کد خبر : 19460
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 346 بازدید

آقامحمدی : احمدی نژاد به دنبال مهندسی انتخابات است

    به گزارش میرملاس به نقل از خانه ملت؛ ابراهیم آقامحمدی در رابطه با صحبت‌های احمدی نژاد در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه به ایلنا گفت:احمدی‌نژاد با بیانبه دنبال مهندسی انتخابات است. وی در ادامه با انتقاد از اینکه احمدی نژاد در جشن ملی ایرانیان بار دیگر بحث انتخابات آزاد را مطرح کرد، افزود:باید این […]

27302_orig
 
 
به گزارش میرملاس به نقل از خانه ملت؛ ابراهیم آقامحمدی در رابطه با صحبت‌های احمدی نژاد در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه به ایلنا گفت:احمدی‌نژاد با بیانبه دنبال مهندسی انتخابات است.
وی در ادامه با انتقاد از اینکه احمدی نژاد در جشن ملی ایرانیان بار دیگر بحث انتخابات آزاد را مطرح کرد، افزود:باید این سوال از احمدی نژاد پرسیده شود که آیا اعتقاد دارد که با انتخابات آزاد انتخاب شده یا نه؟ اگر اعتقاد دارد دیگر نباید نگرانی برای دیگران داشته باشد.
نماینده خرم آباد در مجلس گفت:اگر اعتقاد نداشته که انتخاباتش آزاد بوده، ریاست جمهوری وی تا کنون مشروعیت نداشته است و باید بگوید چرا و بر چه اساسی در جایگاه ریاست جمهوری تاکنون باقی مانده است.
وی تصریح کرد:احمدی نژاد آمده بود در راهپیمایی ۲۲ بهمن تا انتخابات را با شعار تقبیح مهندسی انتخابات،مهندسی کند.از این رو مدام بر رمز انتخاباتی جریان دولت که “زنده باد بهار” است تاکید می‌کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس گفت:احمدی نژاد در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه حرف خود را بیان کرد و گوش به حرف هیچ کسی نداد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

به عنوان يك اصلاح طلب ، عليرغم اختلاف نظرهايي كه با آقاي آقامحمدي دارم اما با اين صحبتشان و مواضع انتقادي كه نسبت به احمدي نژاد دارند موافقم. احمدي نژاد خودش محصول انتخابات مهندسي شده است حالا يادش افتاده كه مهندسي انتخابات كار خوبي نيست! اگر ايشان فراموش كرده كه دوبار با اين روش رييس جمهور شد مردم مي توانند به ياد ايشان بياورند.

[پاسخ]

مهدي در گفته :

عجبا؟؟؟؟ آقامحمدي خودش هم محصول انتخابات مهندسي شده است و در انتخابات خرم آباد با طرح و مهندسي مشايي و جريان انحرافي به مجلس راه يافت .
بابا تو ديگه كي هستي خودت محصول مهندسي انتخابات هستي

[پاسخ]

محمود جون یادترفته باکودتا ریس جمهور شدی؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۱:۳۲:

عالي عالي عالي

[پاسخ]

مهندس در گفته :

مگر دیگران به دنبال مهندسی اتنخابات نبوده ونیستند ؟ انتخابات دورسوم وششم مجلس یادتان نیست؟ انتخابات شورای شهر اول تهران چطور؟

[پاسخ]

واقع بین در گفته :

من واقع بین می بینم که مهندس بخشی از واقعیت راگفته.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳:

واقع بين و مهندس هر دو يكي هستند كه به دليل نداشتن اطلاعات سياسي و تاريخي اينطور به خاكي زده اند. در انتخابات مجلس سوم و ششم وزارت كشور و بخش اجرايي انتخابات دست چپ و اصلاحات بود و شوراي نگهبان و نظارت دست راست در چنين فضايي امكان مهندسي انتخابات وجود ندارد اما در ٨ سال احمدي نژاد …

[پاسخ]

واقع بين در گفته :

ناشناس محترم اگرشما خيلي اطلاعات سياسي داشته باشي ميداني كه شوراي نگهبان حداقل دراين دوره كه به قول شما كه قراراست انتخابات مهندسي شود موضع مستقل از طيف احمدي نژاد دارد.

[پاسخ]

احمد در گفته :

آقای مهدی ظاهرا از اوناییه که با رای آوردن آقامحمدی حسابی سوخته!! بابا یه کم عقلت رو کار بنداز اگر آقامحمدی از طیف مشایی بود و با مهندسی رای آورده بود که اینقدر از احمدی نژاد و دولتش انتقاد نمی کرد مجید دلبندم…!!!
همه می دونن در بین 9 نماینده استان آقامحمدی در صدر منتقدین دولت هستش.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :