کد خبر : 18515
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۳:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 324 بازدید

«آگهی استخدام بانک توسعه تعاون»

  بانک توسعه تعاون (بانک دولتی) با استعانت از خداوند متعال و در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت اجرای سیاست اصل 44 قانون اساسی و تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی و ارائه خدمات بهینه بر اساس مجوز شماره 41407/91/220 مورخه 91/11/1 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رياست جمهوري […]

tosee-bank_20110817_2034064471

 

بانک توسعه تعاون (بانک دولتی) با استعانت از خداوند متعال و در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت اجرای سیاست اصل 44 قانون اساسی و تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی و ارائه خدمات بهینه بر اساس مجوز شماره 41407/91/220 مورخه 91/11/1 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رياست جمهوري در نظر دارد تا بر اساس ضوابط و آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس بصورت قراردادی طبق جدول ، در رشته های خواسته شده جهت تصدی مشاغل اداری/بانکی، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در مراحل : آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی تامین نماید.

شرایط عمومی و اختصاصی

1-   تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

2-   التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3-   اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4-   دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در یکی از رشته های مندرج در جدول

تبصره1: داشتن حداقل معدل 14 برای لیسانس و معدل 13 برای فوق دیپلم

تبصره2: فرزندان معزز شاهد و جانبازان بالای 25% و آزادگان دارای بيش از یکسال اسارت از شرط حداقل معدل معاف
می باشند.

5-   دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی (ویژه برادران)

تبصره 1: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی و همچنین تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ 91/11/26 باشد.

تبصره 2: برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی در صورت موفقیت در مراحل مربوطه، ادامه مراحل استخدامی پس از تایید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

6-   دارا بودن حداقل 20 سال سن تا تاریخ 91/11/27 و حداکثر 29 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و 30 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس.

تبصره: لازم به ذکر است بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، شرط حداکثر سن متقاضیان در صورت ارائه مدرک معتبر از سوی مراجع ذیصلاح به شرح زیر افزایش می یابد.

– در صورت انجام خدمت نظام وظیفه، مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن داوطلبان برای کلیه مشاغل افزوده
می گردد.

– به میزان خدمت داوطلبانه در جبهه های جنگ و نیز مدت استراحت پزشکی و بستری شدن در اثر مجروحیت جنگی.

–  به میزان سال‌هاي اسارت و حضور در جبهه در مورد افرادی که به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمدند.

– افراد خانواده معظم شهداء، جانبازان ،آزادگان و مفقودالاثرها (شامل: همسر، فرزند، برادر و خواهر) به میزان 5 سال.

7-   عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری موثر که موجب محدودیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح).

8-   عدم اشتغال بکار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، موسسات دولتی، موسسات عمومی وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

9-   تندرستی و توانایی جسمی و روانی متناسب با کار بانک طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر

10- ایثارگران و خانواده آنان بر اساس قانون و مقررات مصوب، از امتیازات مربوط به خود برخوردار خواهند بود.

11-  متقاضیان باید بومی و ساکن شهر مورد تقاضا باشند و در انتخاب نهایی اولویت با متقاضی بومی شهر مورد نیاز جهت استخدام می باشد.

تبصره: متقاضیان فقط در استان و شهرستان مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید و انتقال و جابجایی به سایر استانها صرفاً بر اساس تشخیص بانک امکانپذیر می باشد.

مراحل نام نویسی:

1-    مراجعه به سایت بانک توسعه تعاون به نشانی: www.ttbank.ir

2-    تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ 91/11/16 .

3-    ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس پرسنلی 4×3 جدید خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوطه در سایت وارد نمایند.

4-    متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از تاریخ 91/11/14 لغایت 91/11/16 نسبت به واریز مبلغ 200.000 ریال (دویست هزار ریال) به حساب جاری 1/110475/111/313 نزد شعبه مستقل مرکزی میرداماد تهران بانک توسعه تعاون با کد حسابگری 313 به نام بانک توسعه تعاون (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک توسعه تعاون در سطح کشور) و یا شماره حساب شبا به شماره 410220031301110110475001 قابل پرداخت در سایر بانکهای کشور اقدام و سپس اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

تبصره1: با توجه به اینکه وجوه ثبت نام تحت هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود لذا داوطلبان می بایست قبل از واریز وجه جهت اطمینان از واجد شرایط بودن خود به سایت بانک مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند.

تبصره 2: داوطلبان ایثارگر و خانواده های آنان از پرداخت 50 درصد هزینه ثبت نام معاف می باشند.

تاریخ توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون:

1-    داوطلبان به منظور اخذ کارت ورود به جلسه آزمون می بایست از روزهای 91/11/25 لغایت 91/11/26 به سایت ثبت نام آزمون مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

تبصره1: داوطلبان به منظور حضور در جلسه آزمون می بایستی اصل شناسنامه عکسدار یا کارت ملی، شماره رهگیری آزمون و اصل فیش واریزی را به همراه داشته باشند.

تبصره2: داوطلبان به منظور آگاهی از هرگونه تغییرات احتمالی در تاریخ و محل برگزاری آزمون و غیره به قسمت خبرنامه سایت مراجعه نمایند.

تبصره 3: زمان و محل برگزاری آزمون:

آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ 91/11/27 راس ساعت 9:30 صبح برگزار می گردد. محل برگزاری آزمون به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه از سایت آزمون ،به اطلاع خواهد رسید.

 

تذکرات مهم:

1-    متقاضیان شرکت در آزمون، قبل از واریز وجه، جهت آگاهی از شرایط در نظر گرفته شده شامل: مدرک و رشته تحصیلی، محل مورد تقاضا و … به سایت در نظر گرفته شده و اطمینان از واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

2-    قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایید.

3-    ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.

4-    شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تایید پرداخت وجه ثبت نام عیناً وارد نمایید.

5-    چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده، حتی در صورت موفقیت در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

6-    ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نیست.

7-    پس از برگزاری آزمون تا 3 برابر ظرفیت مورد نیاز بانک، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه تخصصی و عمومی ، معاینات پزشکی ، گزینش و … قبول شدگان نهایی انتخاب گردند.

تبصره: متقاضیان می بایست پس از 72 ساعت از برگزاری آزمون به سایت آزمون مراجعه تا از پذیرش و سایر موارد پس از آن مطلع گردند.

8-    انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی نماید.

 

مواد آزمون:

مواد آزمون برای مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس به شرح زیر خواهد بود:

الف) عمومی: معارف اسلامی (ضریب 3)، زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری (ضریب 2)، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (ضریب 2)

ب) تخصصی:

رشته روابط عمومی: دروس 1- آمار و روش تحقیق 2- اصول روزنامه نگاری 3- جامعه شناسی 4- ارتباطات
 5- روابط عمومی الکترونیک 6- بازاریابی

رشته حقوق: دروس1- حقوق بانکی 2- حقوق تجارت 3- آئین دادرسی مدنی و کیفری 4- حقوق اداری

رشته کامپیوتر:دروس 1- مباحث شبکه و انواع سخت افزارها 2- مدارهای الکتریکی ، الکترونیکی دیجیتال ، انتقال داده‌ها3- ساختمان داده‌ها 4- سیستم عامل

رشته مترجمی زبان: دروس 1- کلیات زبان شناسی 2- اصول و روش ترجمه 3- نامه‌نگاری 4- ترجمه متون تخصصی اقتصادی و بانکی

رشته مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی : دروس 1- برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
 2- مکانیک جامدات ( مقاومت مصالح ، تحلیل سازه‌ها) 3- اقتصاد عمومی 4- شیمی عمومی

رشته حسابداری و مجموعه مدیریت:  دروس 1- حسابداری 2- اقتصاد خرد و کلان 3- تئوری های مدیریت 4- مالیه عمومی و بودجه  

2- داوطلبان محترم می توانند سوالات احتمالی خود را با شماره تلفنهای 61032304، 61032334 و 61032333 در میان بگذارند.

—————————————————-

آخرین تغییرات در آگهی استخدام بانك توسعه تعاون اعلام شد:

 

در راستای تأمین نیروی انسانی متخصص از طریق آزمون استخدامی، چند رشته تحصیلی بر اساس نیاز سنجی های سازمانی به رشته های مورد نیاز اضافه شد. 

داوطلبین شرکت در آزمون می توانند با مراجعه به پیوند ( لینک) آگهی استخدام در سایت، از آخرین تغییرات و رشته های تحصیلی اضافه شده اطلاع یابند. 

گفتنی است تمامی داوطلبان می توانند در صورت حائز شرایط بودن از روز شنبه مورخ 14/11/91 نسبت به ثبت نام از طریق سایت  www.ttbank.ir  اقدام و هرگونه اطلاعیه و تغییرات را از طریق  همین سایت پیگیری نمایند. 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

لیلا در گفته :

اینم یه آزمونه عین استانداری نزدیک به یه ساله داره یگذره اما هنوزم خبری از آزمونش نیست….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :