کد خبر : 19692
تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 285 بازدید

رد تحقیق و تفحص از استانداری لرستان در کمیسیون شوراهای مجلس

  عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: استاندار لرستان توضیحاتی را در کمیسیون ارائه داد که اعضای کمیسیون این توضیحات را قانع‌کننده دانستند؛ بر همین اساس به تحقیق و تفحص از این استانداری رای ندادند. محمد‌جواد کولیوند نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: موضوع تحقیق و تفحص از برخی […]

60319

 

عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: استاندار لرستان توضیحاتی را در کمیسیون ارائه داد که اعضای کمیسیون این توضیحات را قانع‌کننده دانستند؛ بر همین اساس به تحقیق و تفحص از این استانداری رای ندادند.

محمد‌جواد کولیوند نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: موضوع تحقیق و تفحص از برخی استانداری‌ها که در کمیسیون شوراها مطرح بود در جلساتی مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت استانداری لرستان از این تحقیق و تفحص‌ها حذف شد.

وی افزود: از آنجایی که استاندار استان لرستان توضیحاتی را در کمیسیون ارائه کرد اعضای کمیسیون این توضیحات را قانع‌کننده دانستند بر همین اساس به تحقیق و تفحص از این استانداری رای ندادند.

کولیوند در عین حال خاطرنشان کرد: تحقیق و تفحص از استانداری تهران، آذربایجان غربی و فارس در کمیسیون رای آورد و هم‌اکنون باید نمایندگان مجلس هم نظر خود را در این رابطه در صحن علنی عنوان کنند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: فکر می‌کنم طی چند روز آینده این تحقیق و تفحص‌ها در دستور کار مجلس قرار گیرد.

کولیوند اظهار داشت: بیشتر بحث این تحقیق و تفحص‌ها مربوط به مسائل مالی و استخدام‌ها و توضیح اعتبارات در سطح استان است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

خبر خوبي است اما اي كاش مي شد در پايان دو دولت احمدي نژادي از ميزان فايده و هزينه سفرهاي استاني او تحقيق و تفحص شود تا مشخص بشود كه اين سفرها واقعا براي مردم سودي داشت يا نه و اين همه تبليغات در موردش درست بود يا نه .

[پاسخ]

یک همشهری در گفته :

ببخشید از چه لحاظ خبر خوبیست!؟.بنده متنو که خوندم متوجه نشدم که آیا بنفع استانمونه یا به ضررش!؟ من اینو استنباط کردم که شاید خواستن کار خودشونو سبک و راحت کنن!! ..پ چرا اون استانهای ذکر شده را “رد” نکردن! آیا تحقیق ونظارت و چک وکنترل مدیریت برنامه های اداره یک استان نباید از “مرکزیت” ومقامات مسوول بالا تحت نظر باشه!!!!!؟ بهر حال امیدوارم من اشتباهی موضوع رو فهمیده باشم!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :