کد خبر : 1864
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 203 بازدید

ایجاد 184 شعبه اخذ رای در سلسله و دلفان

به گزارش میرملاس نیوز ؛ سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان گفت: 184 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان در نظر گرفته شده است. از این تعداد 106 شعبه ثابت و سیار در دلفان و کاکاوند و 78 شعبه ثابت و سیار نیز در حوزه سلسله و …

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مهدی پازوکی طی گفت وگویی در دلفان گفت: از این تعداد  106 شعبه ثابت و سیار در دلفان و کاکاوند و 78 شعبه ثابت و سیار نیز در حوزه سلسله و بخش فیروزآباد است.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان با بیان اینکه شرایط مطلوباتی در بحث انتخاباتی در سلسله و دلفان فراهم است، گفت: بیش از 4هزار نفر در قالب عوامل برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس در 106شعبه اخذ رای شهرستان دلفان و بخش کاکاوند، اجرای انتخابات را برعهده دارند.

وی خطاب به نامزدهای انتخاباتی و هواداران حوزه سلسله و دلفان افزود: حفظ اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدها، هوادارانشان و مردم بسیار مهم است.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان با بیان اینکه حضور حداکثری در انتخابات باعث یاس و ناامیدی دشمن می‌شود، اظهار کرد: حرمت و شخصیت افراد باید حفظ شود و از هرگونه اقدام برای مخدوش‌ کردن آبروی دیگران پرهیز کرد.

پازوکی با اشاره به اینکه شهرستان دلفان حوزه اصلی منطقه سلسله و دلفان است، گفت: مردم این حوزه انتخابیه بدانند که از آرای آنها به خوبی صیانت می‌شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

فقط علی چراغیان میتونه سلسله ودلفان رو شکوفا کنه پس درود بر چراغیان

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳:

داشی نمیشه

[پاسخ]

فقط علی چراغیان میتونه سلسله ودلفان رو شکوفا کنه پس درود بر چراغیان

[پاسخ]

بینام در گفته :

ای نورآباد بی کس یا مرادی یا هیچ کس

[پاسخ]

صمد آقا در گفته :

خدایی حیفه نورآبادبرا نامزداش هیچکدوم خوب نیستن،همون سوری بهتره از محمدی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :