کد خبر : 19551
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 316 بازدید

رهبر معظم انقلاب: اصل استیضاح وزیر کار غلط بود/ متهم کردن دو قوه بخاطر یک سند اثبات نشده، خلاف شرع است/ دفاع رئیس مجلس مقداری زیاده‌روی بود

   مقام معظم رهبری تاکید کردند: اینکه رئیس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند، خلاف شرع و قانون و تضییع حقوق مردم است. به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز در دیدار جمعی از مردم تبریز افزودند: مردم آرامش اخلاقی […]

02

 

 مقام معظم رهبری تاکید کردند: اینکه رئیس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند، خلاف شرع و قانون و تضییع حقوق مردم است.

به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز در دیدار جمعی از مردم تبریز افزودند: مردم آرامش اخلاقی و روانی می‌خواهند. بنده فعلا نصیحت می‌کنم.

ایشان با اشاره به جلسه استیضاح وزیر کار در مجلس اظهار کردند: اصل استیضاح در مجلس غلط بود، آن هم با دلیلی که مربوط به آن وزیر نیست. دفاع رئیس محترم مجلس هم از خودش مقداری زیاده‌روی بود و لزومی نداشت.

رهبر معظم انقلاب در ادامه، به مساله هسته‌ای کشورمان اشاره کردند و افزودند: ما عقیده داریم سلاح هسته‌ای باید محو شود و نمی‌خواهیم سلاح هسته‌ای بسازیم اما اگر این عقیده را نداشتیم و تصمیم داشتیم که سلاح هسته‌ای داشته باشیم، هیچ قدرتی نمی‌توانست جلوی ما را بگیرد. 

 
رهبرانقلاب در ادامه با اشاره به حضور پرشكوه مردم در 22بهمن فرمودند: نمیشود گفت مردم از گرانی و مشكلات اقتصادی شكایتی ندارند، مشكلات هست، مخصوصا برای طبقات ضعیف اما این موجب نشد كه مردم بین خود و نظام اسلامی فاصله بیندازند.
 
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اتفاقات روز 22بهمن در شهر قم و اغتشاش در سخنرانی علی لاریجانی ادامه دادند: بنده مخالفم با این كارها كه یك نفر را به عنوان ضدولایت و ضدبصیرت علیهش شعار بدهند و جلسه را برهم بزنند مانند كاری كه در قم و مرقد امام اتفاق افتاد. اگر این افراد حزب اللهی و مومن هستند این كارها را نكنند.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رومشكان91 در گفته :

رهبرا از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن.

[پاسخ]

محسن در گفته :

با سلام آقا جان اشتباه خبر رو منتشر کردید رهبر فرمودند اصل استیضاح و برخورد مجلس غلط بود و دفاع رئیس قوه قضایی هم قدری زیاده روی بود و لزومی نداشت لطفا اصلاح بفرمایید.

[پاسخ]

تورج در گفته :

اين است معنى واقعى رهبرى و ولايت فقيه.

[پاسخ]

(گرگها خوب بدانند در این ایل غریب
گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز)
خدا ما را بی شما نکند رهبرا

[پاسخ]

شهروندj در گفته :

ببخشید.رهبر فرمودند دفاع رییس مجلس زیاده روی بود نه رییس قضائیه

[پاسخ]

مریم در گفته :

قربون رهبر عزیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییزم برم….

[پاسخ]

كريم در گفته :

زنده باشي رهبرا.اين تذكر لازم وواجب بود چرا كه مردم دغدغه معيشت وگراني دارند ولي روساي قوا جنگ قدرت.

[پاسخ]

همشهری در گفته :

لبیک یا امام خامنه ای -در این موقعیت حساس تنها راه استحکام نظام گوش به فرمان رهبر عزیز بودن را می طلبد مدیران ارشد نظام بجای مشاجره مشکلات مردم را حل کنند مردمی که در بعضی از خانواده های انها سه فرزند رشید شهید شده ایا مدیران ما قدر شهدا را میدانند ………………

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :