کد خبر : 19046
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 348 بازدید

استاد شکارچی : آزادبخت موسیقی خوبی اجرا کرد

  به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ حشمت اله آزادبخت که به همراه گروه زاگرس به سرپرستی امین عباسی و به عنوان یکی از خواننده های لرستان به جشنواره ی ملی صدای عشایر دعوت شده بود با اجرای قطعاتی لری و لکی مورد استقبال قرار گرفت . استاد علی اکبر شکارچی که در شب فرهنگی لرستان […]

13600942211

 

به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ حشمت اله آزادبخت که به همراه گروه زاگرس به سرپرستی امین عباسی و به عنوان یکی از خواننده های لرستان به جشنواره ی ملی صدای عشایر دعوت شده بود با اجرای قطعاتی لری و لکی مورد استقبال قرار گرفت .

استاد علی اکبر شکارچی که در شب فرهنگی لرستان به عنوان مهمان ویژه در سالن حضور داشت گفت : آزادبخت صدای گرمی دارد و با احساس می خواند.
وی ضمن ابراز خوشحالی از حضور خوانندگان خوب لرستانی در این جشنواره گفت : آزادبخت موسیقی خوبی اجرا کرد.
گفتنی است آقایان سیف الدین آشتیانی ، فرج علیپور و بردیا مهرآرا نیز در شب های متوالی به اجرای موسیقی پرداختند که با استقبال باشکوه مخاطبان روبرو شد.
بنابر این گزارش علاوه بر وجود قسمت های متنوع و مدیریت کارآمد شرکت تاچ و میراث فرهنگی استان در برگزاری این جشنواره این موسیقی بود که لرستان را نسبت به دیگر استانها متمایز کرده بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

واقع بین در گفته :

آفرین بر حشمت ودرودبر استاد شکارچی که قدر هنرمندان را میداند وجوانان راباتشویق به جا در گسترش فرهنگ غنی لرستان کمک میکند.

[پاسخ]

اصغرازادبخت در گفته :

جناب حشمت ازادبخت باعث افتخار ماست .افکار ش همیشه فرامدرن واز عمق یقین می باشد.صدایش هم دلنواز واز اعماق وجود بر می اید .اما صد حیف وهزاران افسوس که دستگیرندگان اندکند وچه بسا وجود ندارد.

[پاسخ]

میرسلیم خدایگان در گفته :

درود بر استاد شکارچی. به راستی که حشمت عزیز صدای گرم و پر احساسی دارد. حشمت، به گمان من از آن دسته هنرمندانی است که اگر فضا و بستر شکوفاییشان مهیا می شد می توانستند در صدر بنشینند. بسیار خوشحالم برای حشمت عزیز که کسی چون استاد شکارچی او را تائید کرده است. امیدوارم ارتباطش را با گروه های حرفه ای چون زاگرس و امین عباسی بیشتر کند و به شکل جدی تری به موسیقی بپردازد.

[پاسخ]

عبدالرضا قاسمی در گفته :

سلام . من شاهد هنرنمایی حشمت عیز بودم . برایش آرزوی موفقیت دارم

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

اي حشمت! تو خواننده هم هستي و ما بي خبر.
به اميد توفيق.

[پاسخ]

مهدی دوست محمدی / سردبیر در گفته :

درود بر حشمت عزیز
هنرمند دیار طرهان.

[پاسخ]

رضا محمدی در گفته :

درودبراستاد آزادبخت هم به خاطرقلمش هم شعرش وهم آوازش . درود

[پاسخ]

يسنا در گفته :

سلام وخسته نباشي به حشمت عزيز.به اميد توفيق روز افزون شما.هنرمندديار سرودهاي دلنشين سيت بيارم وچل سرو

[پاسخ]

لطیف آزادبخت در گفته :

درود بر شکارچی که دو سه روز مصاحبت با او از زیبا ترین خاطرات سرتاسر زندگی و تجارب من است .
اصالت عمیق فرهنگی و احساس شگفتی برانگیز این مرد و خانواده ی محترمش واقعن ستودنی و برای هر لر زبانی افتخار است .
فکر می کنم که حق با استاد شکارچی است . صدای حشمت گرم و دلنشین است و هرگز از یاد نمی برم بعد از ظهریک روز زمستانی را که در حضور دوستان عزیزم میرسلیم خدایگان و نصرت مسعودی شنونده ی این صدای گرم و تکان دهنده بودیم . حشمت می خواند و پشت دستهای من که روی زانویم بود از اشک بی امانی که بی اختیار از چشمان من فرو می بارید خیس شد . او می خواند و من می گریستم . از صدای ایرج که بگذریم کمتر صدایی شنیده ام که تا این حد تأثیر گذار و تکان دهنده باشد . برای من که اینطور بود و عکس العمل دوستانم در آن بعد از ظهر فراموش نشدنی هم ظاهراً همین را نشان می داد . با ارزوی موفقیت و سربلندی برای این هنرمند عزیز و اصیل .

[پاسخ]

همشهزی در گفته :

با سپاس وهزاران درود بر حشمت عزیز درود بر شعرت ودرود بر نقدت ودرود بر صدای زاگرسییت و…..اامیدوارم پاینده وسربلند باشید

[پاسخ]

مرتضا خدایگان / سرویس ادبی در گفته :

درود به حشمت عزیز. من به اتفاق دوستان همدل بارها و بارها با صدای حشمت لحظات شور و شیرینی داشته ایم. برای دل من که صدایی آشنا و دلنشین است. امیدوارم بتواند آنرا به گوش دیگران هم برساند.

[پاسخ]

حشمت اله آزادبخت در گفته :

درودبرهمه ی دوستان عزیز و لطف گرم کامنت هایتان. از ابراز لطف همه واقع بین – اصغر – لطیف- مهدی- میرسلیم – مرتضی – پرویزوووووومتشکرم .
متاسفانه شهر من جایی برای عرضه ی داشته ها وجود ندارد و مسوولان موسیقی کوهدشت آن قدر که به فکر درآمد هستند به فکر ارایه ی هنر نه…من پس از سال ها مجبور شدم بروم و با گروهی از خرم آباد کارکنم و ناراحتم از این که چرا نتوانم در شهر خودم کار هنری انجام دهم. البته که اگر بخواهی با بچه های کوهدشت کار کنی باید پایت را برای پشت پا و پشتت را برای خنجر هزار حرف و حدیث آماده کنی که من ترجیح می دهم پایم را برای رفتن نگهدارم . محض اطلاع برخی دوستان عزیز هم که بنده یک نویسنده و شاعرم و به هیچ عنوان عشق خوانندگی ندارم هرچند بارها و شب ها و روزها برای دوستان همدل خوانده ام و… اما اگر کار موسیقی هم می کنم به این خاطر است که برخی حرف ها را نمی توان نوشت و باید خواند.

[پاسخ]

علیآقا حسین پور / سرویس هنری در گفته :

درود به تو حشمت عزیز
هرچند تاکنون صدایت را نشنیده ام.
اما وقتی کسی چون استاد شکارچی آن را مورد تعریف و تمجید قرار
می دهد. پس حیف که تاکنون صدای گرم و با احساس ات را نشنید ه ایم.
همیشه برقرار باشی. دست مریزاد

[پاسخ]

احسان ملکی در گفته :

درود بر حشمت همیشه عزیز …همه ی هنرهایت دلنشین برقرار مانا و پایدار باشی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :