کد خبر : 19445
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 549 بازدید

اتهام سنگین تازه به عادل فردوسی پور: خانه‌ی پانزده میلیارد تومانی با حقوقی که اعلام کرده یک و نیم میلیون تومان بیشتر نیست!

مربوط دانستن دارایی های هنگفت عادل فردوسی پور به اتهامی که این روزها از سوی قلعه نویی به او زده شده می تواند دردسرهای زیادی برای گزارشگر موفق سیما درست کند.     به گزارش میرملاس نیوز به نقل از جام ورزشی؛ در شبی که عادل فردوسی پور با آوردن چند خبرنگار روی خط برنامه […]

مربوط دانستن دارایی های هنگفت عادل فردوسی پور به اتهامی که این روزها از سوی قلعه نویی به او زده شده می تواند دردسرهای زیادی برای گزارشگر موفق سیما درست کند.

 

عادل فردوسی پور

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از جام ورزشی؛ در شبی که عادل فردوسی پور با آوردن چند خبرنگار روی خط برنامه اش خود را فاتح نبرد با امیر قلعه نویی قلمداد می کرد (برنامه نود دو هفته پیش، ۹ بهمن) نمی دانست که با یک سیاستمدار حرفه ای طرف است. فردوسی پور هفته بعد از آن (۱۶ بهمن) در یک اقدام ناشیانه، که از وی بعید بود، به سفارش یک خبرنگار تصاویری از مضروب شدن یک هوادار استقلال در تمرین این تیم نشان داد تا خشم سرمربی استقلال بیش از پیش فوران کند. فردوسی پور ادعا می کند که از یک سایت معتبر (خبرآنلاین) و همانطور که رویه برنامه است، این تصاویر را برداشته ولی بر اساس شواهد تصاویر نمایش داده شده در برنامه ۹۰، ساعت ۸ صبح روز سه شنبه همان هفته روی خروجی سایت قرار می گیرد.

 

فردای برنامه ۹۰، قلعه نویی در مصاحبه ای تاریخی خود عادل و عواملش را مافیای فوتبال می خواند تا جنگ این دو مهره مؤثر دهه اخیر فوتبال ایران، عیان تر از گذشته شود. در واقع قلعه نویی با اینگونه اتهام زنی به مجری محبوب برنامه ۹۰ (که اکنون محبوبیت خود را در خطر می بیند) کاری کرد که فردوسی پور دیگر دست در لانه زنبور نکند و بداند که تاوان بازی با دم شیر چقدر سنگین می تواند باشد.

 

اما بشنوید از دردسر جدید فردوسی پور؛ یک سایت ورزشی نشانه هایی از عادل فردوسی پور گفته و علائمی بر آنچه که قلعه نویی آن را ادعا می کند آورده است. نویسنده مطلب سعی دارد سرمایه هنگفتی که هم اکنون در دست عادل فردوسی پور است را به جریان دلالی که این روزها بر سر زبان ها افتاده مربوط کند.

 

در این مطلب می خوانیم: «یکی از مجریان برجسته تلویزیون ایران که در زمینه ورزشی خودش را یکی از سردمداران مبارزه با مفاسد مالی و اخلاقی موجود در ورزش می داند و توانسته در این زمینه اسم و رسمی هم برای خودش دست و پا کند و خود را صاحب جایگاهی بداند، ولی اخیرا رابطه یکی از اقوام نزدیکش با برخی از ورزشکاران در سطح ملی به نوعی برملا شده و انگشت های اتهام به سمت او نیز نشانه رفته، با وجود اینکه مدعی است یک حقوق کارمندی از سازمانی که در آن کار می کند می گیرد و در کنار آن یک حقوقی هم از یکی از دانشگاه های معتبر کشور که در آن تدریس می کند می گیرد، دارای خانه ای شخصی در تهران است که حداقل قیمت آن بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان می باشد که داشتن چنین منزلی با آن درآمد اصلا همخوانی ندارد.»

 

بر اساس این گزارش: «این مجری، کارشناس و گزارشگر ورزش در تلویزیون ایران در خیابان شهید حسن فیس در شهرک غرب تهران یک منزل ویلائی دارد که البته در حال حاضر پدرش که یک تکنسین ساده برق بوده به همراه مادرش که یک دبیر بازنشسته می باشد سکونت دارند و خودش در همان حوالی در منزلی نسبتا مجلل که متعلق به همسر آن هم از نوع دوم و پدر همسرش می باشد سکونت دارد. نزدیکان به این چهره مطرح تلویزیون معتقدند که این منزل مسکونی تنها بخش اندکی از دارائی های وی است که بعضا به اسم خودش بوده و بخشی از آن نیز به اسم والدین او می باشد. نگاهی به منزل متعلق به این چهره و ادعایش در خصوص حقوق و مزایائی که دریافت می کند دقیقا مصداق ضرب المثل قسم حضرت عباس و دم خروس می باشد.»

 

به گزارش جام ورزشی، عادل فردوسی پور روز گذشته در مصاحبه ای گفت که نمی خواهد بیش از این خود را درگیر این ماجرا کند که به نظر می رسد عدم رفع ابهامات در اذهان مردم تنها به خود وی ضربه خواهد زد.

 

سال گذشته نیز اتهام دستمزد نجومی از سوی یکی از روزنامه های سیاسی به عادل زده شد که بازتاب آن به حدی بود که مجری برنامه ۹۰ مجبور شد بخشی از وقت برنامه پرمخاطبش را به توضیحات در خصوص میزان دستمزدش و چگونگی محاسبه آن اختصاص دهد.

 

مربوط دانستن دارایی های هنگفت عادل فردوسی پور به اتهامی که این روزها از سوی قلعه نویی به او زده شده می تواند دردسرهای زیادی برای گزارشگر موفق سیما درست کند که امیدواریم آقای فردوسی پور هر چه سریعتر برای تنویر افکار عمومی ابهامات را برطرف کند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

mahdi در گفته :

جنگ مافیای فوتبال ایران و دلال ها بالا گرفته، وای به حال ما مردم ساده. همشون تو زرد از کار در اومدن

احسان در گفته :

برادر عزیز آقای نویسنده شما چرا نگران فردوسی پوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داربلوط پير در گفته :

اتهام ،متهم ،تهمت & تحقیق& واقعیت،اثبات&حکم،محکومیت،قطعیت&بی گناهی،رفع اتهام،برائت&
بدون شرح

عباس در گفته :

جنجال و حواشی به قدری هیجان انگیز است که محشری را برای دیدن دعوای چند نفر جمع می کند.
اگر برنامه ای پر بیننده بود دلیل بر مفید بودن اون نیست، متاسفانه برنامه ۹۰ جز بی حرمتی و جنجال هیچ سودی نداشته، فوتبال کدوم کشور با یک برنامه تلویزیونی رشد کرده؟!
اگه برنامه آقای فردوسی پور گرفته بخاطر ضعف مدیریتی در فوتبال هست که همه تصور می کنند با وجود برنامه نود فوتبال رشد می کند.
من کاری به دلالی و این حرفها ندارم اما اینو میدونم که این برنامه یک شو و یک پُز عدالت محوری به تمام معنی ست…

تورج در گفته :

سلام. همیشه عادت کردیم به تهمت زدن. چرا زود قضاوت میکنید؟ مگه میشه کسى با این همه شهرت به این راحتى و آشکارى مافیاى ورزش باشه؟ آخرت ى هست از خدا بترسید. آقاى قلعه نویى دچار خودبزرگبینى شده. حالا یه عده آدم فرصت طلب که معلوم نیست توسط چه کسى تحریک و ساپورت شدن میخوان اشتباهات خودشون و با این حرفها و تهمت ها بپوشونن یا یه سرى آدم از خدا بى خبر به جبران گندکارى خودشون به دیگران تهمت و انگ میزنن. دوستان من خودم پرسپولیسى ام و یادم نرفته که چند هفته پیش همین آقاى فردوسى پور چه رفتارى با سردار داشتن ولى قرار نیست با هر نقد منصفانه یا غیر منصافه طرف و بگیریم به تهمت و افتراء . در ضمن رسانه ها چشم بیناى جامعه اند و واسطه و منتقل کننده اخبار و اطلاعات به مردم و بالعکس هستند جایى ندیدیم و نشنیدم که برنامه ٩٠ وظیفه ى رشد و توسعه ى فوتبال ما رو داشتن باشه!!! از سایت پرمخاطب سایت میرملاس هم انتظار میره دقت بیشترى بکنن!!

ناشناس در گفته :

خداعاقبت همه ماراختم به خیرکند این رودرروقرارگرفتن این منازه های که اشخاص تحمل حرف همدیگرراندارندازچند سال گذشته بابگم بگم شروع شده دیروزروسای دوقوه امروزقلعه نوعی وفردوسی پور فردانفرات دیگر خدایا مارابه راه خیرهدایت فرماآمین یارب العالمین

تانباشدچیزکی مردم نگویندچیزهاهاهاهاهاهاهاهاهاها…..

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :