کد خبر : 18785
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 90 بازدید

پخش زنده نخستین جشنواره صدای ملی عشایر از شبکه بازار

    نخستین جشنواره‌ی صدای ملی عشایر در طول مدت برگزاری، بعدازظهرها به صورت زنده و مستقیم از شبکه بازار پوشش تلویزیونی داده می­‌شود.  به گزارش میرملاس، در جشنواره صدای ملی عشایر که در محل دائمی نمایشگاه بین­‌المللی تهران برپا شده است، آداب، آیین و سنن عشایر از نظر نوع اسکان، پوشش و لباس، موسیقی […]

 567991_290

 

نخستین جشنواره‌ی صدای ملی عشایر در طول مدت برگزاری، بعدازظهرها به صورت زنده و مستقیم از شبکه بازار پوشش تلویزیونی داده می­‌شود.

 به گزارش میرملاس، در جشنواره صدای ملی عشایر که در محل دائمی نمایشگاه بین­‌المللی تهران برپا شده است، آداب، آیین و سنن عشایر از نظر نوع اسکان، پوشش و لباس، موسیقی اقوام، صنایع دستی و انواع خوراکی­‌های مربوط به این قشر شریف جامعه در معرض دید و بازدید علاقمندان قرار گرفته است و شبکه تلویزیونی بازار با استقرار دوربین­‌های خود در این نمایشگاه، جلوه­‌های زیبایی از این حضور را در قاب تصویر نمایش می‌دهد.

 بر اساس این گزارش، تا پایان نمایشگاه، یعنی نوزدهم بهمن ماه برنامه­‌ی «نمای بازار» به صورت مستقیم و زنده جشنواره صدای ملی عشایر را از ساعت 14 و 20 دقیقه تا 16 و 15 دقیقه برای علاقمندانی که امکان حضور در این نمایشگاه را ندارند پخش می­‌کند.

 روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 22651637-021 و سامانه پیامک 1000010 آماده دریافت نظرها و دیدگاه­‌های مخاطبان گرامی در رابطه با برنامه­‌های این شبکه است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :