کد خبر : 19445
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 562 بازدید

اتهام سنگین تازه به عادل فردوسی پور: خانه‌ی پانزده میلیارد تومانی با حقوقی که اعلام کرده یک و نیم میلیون تومان بیشتر نیست!

مربوط دانستن دارايي هاي هنگفت عادل فردوسي پور به اتهامي كه اين روزها از سوي قلعه نويي به او زده شده مي تواند دردسرهاي زيادي براي گزارشگر موفق سيما درست كند.     به گزارش میرملاس نیوز به نقل از جام ورزشي؛ در شبي كه عادل فردوسي پور با آوردن چند خبرنگار روي خط برنامه […]

مربوط دانستن دارايي هاي هنگفت عادل فردوسي پور به اتهامي كه اين روزها از سوي قلعه نويي به او زده شده مي تواند دردسرهاي زيادي براي گزارشگر موفق سيما درست كند.

 

عادل فردوسی پور

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از جام ورزشي؛ در شبي كه عادل فردوسي پور با آوردن چند خبرنگار روي خط برنامه اش خود را فاتح نبرد با امير قلعه نويي قلمداد مي كرد (برنامه نود دو هفته پيش، 9 بهمن) نمي دانست كه با يك سياستمدار حرفه اي طرف است. فردوسي پور هفته بعد از آن (16 بهمن) در يك اقدام ناشيانه، كه از وي بعيد بود، به سفارش يك خبرنگار تصاويري از مضروب شدن يك هوادار استقلال در تمرين اين تيم نشان داد تا خشم سرمربي استقلال بيش از پيش فوران كند. فردوسي پور ادعا مي كند كه از يك سايت معتبر (خبرآنلاين) و همانطور كه رويه برنامه است، اين تصاوير را برداشته ولي بر اساس شواهد تصاوير نمايش داده شده در برنامه 90، ساعت 8 صبح روز سه شنبه همان هفته روي خروجي سايت قرار مي گيرد.

 

فرداي برنامه 90، قلعه نويي در مصاحبه اي تاريخي خود عادل و عواملش را مافياي فوتبال مي خواند تا جنگ اين دو مهره مؤثر دهه اخير فوتبال ايران، عيان تر از گذشته شود. در واقع قلعه نويي با اينگونه اتهام زني به مجري محبوب برنامه 90 (كه اكنون محبوبيت خود را در خطر مي بيند) كاري كرد كه فردوسي پور ديگر دست در لانه زنبور نكند و بداند كه تاوان بازي با دم شير چقدر سنگين مي تواند باشد.

 

اما بشنويد از دردسر جديد فردوسي پور؛ يك سايت ورزشي نشانه هايي از عادل فردوسي پور گفته و علائمي بر آنچه كه قلعه نويي آن را ادعا مي كند آورده است. نويسنده مطلب سعي دارد سرمايه هنگفتي كه هم اكنون در دست عادل فردوسي پور است را به جريان دلالي كه اين روزها بر سر زبان ها افتاده مربوط كند.

 

در اين مطلب مي خوانيم: «یکی از مجریان برجسته تلویزیون ایران که در زمینه ورزشی خودش را یکی از سردمداران مبارزه با مفاسد مالی و اخلاقی موجود در ورزش می داند و توانسته در این زمینه اسم و رسمی هم برای خودش دست و پا کند و خود را صاحب جایگاهی بداند، ولی اخیرا رابطه یکی از اقوام نزدیکش با برخی از ورزشکاران در سطح ملی به نوعی برملا شده و انگشت های اتهام به سمت او نیز نشانه رفته، با وجود اینکه مدعی است یک حقوق کارمندی از سازمانی که در آن کار می کند می گیرد و در کنار آن یک حقوقی هم از یکی از دانشگاه های معتبر کشور که در آن تدریس می کند می گیرد، دارای خانه ای شخصی در تهران است که حداقل قیمت آن بالغ بر 15 میلیارد تومان می باشد که داشتن چنین منزلی با آن درآمد اصلا همخوانی ندارد.»

 

بر اساس اين گزارش: «این مجری، کارشناس و گزارشگر ورزش در تلویزیون ایران در خیابان شهید حسن فیس در شهرک غرب تهران یک منزل ویلائی دارد که البته در حال حاضر پدرش که یک تکنسین ساده برق بوده به همراه مادرش که یک دبیر بازنشسته می باشد سکونت دارند و خودش در همان حوالی در منزلی نسبتا مجلل که متعلق به همسر آن هم از نوع دوم و پدر همسرش می باشد سکونت دارد. نزدیکان به این چهره مطرح تلویزیون معتقدند که این منزل مسکونی تنها بخش اندکی از دارائی های وی است که بعضا به اسم خودش بوده و بخشی از آن نیز به اسم والدین او می باشد. نگاهی به منزل متعلق به این چهره و ادعایش در خصوص حقوق و مزایائی که دریافت می کند دقیقا مصداق ضرب المثل قسم حضرت عباس و دم خروس می باشد.»

 

به گزارش جام ورزشي، عادل فردوسي پور روز گذشته در مصاحبه اي گفت كه نمي خواهد بيش از اين خود را درگير اين ماجرا كند كه به نظر مي رسد عدم رفع ابهامات در اذهان مردم تنها به خود وي ضربه خواهد زد.

 

سال گذشته نيز اتهام دستمزد نجومي از سوي يكي از روزنامه هاي سياسي به عادل زده شد كه بازتاب آن به حدي بود كه مجري برنامه 90 مجبور شد بخشي از وقت برنامه پرمخاطبش را به توضيحات در خصوص ميزان دستمزدش و چگونگي محاسبه آن اختصاص دهد.

 

مربوط دانستن دارايي هاي هنگفت عادل فردوسي پور به اتهامي كه اين روزها از سوي قلعه نويي به او زده شده مي تواند دردسرهاي زيادي براي گزارشگر موفق سيما درست كند كه اميدواريم آقاي فردوسي پور هر چه سريعتر براي تنوير افكار عمومي ابهامات را برطرف كند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

mahdi در گفته :

جنگ مافیای فوتبال ایران و دلال ها بالا گرفته، وای به حال ما مردم ساده. همشون تو زرد از کار در اومدن

[پاسخ]

احسان در گفته :

برادر عزیز آقای نویسنده شما چرا نگران فردوسی پوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

داربلوط پير در گفته :

اتهام ،متهم ،تهمت & تحقيق& واقعيت،اثبات&حكم،محكوميت،قطعيت&بي گناهي،رفع اتهام،برائت&
بدون شرح

[پاسخ]

عباس در گفته :

جنجال و حواشی به قدری هیجان انگیز است که محشری را برای دیدن دعوای چند نفر جمع می کند.
اگر برنامه ای پر بیننده بود دلیل بر مفید بودن اون نیست، متاسفانه برنامه 90 جز بی حرمتی و جنجال هیچ سودی نداشته، فوتبال کدوم کشور با یک برنامه تلویزیونی رشد کرده؟!
اگه برنامه آقای فردوسی پور گرفته بخاطر ضعف مدیریتی در فوتبال هست که همه تصور می کنند با وجود برنامه نود فوتبال رشد می کند.
من کاری به دلالی و این حرفها ندارم اما اینو میدونم که این برنامه یک شو و یک پُز عدالت محوری به تمام معنی ست…

[پاسخ]

تورج در گفته :

سلام. هميشه عادت كرديم به تهمت زدن. چرا زود قضاوت ميكنيد؟ مگه ميشه كسى با اين همه شهرت به اين راحتى و آشكارى مافياى ورزش باشه؟ آخرت ى هست از خدا بترسيد. آقاى قلعه نويى دچار خودبزرگبينى شده. حالا يه عده آدم فرصت طلب كه معلوم نيست توسط چه كسى تحريك و ساپورت شدن ميخوان اشتباهات خودشون و با اين حرفها و تهمت ها بپوشونن يا يه سرى آدم از خدا بى خبر به جبران گندكارى خودشون به ديگران تهمت و انگ ميزنن. دوستان من خودم پرسپوليسى ام و يادم نرفته كه چند هفته پيش همين آقاى فردوسى پور چه رفتارى با سردار داشتن ولى قرار نيست با هر نقد منصفانه يا غير منصافه طرف و بگيريم به تهمت و افتراء . در ضمن رسانه ها چشم بيناى جامعه اند و واسطه و منتقل كننده اخبار و اطلاعات به مردم و بالعكس هستند جايى نديديم و نشنيدم كه برنامه ٩٠ وظيفه ى رشد و توسعه ى فوتبال ما رو داشتن باشه!!! از سايت پرمخاطب سايت ميرملاس هم انتظار ميره دقت بيشترى بكنن!!

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خداعاقبت همه ماراختم به خيركند اين رودرروقرارگرفتن اين منازه هاي كه اشخاص تحمل حرف همديگرراندارندازچند سال گذشته بابگم بگم شروع شده ديروزروساي دوقوه امروزقلعه نوعي وفردوسي پور فردانفرات ديگر خدايا مارابه راه خيرهدايت فرماآمين يارب العالمين

[پاسخ]

تانباشدچیزکی مردم نگویندچیزهاهاهاهاهاهاهاهاهاها…..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :