کد خبر : 18663
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 155 بازدید

دکتر قربانی : رییس جمهوری میهمان ویژه جشنواره صدای عشایر

    رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: نخستین جشنواره صدای عشایر کشور امروز ۱۴ بهمن ماه با حضور دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری ایران گشایش می یابد. ” قاسم قربانی” در گفتگو با میرملاس افزود: مراسم افتتاحیه این جشنواره امروز ساعت ۱۴ در محل نمایشگاه های دائمی تهران برگزار می […]

107766 

 

رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: نخستین جشنواره صدای عشایر کشور امروز ۱۴ بهمن ماه با حضور دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری ایران گشایش می یابد.
” قاسم قربانی” در گفتگو با میرملاس افزود: مراسم افتتاحیه این جشنواره امروز ساعت ۱۴ در محل نمایشگاه های دائمی تهران برگزار می شود.
وی تصریح کرد: برگزاری ایم جشنوراه در سال های پس از انقلاب تا کنون نخستین و جدی ترین فرصت برای بیان دستاوردهای عشایر کشور بوده که رییس جمهری نیز با آگاهی به این موضوع، شخصا در مراسم افتتاحیه حضور می یابد.
قربانی گفت: با توجه به تاکیدات امام و رهبری در خصوص عشایر، استانداران، نمایندگان مجلس و مدیران دستگاههای اجرایی برای حضور در این جشنواره دعوت شده اند که حضور این افرد و بازدیداز جشنواره بیانگر توجه مسوولان و مدیران ارشد نظام به عشایر خواهد بود.
نخستین جشنواره صدای عشایر ۱۴ تا ۱۹ بهمن ماه در محل دائم نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

لیلا در گفته :

چقدر این لباسا بهش میاد….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :