کد خبر : 19307
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 334 بازدید

احداث چهارمین دانشکده دندانپزشکی کشور در دانشگاه آزاد بروجرد

  رییس دانشگاه آزاد بروجرد گفت: چهارمین دانشکده دندانپزشکی کشور در این واحد ایجاد شد. دکتر احمد سیف در گفت‌وگو با ایسنا افزود: تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد این واحد با احتساب پردیس علوم و تحقیقات به 46 رشته رسیده که از این لحاظ واحد بروجرد رتبه دوم منطقه 5 را به خود اختصاص داده است. […]

80533193-3710985

 

رییس دانشگاه آزاد بروجرد گفت: چهارمین دانشکده دندانپزشکی کشور در این واحد ایجاد شد.

دکتر احمد سیف در گفت‌وگو با ایسنا افزود: تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد این واحد با احتساب پردیس علوم و تحقیقات به 46 رشته رسیده که از این لحاظ واحد بروجرد رتبه دوم منطقه 5 را به خود اختصاص داده است.

وی اظهارکرد: با ایجاد این رشته مجموع رشته‌های پزشکی این واحد به پنج رشته مامایی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، بهداشت حرفه‌ای و دندانپزشکی افزایش یافته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با بیان اینکه برای ساخت ساختمان این دانشکده 32میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، تصریح کرد: برای تجهیز این دانشکده 50میلیارد ریال تجهیزات خریداری شده است.

دکتر سیف ادامه داد: وسعت این دانشکده 6700 متر مربع بوده که این افتخار بزرگ پس از شهرهای تهران، شیراز و اصفهان به عنوان چهارمین شهر نصیب واحد بروجرد شده و امیدواریم بتوانیم پس از سه دوره فارغ‎‏التحصیلی اقدام به ایجاد دکتری تخصصی دندانپزشکی کنیم.

وی اذعان کرد: بزرگترین کلینیک دندانپزشکی به وسعت 6300 متر مربع با 20 بخش عمومی و تخصصی در آینده نزدیک در این واحد دانشگاهی احداث خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد خاطرنشان کرد: هم اکنون حدود 140 رشته کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکتری در این واحد فعال بوده و بیش از 14 هزار دانشجو در این واحد مشغول به تحصیل هستند.

دکتر سیف با اشاره به پروژه‌های در دست اجرای این واحد اضافه کرد: پژوهشکده اساتید در این واحد احداث شده که تجهیزات آن به طورتدریجی وارد می‌شود و سال آینده راه‌اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه کلینیک بیماری‌های خاص نیز در دانشگاه آزاد بروجرد احداث شده که مراحل سفت کاری آن به اتمام رسیده است، گفت: همچنین 50 هزار متر فضا به این دانشگاه افزوده شده که سال آینده افتتاح خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد افزود: با توجه به اقدامات انجام شده هنوز کار زیادی برای انجام وجود دارد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :