کد خبر : 19746
تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 95 بازدید

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری صنعت گردشگری لرستان در تهران برگزار می شود

   به گزارش میرملاس ؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان، 16 تا 18 اسفند ماه جاری در تهران برگزار می شود. ˈسیدقاسم قربانیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این نمایشگاه با توجه به ظرفیت ها و جاذبه […]

1 copy

 

 به گزارش میرملاس ؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان، 16 تا 18 اسفند ماه جاری در تهران برگزار می شود.

ˈسیدقاسم قربانیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این نمایشگاه با توجه به ظرفیت ها و جاذبه های منحصربفرد گردشگری استان و حمایت های جدی استاندار لرستان از رشد و توسعه گردشگری، برگزار می شود.

وی اظهار کرد: این اقدام با هدف شناسایی و معرفی ظرفیت ها و فرصت های موجود در بخش گردشگری لرستان و زمینه سازی برای جذب مشارکت بخش خصوصی در رونق این صنعت در استان، انجام می شود.

به گفته قربانی، این نمایشگاه به مدت دو روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا خواهد شد.

وی تصریح کرد: صنعت گردشگری از جمله فرصت های مناسب برای رشد و توسعه اقتصادی و همچنین ایجاد فرصت های شغلی مولد است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: برای برپایی این نمایشگاه از 40 دستگاه اجرایی مرتبط با حوزه گردشگری برای ارائه دستاوردهای دولت نهم و دهم در حوزه گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری این حوزه در لرستان دعوت شده است.

وی افزود: این نمایشگاه شامل 400 غرفه برای معرفی هرچه بهتر قابلیت ها و توانمندی های گردشگری استان لرستان می باشد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :