کد خبر : 19351
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 129 بازدید

افزایش عرضه محصولات ایران خودرو به بازار

    به گزارش میرملاس به نقل از ایکو ؛ گروه صنعتی ایران خودرو طی روزهای آتی 50 هزار دستگاه انواع خودروي سواری به بازار عرضه می کند. مهندس عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: گروه صنعتي ايران خودرو به منظور پاسخ‌گویی به نياز مشتريان و کنترل قيمت ها […]

3_8610010474_L600

 

 

به گزارش میرملاس به نقل از ایکو ؛ گروه صنعتی ایران خودرو طی روزهای آتی 50 هزار دستگاه انواع خودروي سواری به بازار عرضه می کند.

مهندس عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: گروه صنعتي ايران خودرو به منظور پاسخ‌گویی به نياز مشتريان و کنترل قيمت ها در بازار انواع محصولات خود را با روش های متنوع فروش به بازار عرضه می کند.

وي با اشاره به روند افزايشي توليد خودرو در اين گروه صنعتي اظهار داشت: توليد روزانه ايران خودرو در ماه های پاياني سال به 2500 دستگاه افزايش می یاید و به همین نسبت عرضه خودرو در بازار افزایش خواهدیافت.

معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو تاکيد کرد: تمامی مشترياني که تاريخ تحويل خودروهاي ثبت نامي آن‌ها قبل از بهمن ماه بوده است مشمول قيمت گذاري مصوب و جديد سازمان حمايت از مصرف کننده و توليد کننده نمي شوند.

وي خاطر نشان ساخت:گروه صنعتي ايران خودرو به تمامي تعهدات خود در قبال مشتريان تا پايان سال جاري عمل خواهد کرد و مشتریان می توانند با آرامش کامل براي ثبت نام خودروهای درخواستی  اقدام كنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :