کد خبر : 19696
تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 128 بازدید

عیادت مسئولان باشگاه گهر از پیشکسوت فوتبال لرستان

  تعدادی از مسئولان باشگاه گهر با حضور در بیمارستان شفا از علی خلیلی پیشکسوت فوتبال استان لرستان که همچنان در بیمارستان بستری است، عیادت کردند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، علی خلیلی بازیکن پیشین تیم فوتبال جوانان ایران اعزامی به بازی‌های بنگلادش و بازیکن منتخب لرستان در لیگ قدس چندی پیش […]

IMG12063733

 

تعدادی از مسئولان باشگاه گهر با حضور در بیمارستان شفا از علی خلیلی پیشکسوت فوتبال استان لرستان که همچنان در بیمارستان بستری است، عیادت کردند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، علی خلیلی بازیکن پیشین تیم فوتبال جوانان ایران اعزامی به بازی‌های بنگلادش و بازیکن منتخب لرستان در لیگ قدس چندی پیش به خاطر عارضه قلبی و مغزی در بیمارستان شفا در شهر خرم آباد بستری شد. در همین رابطه روز یکشنبه تعدادی از مسئولان باشگاه گهر با حضور در بیمارستان شفا از خلیلی که سابقه بازی در تیم خیبر خرم آباد را هم دارد عیادت کردند. خلیلی در حال حاضر در “آی.سی.یو” تحت مراقبت ویژه است.
 
پیش از این حیدر بهاروندرئیس هیات فوتبال استان و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال به همراه بهنام گودرزی رییس کمیته فرهنگی هیات فوتبال لرستان از خلیلی عیادت کرده بودند.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رومشكان91 در گفته :

خداوند شفایش دهاد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :