کد خبر : 19351
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 124 بازدید

افزایش عرضه محصولات ایران خودرو به بازار

    به گزارش میرملاس به نقل از ایکو ؛ گروه صنعتی ایران خودرو طی روزهای آتی ۵۰ هزار دستگاه انواع خودروی سواری به بازار عرضه می کند. مهندس عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان و کنترل قیمت ها […]

3_8610010474_L600

 

 

به گزارش میرملاس به نقل از ایکو ؛ گروه صنعتی ایران خودرو طی روزهای آتی ۵۰ هزار دستگاه انواع خودروی سواری به بازار عرضه می کند.

مهندس عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان و کنترل قیمت ها در بازار انواع محصولات خود را با روش های متنوع فروش به بازار عرضه می کند.

وی با اشاره به روند افزایشی تولید خودرو در این گروه صنعتی اظهار داشت: تولید روزانه ایران خودرو در ماه های پایانی سال به ۲۵۰۰ دستگاه افزایش می یاید و به همین نسبت عرضه خودرو در بازار افزایش خواهدیافت.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: تمامی مشتریانی که تاریخ تحویل خودروهای ثبت نامی آن‌ها قبل از بهمن ماه بوده است مشمول قیمت گذاری مصوب و جدید سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده نمی شوند.

وی خاطر نشان ساخت:گروه صنعتی ایران خودرو به تمامی تعهدات خود در قبال مشتریان تا پایان سال جاری عمل خواهد کرد و مشتریان می توانند با آرامش کامل برای ثبت نام خودروهای درخواستی  اقدام کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :