کد خبر : 18884
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 143 بازدید

شب فرهنگی لرستان در جشنواره صدای عشایر امشب در تهران

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: روز فرهنگی استان لرستان همزمان با برگزاری جشنواره صدای عشایر کشور امروز چهارشنبه در نمایشگاه بین اللملی تهران برگزار می شود. ˈسیدقاسم قربانیˈ در گفت و گو با  ایرنا افزود: امروز ساعت 18 روز فرهنگی لرستان با حضور ملک […]

 0 (20)

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: روز فرهنگی استان لرستان همزمان با برگزاری جشنواره صدای عشایر کشور امروز چهارشنبه در نمایشگاه بین اللملی تهران برگزار می شود.

ˈسیدقاسم قربانیˈ در گفت و گو با  ایرنا افزود: امروز ساعت 18 روز فرهنگی لرستان با حضور ملک زاده معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری روز فرهنگی لرستان به طور قطع می تواند در معرفی فرهنگ این استان نقش بسزایی داشته باشد، اظهار داشت: در این مراسم جمعی از مسوولان کشوری نیز حضور خواهند داشت و مراسم باشکوهی به همین منظور برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: همچنین امروز عصر موسیقی محلی لرستان برای استفاده بهتر افراد شرکت کننده در این جشنواره نواخته می شود تا از ا ین طریق نیز موسیقی محلی و لری لرستان بیشتر به مردم معرفی شود.

قربانی افزود: در جشنواره صدای عشایر کشور استان لرستان غرفه اختصاصی شماره 27 را دارد که در این جشنواره اقدامات مهمی برای معرفی بهتر استان از نظر جاذبه های تاریخی، فرهنگی، تاریخی و صنایع دستی را دارد.

جشنواره صدای عشایر کشور از روز 14 تا 19 بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :