کد خبر : 19851
تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 153 بازدید

امام جمعه خرم آباد: مسوولان نصیحت‌های حکیمانه‌ی مقام معظم رهبری را نصب‌العین خود قرار دهند

  نماینده‌ی ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود حجت را بر مسئولان تمام کردند و گفتند که بگذارید کشور تا برگزاری انتخابات آرامش داشته باشد، لذا مسئولان باید تنش‎های سیاسی را کنار بگذارند و مواظب باشند که برای دشمن خوراک تهیه نکنند، گفت: […]

205564_m

 

نماینده‌ی ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود حجت را بر مسئولان تمام کردند و گفتند که بگذارید کشور تا برگزاری انتخابات آرامش داشته باشد، لذا مسئولان باید تنش‎های سیاسی را کنار بگذارند و مواظب باشند که برای دشمن خوراک تهیه نکنند، گفت: آنها باید نصیحت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهند.

 

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی، در خطبه‌های نمازجمعه این هفته خرم آباد در مصلی الغدیر این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با ضرورت وحدت و تعامل میان مسئولان کشور گفت: مسئولان باید به فکر مردم بوده و اختلاف‌ها را کنار گذاشته و همت خود را برای حل مشکلات معیشتی و مسائل اقتصادی مردم به کار گیرید.

 

وی با تاکید بر تلاش مسئولان در رابطه با جهاد اقتصادی، تقویت تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی تصریح کرد: مسئولان باید تمام تلاش خود را در مبارزه با فساد اقتصادی در کشور قرار دهند.

 

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر این‌که سخنان مقام معظم رهبری اتمام حجت بر مسئولان بود، گفت: رهبری حجت را بر مسئولان تمام کردند و گفتند که بگذارید کشور تا برگزاری انتخابات آرامش داشته باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید تنش‌های سیاسی را کنار بگذارند و مواظب باشند که برای دشمن خوراک تهیه نکنند افزود: مسئولان باید نصیحت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهند.

 

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبیین کرد، عنوان کرد: رهبر فرزانه انقلاب در این سخنان به نقشه‌ها و اهداف آمریکا در زمینه پیشنهاد مذاکره با ایران پرداخت.

 

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری بیان داشت: سیاست کلی آمریکا از تحریم شدید ملت ایران و در کنار آن طرح موضوع مذاکره دلسردی و فریب مردم است.

 

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه ملت ایران مذاکره تحت فشار را نمی پذیرد تصریح کرد: دولتمردان آمریکا غیرمنطقی هستند و رفتار متناقضی دارند.

 

وی با بیان اینکه آمریکا از یک سو تحریم‌ها علیه ایران را شدت می‌بخشد و از طرف دیگر از مذاکره حرف می‌زند عنوان کرد: آمریکا علیه ایران تبلیغات دروغین دارد و رسانه ملی ایران را تحریم کرده و نمی‌گذارد حرف ملت ایران به گوش دنیا برسد.

 

حجت الاسلام میرعمادی اهداف آمریکا از سیاست تحریم و مذاکره با ایران را عقب نشینی ملت ایران از آرمان‌های امام و انقلاب دانست.

 

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به هشتم اسفندماه و روز امور تربیتی و تربیت اسلامی اشاره کرد و گفت: در سال 59 به همت شهیدان رجایی و باهنر مسئله امور تربیتی در نظام آموزش و پرورش شکل گرفت و هدف از تاسیس این نهاد نیز گسترش و تعمیق ارزش‌های اسلامی و انقلابی در نظام آموزش و پرورش بوده است.

 

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش‌ها در این زمینه برای این است که نسل صالح و معنوی در کشور تربیت شود بیان داشت: لازمه پرورش نسل معنوی همکاری اولیا و مربیان با یکدیگر است.

 

خطیب جمعه خرم آباد همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع شیعه کشی در پاکستان و عراق اشاره کرد و گفت: متاسفانه طی هفته گذشته ما شاهد کشتار شیعیان این دو کشور توسط تروریست‌ها بودیم.

 

حجت الاسلام میرعمادی هدف از این کشتار را ایجاد تفرقه، اختلاف و درگیری میان مسلمانان دانست و گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌دانند که اتحاد جهان اسلام در تعیین مناسبات بین المللی نقش اساسی دارد و اگر مسلمانان با یکدیگر متحد شوند تمام مسائل بین المللی تحت شعاع اسلام قرار می گیرد.

 

وی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره تلاش می‌کنند که میان مسلمانان تفرقه ایجاد کنند افزود: در این راستا مسلمانان باید هوشیار باشند و همچنین جهان اسلام نیز باید این حرکت وحشیانه آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد همچنین با ابراز تاسف از عدم موضع گیری برخی کشورهای مسلمان در این رابطه گفت: جای تاسف دارد که برخی کشورهای اسلامی این اقدامات تروریستی را محکوم نکردند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :