کد خبر : 18696
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 300 بازدید

آخرین خبر ها از استخدام دستگاه های اداری لرستان

  مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری لرستان گفت: آزمون استخدامی دستگاه های اداری استان با محوریت استانداری، تا پایان بهمن ماه جاری برگزار می شود. ˈ علیرضا صفدریˈ روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تمامی موارد اعتباری و حقوقی برگزاری این آزمون انجام و حل شده و به محض […]

estekhdam 2

 

مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری لرستان گفت: آزمون استخدامی دستگاه های اداری استان با محوریت استانداری، تا پایان بهمن ماه جاری برگزار می شود.

ˈ علیرضا صفدریˈ روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تمامی موارد اعتباری و حقوقی برگزاری این آزمون انجام و حل شده و به محض ورود اطلاعات استخدامی در سامانه استخدام این آزمون برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: هم اکنون قراردادهای لازم با سازمان آموزش و پوروش برای تعیین مکان های برگزاری آزمون انجام و دو شهر خرم آباد و بروجرد نیز به عنوان حوزه های امتحانی این آزمون در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه 14 هزار داوطلب در این آزمون استخدامی نام نویسی کرده اند گفت: از این تعداد 999 نفر پذیرش و در دستگاههای اداری استخدام می شوند.

وی همچنین در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی گفت: تبدیل وضعیت این نیروها مشروط به انتقال از مرکز استان به شهرستان و از شهرستان به مناطق محروم است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

معصوم در گفته :

سلام وممنون ازخبرتون من نتونستم جزِِِئیات استخدامی روپیداکنم اگرآدرسی دارین لطفا بذارین روی سایت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :