کد خبر : 19111
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۲:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 690 بازدید

گزارش تصویری / شهرداری خرم آباد و افتتاح چند پروژه ی شهری

  به گزارش میرملاس ، هرمز نصیری صبح شنبه در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرداری خرم آباد با اشاره به اینکه امروز چهار پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد افتتاح شد، اظهار داشت: این پروژه ها شامل پارک سوار میدان امام حسین(ع)، پارکینگ طبقاتی سبزه میدان، پارک پرچم و کنار گذر پل حاجی علی اصغر […]

1 (18)

 

به گزارش میرملاس ، هرمز نصیری صبح شنبه در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرداری خرم آباد با اشاره به اینکه امروز چهار پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد افتتاح شد، اظهار داشت: این پروژه ها شامل پارک سوار میدان امام حسین(ع)، پارکینگ طبقاتی سبزه میدان، پارک پرچم و کنار گذر پل حاجی علی اصغر است.

وی با بیان اینکه میزان اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها هشت میلیارد و 250 میلیون تومان بوده است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در آینده با همکاری مردم و مسئولان بیش از پیش در آبادانی و توسعه شهر همت کنیم.

شهردار خرم آباد در ادامه با اشاره به پروژه پارک سوار میدان امام حسین(ع) گفت: این پروژه در مساحت سه هزار مترمربع و با هزینه 33 میلیارد ریال در محل میدان امام حسین(ع) خرم آباد احداث شده است.

نصیری با بیان اینکه یکی دیگر از پروژه های عمرانی شهرداری خرم آباد پروژه پارکینگ طبقاتی سبزه میدان بود، افزود: این پارکینگ با ظرفیت 160 دستگاه خودرو در مدت 24 ماه اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه اعتبار هزینه شده برای این پروژه 31 میلیارد و 200 میلیون ریال است، ادامه داد: این پارکینگ در چهارطبقه به مساحت 870 مترمربع عرصه و سه هزار و 480 مترمربع اعیان ساخته شده است.

شهردار خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساخت بوستان پرچم در ورودی شهر خرم آباد اظهار داشت: این پروژه در مساحت 43 هزار متر مربع و با اعتبار 10 میلیارد ریال اجرایی شده است.

نصیری با بیان اینکه ساخت کنارگذر پل حاج علی اصغر خرم آبادی از دیگر پروژه های عمرانی شهرداری خرم آباد است، تصریح کرد: این پروژه با اعتبار چهار میلیارد و 650 هزار میلیون ریال ساخته شده است.

وی با اشاره به خرید دو دستگاه فان حمل زباله با هزینه سه میلیارد و 700 میلیون ریال یادآور شد: برای اجرای این تعداد پروژه 82 میلیارد و 550 هزار میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

شهردار خرم آباد در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه همچنین در حوزه زیبا سازی شهر و احداث فضای سیز نیز پارک زیتون و پروین در منطقه سه شهرداری خرم آباد احداث شده است، افزود: این پروژه ها تا قبل از عید نوروز به بهره برداری می رسند.

 1 (1)

 

1 (2)

 

 

1 (3)

 

 

1 (4)

 

1 (7)

 

 

1 (8)

 

 

1 (10)

 

 

1 (9)

 

 

1 (12)

 

1 (5)

 

1 (11)

 

 

1 (13)

 

1 (14)

 

 

 

 

 

1 (15)

 

 

1 (16)

 

 

1 (17)

 

1 (20)

 

 

1 (19)

 

 

1 (18)

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نه بابا!!! در گفته :

همه ماکوهدشتیاگوهرگرانبهایی مثل جناب نصیری عزیزروازدست دادایم
جناب نصیری عزیزخداقوت دست مریزاد

[پاسخ]

باید پیشونیت بلند باشه که کوهدشتیا پیشو نیشون بلند نیست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :