کد خبر : 18893
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 133 بازدید

علی اکبر ولایتی: ریاست جمهوری دست اصولگرایان نباشد مصیبت داریم

  مشاور عالی مقام معظم رهبری با بیان اینکه اگر در انتخابات آینده، ریاست جمهوری به دست اصولگرایان نیافتد مصیبت خواهیم داشت، گفت: «در صورت وحدت و اتحاد، اصولگرایان پیروز انتخابات هستند.» به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، علی اکبر ولایتی شامگاه سه شنبه در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که از سوی […]

xkby1mb30d7dprjbej

 

مشاور عالی مقام معظم رهبری با بیان اینکه اگر در انتخابات آینده، ریاست جمهوری به دست اصولگرایان نیافتد مصیبت خواهیم داشت، گفت: «در صورت وحدت و اتحاد، اصولگرایان پیروز انتخابات هستند.»

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، علی اکبر ولایتی شامگاه سه شنبه در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که از سوی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری قم در مسجد زین العابدین (ع) برگزار شد، با بیان اینکه منحرفین و فتنه گران در انتخابات آینده جایی نخواهند داشت، افزود: «اصولگرایان باید در انتخابات با هم وحدت داشته باشند و اصولگرایی نیز به معنای قبول داشتن قانون اساسی از بن دندان و اطاعت از ولی فقیه است.»

گزیده سخنان ولایتی به این شرح است:

  • اگر اصولگرایان در انتخابات متفرق شوند و در آینده ریاست جمهوری و کار دست اصولگرایان نباشد مصیبت خواهیم داشت و در صورت عدم موفقیت باید هشت سال دیگر تلاش کرد تا بار دیگر بتوان مدیریت کشور را در دست گرفت.
  • از بین این سه نفر (قالیباف – حداد عادل- ولایتی) یک نفر به عنوان کاندیدا معرفی خواهد شد تا بتوان در‌‌ همان دور اول کار را تمام کرد، چرا که ورود به دور دوم انتخابات آسیب پذیری آن بیشتر است.
  • نمی‌شود یک نفر به عنوان رئیس جمهور تمام عرصه‌ها را در دست بگیرد، قرار شد تا هر یک از این سه نفر که به عنوان کاندیدای نهایی معرفی می‌شود،  تیم خود و وزرا را به مردم اعلام کند تا مردم با شناخت از تیم آن کاندیدا بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.
  •  امروز کار دولت از هر زمان دیگر حساس تر و سخت‌تر است و همه باید همت کنند تا در صحنه حضور داشته باشند و اختلافات کوچک را باید کنار گذاشت و با یکدیگر متحد بود.
  •  اصولگرایان نباید در انتخابات آینده پراکنده و متفرق باشند. در صورت داشتن اتحاد و همدلی، اصولگرایان در انتخابات آینده ریاست جمهوری پیروز خواهند بود.
  • منحرفین و فتنه گران در ائتلاف اصولگرایان جایی ندارند. مردم ما امروز با تجربیاتی که در دوره‌های گذشته کسب کردند، بهتر از گذشته می‌توانند تصمیم بگیرند که به چه کسی رای دهند.
  • هر ضرری عقل انسان را زیاد می‌کند که امیدواریم با اتحاد کلمه بتوان در آینده دولتی داشت که پاسخگوی مطالبات مقام معظم رهبری و آحاد مردم باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

هرکی سی خوش سازی میزنه….

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

كاملا موافقم. اين همه پست و مقام و موقعيت و حق مديريت را از دست دادن از مصيبت هم بدتر است.

[پاسخ]

7چشمه میشنان در گفته :

آقای ولایتی بالعکس…..

[پاسخ]

رضايي در گفته :

يعني تو ٨ سال احمدي نژاد كشور مصيبت نداشت ؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :