کد خبر : 18908
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 311 بازدید

مجلس عروسی یك زوج عشایر لرستانی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد

      به گزارش میرملاس ،  یك زوج جوان عشایر استان لرستان جشن عروسی و آغاز زندگی مشترك خود را همزمان با برپایی جشنواره ملی صدای عشایر در نمایشگاه بین المللی تهران و در غرفه لرستان برگزار كردند. به نقل از ایرنا، این مراسم سنتی عشایری در سالن 27 نمایشگاه بین المللی تهران و با […]

0 (15)

 

 

 

به گزارش میرملاس ،  یك زوج جوان عشایر استان لرستان جشن عروسی و آغاز زندگی مشترك خود را همزمان با برپایی جشنواره ملی صدای عشایر در نمایشگاه بین المللی تهران و در غرفه لرستان برگزار كردند.

به نقل از ایرنا، این مراسم سنتی عشایری در سالن 27 نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور و استقبال گسترده مردم و بازدید كنندگان از این جشنوار برگزار شد.

این مراسم با هدف معرفی سنت ها و آیین های بومی و محلی عشایر استان لرستان برگزار شد كه مراسم رقص محلی عشایر دراین مجلس عروسی مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفت.

مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی از مدیران و مسوولان لرستان با پوشیدن لباس های محلی و عشایری استان، دراین مراسم عروسی شركت كردند.

همچنین ، مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از توزیع 12 هزار پرچم سه رنگ ایران اسلامی به مناسب گرامیداشت ایام دهه فجر همزمان با برگزاری این جشنواره خبر داد.

به گفته قاسم قربانی، این پرچم ها در غرفه عشایری استان لرستان و با هدف معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری عشایر استان توزیع شده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :