کد خبر : 19815
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 91 بازدید

فرماندار شهرستان نورآباد: نورآباد لرستان آماده استقبال از مسافران نوروزی است

  فرماندار نورآباد گفت: این شهرستان آماده استقبال از مسافران نوروزی است. به گزارش  میرملاس نیوز؛ رضا دریکوند عصر دیروز در جلسه ستاد نوروزی نورآباد گفت: با تمهیدات و اقدامات انجام شده، این شهرستان برای استقبال از گردشگران و میهمانان نوروزی آماده شده است. شهرستان نورآباد در مسیر ارتباطی استان‌های غرب و شمال غرب و […]

IMG_2313

 

فرماندار نورآباد گفت: این شهرستان آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

به گزارش  میرملاس نیوز؛ رضا دریکوند عصر دیروز در جلسه ستاد نوروزی نورآباد گفت: با تمهیدات و اقدامات انجام شده، این شهرستان برای استقبال از گردشگران و میهمانان نوروزی آماده شده است.

شهرستان نورآباد در مسیر ارتباطی استان‌های غرب و شمال غرب و جنوب کشور واقع شده و به همین دلیل بسیاری از مسافران نوروزی از این مسیر ارتباطی در ایام تعطیلات استفاده می‌کنند.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های عضو ستاد نوروزی موظف هستند، تمام امکانات و تجهیزات خود را برای رفاه و آسایش مسافران نوروزی به کار گیرند.

فرماندار شهرستان نورآباد گفت: جمعیت هلال احمر نورآباد نیز موظف شده نسبت به برپایی ایستگاه‌های امدادی در محورهای ارتباطی شهرستان اقدام و ایستگاه راهنمای مسافران نیز در مبادی ورودی شهرستان ایجاد کند.

وی از همه مسئولان نورآباد خواست به وظایف خود به خوبی عمل کنند.

لازم به ذکر است، نورآباد لرستان یکی از شهرستان‌های زیبا با آب و هوای مطلوب است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

واقعا دستتون دردنکنه سالهای قبل مسافرای نوروزی نورآباد که خیلی زیاد بودن مجبور میشدن چادر بزنن

[پاسخ]

برنارد شاو در گفته :

جناب فرماندار خسته نباشید
لفظ و قلم حضرتعالی در عتاب و خطاب از سن وسال و تجربه شما خیلی بیشتر نشون میده. روزی روزگاری فرمانداران قبلی هم همین ستاد را بر پا میکردند . اما ما هنوز مسافر نوروزی برای بازدید نوراباد ندیده ایم.
نه اینکه گردش گر ندارد ولی به تناسب اب و هوایی که دارد در این فصل گردش گر ندارد. چون منطقه سردسیری است.
امام اندر حکایت ستاد های شما با توجه به عدم وجود امکانات در این شهرستان و ستاد ها فقط یه چادر در ورودی شهر بر پا میشود . که کسی حتی سوالی ازش نمیپرسد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :