کد خبر : 18545
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 183 بازدید

کوچ نمادین عشایر لرستانی امروز جمعه در مسیر میدان ونک تا پارک وی تهران برگزار می شود

    مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: کوچ نمادین عشایر استان امروز چمعه ساعت ۱۴ در مسیر میدان ونک تا پارک وی تهران برگزار می شود.قاسم قربانی در گفتگو با میرملاس افزود: جشنواره صدای عشایر فردا رسما گشایش می یابد اما کوچ عشایر حدودا ۱۰ استان از جمله استان لرستان، […]

 

1 copy 

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: کوچ نمادین عشایر استان امروز چمعه ساعت ۱۴ در مسیر میدان ونک تا پارک وی تهران برگزار می شود.
قاسم قربانی در گفتگو با میرملاس افزود: جشنواره صدای عشایر فردا رسما گشایش می یابد اما کوچ عشایر حدودا ۱۰ استان از جمله استان لرستان، امروز انجام می شود.
وی با بیان اینکه این برنامه جذاب از شبکه های سراسری سیما پخش می شود اظهار داشت: متاسفانه علیرغم رایزنی با صدا و سیمای مرکز لرستان در خصوص پوشش این برنامه ، تاکنون هیچگونه قول مساعدی از جانب مسوولان این مرکز داده نشده است.
وی با انتقاد از عدم همکاری برخی دستگاههای استان در خصوص حضور و برپایی جشنواره گفت: عشایر نماد فرهنگ و هویت یک استان هستند و دستگاهها باید به صورت داوطلبانه در انی برنامه شرکت و همکاری می کردند.
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع انتظار می رفت که صدا و سیمای مرکز لرستان همکاری مطلوبی در این راستا داشته باشد اما علیرغم درخواست های مکرر از این نهاد تا کنون اطلاع رسانی خاصی ازطریق این مرکز صورت نگرفته است.
جشنواره صدای عشایر ۱۴ تا ۱۹ بهمن با حضور ۳۱ استان کشور در تهران برگزار می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نماد مردم لر لباس عشایری و گوسفند داری و بز چرانی نیست فکر کردید مردم تهران به چشم انسانهای با فرهنگی به شما نگاه می کنند با این نمایش کودکانه. ملتی که هیچ حرفی برای حال و آینده ندارد غرق در گذشته است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :