: جايگاه امور حقوقي در دامنه پر پهنايي خدمت مي كند و امكان ايجاد معاونت حقوقي در استانداري ها وجود داشت و همچين وضعيتي ضرورت دارد.

وي با تقدير و تشكر از فعاليت هاي ارزشمند سركار خانم بداغي ادامه داد: مشاور حقوقي در مجموعه استان بايد ارتقاء پيدا كند و صرف عنوان حقوقي را در معاونت بايد داشته باشيم.
پيريايي اظهار داشت: در بسياري از موارد متاسفانه حقوق دستگاه ها ناديده گرفته مي شود لذا ضروري است جايگاه امور حقوقي دستگاه ها مهم انگاشته شود.
وي خاطر نشان ساخت: يكي از كارهاي خطير نمايندگان مجلس آن است كه مشكلات حقوقي دستگاه هاي استان را از جايگاه خانه ملت پيگيري كنند.
پيريايي اعتنا به مسائل حقوقي موجب روند رو به سلامت و امنيت دستگاه ها دانست و بيان داشت: تركيب تخصصي و آماده مي تواند زمينه ارتباط فراگير كشوري را سبب شود تا براي ارتقاء جايگاه امور حقوقي هم انديشه شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمدی در گفته :

جناب اقای پیریایی افتخاری برای مردم کوهدشت است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :