کد خبر : 19843
تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 529 بازدید

قدر دانی و تشکر – محمد حسین آزادبخت

———————————————– قدر دانی وتشکر محمد حسین آزادبخت ———————————————– وظیفه خودم می دانم از مسئولین سایت میرملاس نیوز و از دوست ارجمندم آقای حسین پور به خاطر زحماتی که کشیده اند تا این نمایشگاه مجازی را فراهم کنند سپاسگزار باشم. هنرمند دوست داشتنی آقای حسین پور با پشتکاری ستودنی و ابتکارعرصه ای نو برای ارتباط تنگاتنگ […]

02230 copy

———————————————–

قدر دانی وتشکر

محمد حسین آزادبخت

———————————————–

وظیفه خودم می دانم از مسئولین سایت میرملاس نیوز و از دوست ارجمندم آقای حسین پور به خاطر زحماتی که کشیده اند تا این نمایشگاه مجازی را فراهم کنند سپاسگزار باشم. هنرمند دوست داشتنی آقای حسین پور با پشتکاری ستودنی و ابتکارعرصه ای نو برای ارتباط تنگاتنگ گشوده است تا آنانی که در وادی هنر پرسه می زنند، گذرشان به این ایستگاه مجازی بیفتد و اطراق کنند. این ایستگاه مجازی قطعا تبدیل به پاتوقی برای گفت و گو خواهد شد.مبادله فرهنگ رایجترین کالایی است که دراین گونه پاتوق ها معامله می شود. گفت و گو بده بستانی است داوطلبانه که بازاراین پاتوق ها را گرم می دارد. گفت و گو اولین تعاملی است بین دو انسان که می خواهند جهان پیرامون خود را آنگونه که دریافته اند بیان کنند. تحمل شنیدن حرف مقابل به رسمیت شناختن او به عنوان انسان دیگری است. انسانی که آنگونه که خود می خواهد جهانی را که در آن زندگی می کند، تفسیرکند و من هم  جهانی که هردو در آن زندگی میکنیم که خود می پندارم تفسیر می کنم. من و او هر دو در یک جهان که هر کدام در آن سهم برابر داریم به هم گفت و گو خواهیم کرد.

من بسیارخوش شانس هستم که دوستان اجازه داده اند اولین کسی باشم که بساطم را در این گذرگاه مجازی پهن کنم. افتخار می کنم که در این پاتوق جا خوش کرده ام تا از ابراز محبت دوستان سیراب شوم. از همه عزیزانی که درباره من مطلب نوشته اند و یا کامنت گذاشته اند تک تک سپاسگزار باشم. مخصوصا فرهیخته گانی چون سرکار خانم هنگامه غضنفری و مهندس سپهوند قدردانی می کنم از هنرمند بزرگوار ایرج رحمانپور دوست سالهای خاکستریم علی بالنگ، شاعر واژگان فراموش شده کرم دوستی، فرهیخته فرهنگی فرهاد ابدالی، نمونه ای از شعور ودانایی سیف اله غضنفری، پسرخاله ای دوست داشتنی ام علیرضا و برادرم لطیف و روزنامه نگاری که حضورش در همه عرصه ها رشک برانگیز است. حشمت اله آزادبخت در حدی که در وصف نمی گنجد سپاسگزار باشم. لازم می دانم پیشا پیش ازبسیاری عزیزان که کامنت می گذارند و اظهار نظر نموده اند پوزش بخواهم، چون به خاطر عدم تسلط کامپیوتر و انگشتانم که با صفحه کلید یاغی است، نمی توانم به تک تک مخاطبانم پاسخ بدهم، شاید عدم همسازی هم نسلان من با کامپیوتر درد مشترکی است که بسیاری از ما به آن مبتلا هستیم. بسیاری از هم نسلان باید با حسرت بنشینیم و فقط کامنت ها را بخوانیم و گاهی با همکاری فرد دیگری شاید چیزکی بنویسم.

 

محمد حسین آزادبخت 

———————————————-

درج شده توسط : سجاد همتی / دبیر پاتوق هنری " میرملاس "

دیدگاه ها

مرتضا خدایگان / سرویس ادبی در گفته :

با درود به مه سین آزادبخت ، هنرمند خلاق و خوش فکر و خوش اخلاق دیارمان.
بدون شک در کامنتی کوتاه نمی توان عرض ارادت کرد و حق مطلب را به جا آورد. کارنامه ی محمد حسن از نظر فنی و قابلیت به خوبی نشان دهنده ی توانایی های این هنرمند خوش نام و توانای شهرمان است. بی شک آوازه ی کارهای منحصر به فرد و خلاقانه ی مه سین منحصر به جغرافیای کوهدشت، لرستان و حتا ایران نیست و آزادبخت عزیز در خارج از مرزهای میهنمان هم کارهای ماندگاری انجام داده است که مایه ی مباهات همه ماست.
جدا از مسائل فنی و حرفه ای ماجرا، بزرگ منشی و مهربانی بی حد و حصر مه سین مایه ی فخر است. بارها و بارها شده که وی را دیده ام و سعی کرده ام هر بار چیزی از او بیاموزم. چه از نظر فنی و چه از نظر اخلاقی. بسیار خوشحالم که در شهرم افرادی متولد شده اند و زندگی می کنند که مایه ی خوشدلی و بالیدن هستند.
مه سین ماکت و تندیسی است از بی شمار خصلت های خوب و منحصر به فرد که به نظرم سالیان درااااااازی طول می کشد که شهری و مرز و بومی شخصیتی این چنین به خود ببیند.
وارستگی این مرد نیک روزگار و محکم و در عین حال سنجیده بودنش همیشه مرا به حیرت وا داشته.

تندرستی و شادابی روزافزون، در کنار پیروزی و رسیدن به اوج دانایی و توانایی را برای این استاد عزیزم آرزو دارم.

از علیآقای عزیز هم سپاسگزارم به خاطر شروع حرکتی مثال زدنی و بزرگ.

[پاسخ]

سرویس هنری/علیآقا حسین پور در گفته :

عرض ادب به خدمت شما استاد گرانقدر بنده صرفا به وظیفه خودم عمل کردم، امیدوارم پاتوق هنری
تونسته باشی بخش هر چند کوچکی از آثار ارزشمند وماندگار هنری شما را منعکس کرده باشد…
—————
مرتضای عزیز ممنون از لطف ات.
همیشه برقرار باشید.

[پاسخ]

sahra پاسخ در تاريخ دوشنبه ۷ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱:

پاینده باشی آقای حسین پور که مارا در شناخن فرهنگ سرزمینمین کمک میکنی…
درود بر آقای آزادبخت هنرمند باوقار سرزمینم

[پاسخ]

مروا در گفته :

حس خوبی است
که در این پاتوق مجازی
حقیقتا به دور از جنجال و بده بستان های مرسوم بازارها
هنر و اثر هنری عرضه می شود
همیشه مانا و برقرار باشید.

[پاسخ]

سرویس هنری/علیآقا حسین پور پاسخ در تاريخ شنبه ۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۰:۳۵:

سپاس مروای عزیز
——————-
همیشه برقرار باشید .

[پاسخ]

نوشین در گفته :

ممنون سرویس هنری/ حسین پور
افرادی مث استاد آزادبخت توی این شهر و استان زیادن که ناشناخته اند هنوز، و با زحمتهای افراد خلاقی مث شما، ما میتونیم اونها رو بهتر بشناسیم و به هنر ذاتیمون بیشتر پی ببریم.

[پاسخ]

لیلا در گفته :

من به نوبه ی خودم بسیارممنون و سپاسگذارم از تمامی کسانی که وقت خود رو صرف ایجاد این محیط مجاز ی بسیار آموزنده کرددند وتشکر ویژه دارم از استادحسین پور گرامی که علی رغم تمامی مشغله های کاری بازهم به فکر هنرمندان شهرمونن..امیدوارم تمامی دوستان، مثل من از این پاتوق نهایت استفاده رو ببرن…

روزی روزگاری اهالی یه دهکده تصمیم گرفتند تا برای نزول باران دعا کنند, در روز موعود همه مردم برای مراسم دعا در محلی جمع شدند و تنها یه پسر بچه با خودش چتر آورده بود و این یعنی ایمان

[پاسخ]

مهر افرا در گفته :

سلام استاد؛ شما همچون گوهري درخشان باعث روشنايي شهرمان هستي؛شهري كه اصالتش را اكنون از شما و امثال شما ميگيرد.با افتخار به شما تعظيم ميكنم.و آنچه كه از شما خوانده ام همه ی آنچيزي نيست كه شما از آن سرشاري بلكه فقط ذره اي بود كه دوستان روشنفكر آن را به پهناي ميرملاس كشيدند.هميشه بمانيد 

[پاسخ]

قاسمی در گفته :

سلام و عرض ادب استاد / تبریک می گویم

[پاسخ]

سيدمجتبي حسيني طرهان در گفته :

درود بر انديشه استاد آزادبخت….

[پاسخ]

مرد خستگی ناپذیری است جناب آزادبخت همیشه سربلند باشی

[پاسخ]

كريم دوستي در گفته :

جناب آقاي آزادبخت بدون شك نام وياد شما هنرمند محبوب در حافظه فرهنگ وهنر اين سرزمين به يادگار خواهد ماند.طول عمر باعزت همراه باسلامتي وسربلندي رابرايتانآرذو دارم.

[پاسخ]

شاکرم عبدی پور در گفته :

باسپاس از هنرمند گرامی جناب آقای حسین پور که با ابتکار خویش گامی موثردرمعرفی چهره های فرهیخته شهر هنر مند پرورمان کوهدشت بر داشته اند. امید که سالیان سال شاهد شکفتن غنچه خلاقیت های نهفته هنری ایشان باشیم.

[پاسخ]

سرویس هنری/علیآقا حسین پور پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۰ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۹:۳۶:

با سلام و عرض ادب به خدمت شما آقای شاکرم عبدی پور
از حسن نیت شما نسبت به این کوچک سپاس گذارم.. من هم برای
شما عزیز آرزوی سلامتی، شاد بودن دارم.
—————————————————————-
از لیلا و نوشین و sahra هم بابت نگاهشون ممنونم.
برقرار باشید.

[پاسخ]

[پاسخ]

استاد متشکریم

[پاسخ]

یاری بخش حاتمی در گفته :

گاهی هنرمندان بزرگ دربرهه ای از زندگیشان مورد بی مهری وعدم شناخت جامعه قرار می گیرند اما بدون تردید بعد ها شرایطی پیش می آید که جامعه گوهر های ارزشمند خود را بشناسد وارج بنهد ; من فکر می کنم که در باره آقای محمد حسین آزادبخت این فضا در حال ایجاد شدن است.البته همت دوستان فرهیخته ای مانند آقای حسین پور و سایرین بسیار تاثیر گذار است

[پاسخ]

هوشنگ رئوف در گفته :

سلام محمد حسین عزیزم / یک روز صبح به شوق دیدنت لنگان لنگان بناری قلعه را آمدم دالان به دالان / مال و مال گشتم همه جا بودی ردپاهایت رد دست هایت نفست همه جا بود / شانه به شانه ام می آمدی عبور م میدادی از گردنه های سخت و دورها را نزدیک می کردی اما افسوس که قامت رعنای با من آشنایت را ندیدم / بهارت پرگل .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :