کد خبر : 18763
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 149 بازدید

بهره‌برداری از سه پروژه بزرگ ورزشی در لرستان

  به گزارش میرملاس نیوز، مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان صبح دیروز در مراسم بهره‌برداری از سالن کشتی کوهدشت گفت: هم زمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی بهره‌برداری از سه طرح ورزشی در سطح استان آغاز شده است. فرهاد نیکوخصال افزود: این طرح‌ها شامل سالن استخر شنا شهر الیگودرز، سالن کشتی شهر […]

T80156302-2608635

 

به گزارش میرملاس نیوز، مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان صبح دیروز در مراسم بهره‌برداری از سالن کشتی کوهدشت گفت: هم زمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی بهره‌برداری از سه طرح ورزشی در سطح استان آغاز شده است.

فرهاد نیکوخصال افزود: این طرح‌ها شامل سالن استخر شنا شهر الیگودرز، سالن کشتی شهر کوهدشت و مجموعه ورزشی چند منظوره بروجرد هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: برای ساخت و تکمیل سالن کشتی کوهدشت دو میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی صرف شده است.

نیکوخصال یادآور شد: برای ساخت سالن استخر شنا در شهرستان الیگودرز حدود 10 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: سالن چند منظوره ورزشی بروجرد نیز با سه میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار آماده بهره‌برداری شده که طی روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

لازم به ذکر است، سطح فضای ورزشی موجود استان لرستان در حال حاضر به ازای هر نفر حدود 46 سانتی‌متر است که این رقم در کشور به طور میانگین 59 سانتی‌متر برای هر فرد است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :