کد خبر : 18655
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 309 بازدید

پیام تشکر و اعتذار رئیس اسبق اداره ی صنعت، معدن و تجارت کوهدشت

  بنام خدا سپاس خدایی را که همگان به لطف واحسانش چشم داریم وبربخشش امید. اکنون که پس ازچند سال افتخارخدمت به مردم شهر زادگاهم کوهدشت در لباس رییس اداره ی صنعت، معدن وتجارت، بار سنگین مسولیت را به زمین میگذارم برخود لازم میدانم مراتب عذر خود را در قصور وتقصیر اولاً : به درگاه […]

bazarganikohdasht

 

بنام خدا

سپاس خدایی را که همگان به لطف واحسانش چشم داریم وبربخشش امید.

اکنون که پس ازچند سال افتخارخدمت به مردم شهر زادگاهم کوهدشت در لباس رییس اداره ی صنعت، معدن وتجارت، بار سنگین مسولیت را به زمین میگذارم برخود لازم میدانم مراتب عذر خود را در قصور وتقصیر اولاً : به درگاه ایزد خطا بخش عذر پذیر عرضه داشته وپس از آن نیز به حضور مردم شهرم.

قدر مسلم توفیقی اگر حاصل شد عنایتی بود از جانب حضرت دوست وتلاش مستمر وبی چشم داشت همکارانم در لحظات فراز و فرود. واین نیز میسر نمی شد مگر به لطف وعنایت مردمی صبور.

کم و کاستی هرکجا دیده اید عذرم را بپذیرید که نیتم به صلاح بود وامیدم به ادامه راه.

امید دارم همچنان فرزند و برادر کوچک خود را از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید که دست سوال به آن داشته ودارم.

 

خدمتگزار شما

حمیدآزادبخت

مدیراسبق اداره ی صنعت، معدن و تجارت کوهدشت

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تورج در گفته :

با سلام و تقديم احترام
جناب آقاى آزادبخت                               

شاید برای هیچ کسی جای تردیدی وجود ندارد که لازمه ى مديريت اداره ى صنعت، معدن و تجارت داشتن تخصص و تعهد و توان مديريت ى است . اين خصلت ها نيمى ذاتى و نيمى اكتسابى است. برخود بباليد و خداوند را شاكر ، كه اين دو نيمه را در كنار هم در وجودتان قرار داد تا دين خود را نسبت به اين مردم شريف ادا كنيد. كمتر كسى است كه از كنار زحمات و تلاش هاى شبانه روزى شما به سادگي بگذرد. باشد كه كسب چنين تجربياتى در مراحل بالاتر مديريتى و خدمت به نظام مقدس جمهورى أسلامى و ملت شريف آن در هر كجاى ايران عزيز پرثمر تر و كارسازتر واقع گردد. أميد از خداوند منان ، آن كه ، در مراحل آتى زندگى موفق تر از گذشته و پيروز و سربلند باشيد.

 

[پاسخ]

علي در گفته :

اسبق غلط است و به دوره قبل تر دلالت دارد بايد مي نوشتيد سابق! به هر حال آرزوي موفقيت براي ايشلن داريم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقای یاری هم موفق میشه. شک نکنید.

[پاسخ]

ع/خدایگان در گفته :

آقای آزادبخت اول مدیر اداره بازرگانی بودند بعد ازتغییرنام به صنعت معدن وتجارت سرپرست شدند شاید به این دلیل واژه اسبق را برای عنوان مدیریت به کاربرده “نه برای سرپرست (دقت کنید) لذا اگراین فرض را بپذیزیم “لفظ انتخاب مدیراسبق توسط آقای آزادبخت درست است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :