کد خبر : 18858
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 85 بازدید

مدیر نمایشگاه بین المللی تهران : برنامه های متنوع لرستان مورد توجه خاص پایتخت نشینان قرار گرفته است

  مدیر نمایشگاه بین المللی تهران گفت: برنامه هایی که استان لرستان در جشنواره صدای عشایر اجرا می کند مورد توجه و استقبال ویژه پایتخت نشینان قرار گرفته است.” اکبرپور در گفتگوی اختصاصی با میرملاس افزود: سالن اختصاصی لرستان برای بازددیکنندگان بسیار جالب بوده به نحوی که بازدید از برنامه های لرستان در دستور کار […]

IMG_0050 copy

 

مدیر نمایشگاه بین المللی تهران گفت: برنامه هایی که استان لرستان در جشنواره صدای عشایر اجرا می کند مورد توجه و استقبال ویژه پایتخت نشینان قرار گرفته است.
” اکبرپور در گفتگوی اختصاصی با میرملاس افزود: سالن اختصاصی لرستان برای بازددیکنندگان بسیار جالب بوده به نحوی که بازدید از برنامه های لرستان در دستور کار همه افراد قرار گرفته است.
وی با اشاره به توجه مردم به دو بخش موسیقی و لباس های محلی لرستان گفت: لرستان یک استان غنی و با فرهنگ است که در این نمایشگاه تنها بخشی از توانمند ی های این استان عرضه شده است.
وی همچنین گفت: فرصت آشنایی با فرهنگ اصیل لرستان همواره از طریق رسانه ها امکانپذیر بوده اما برگزاری ان جشنواره و برقراری ارتباط مستقیم با موسیقی و فرهنگ اصیل لری یک فرصت ویژه است که پایتخت نشینان به خوبی از این فرصت استفاده کرده اند.
جشنوراه صدای عشایر ۱۴ تا ۱۹ بهمن با حضور ۳۱ استان کشور در تهران دایر است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نمردیم و دیدیم یه چیز لرستان مورد توجه تیرونیا قرار گرفت….

[پاسخ]

كورال در گفته :

من و همسرم هم از اين نمايشگاه و سالن لرستان ديدن كرديم. اما دريغ از صنايع دستي. دريغ از محصولات استاني. فقط موسقي زنده و رقص محلي بسيار بسيار زيبا بود. اما دريغ از يكم سليقه و درايت.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :