کد خبر : 19944
تاریخ انتشار : ۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 234 بازدید

قطع ناگهانی پخش زنده گفتگوی تلویزیونی احمدی نژاد

  با پایان یافتن بخش اول گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور که تنها به گفتگوی وی با مجری تلویزیون اختصاص داشت، پخش زنده آن از سوی شبکه اول صداوسیما متوقف شد.  به گزارش  مهر، علی رغم دعوت از نمایندگان رسانه ها برای حضور در برنامه گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور به محض اتمام سوالات مرتضی حیدری مجری […]

75500_837

 

با پایان یافتن بخش اول گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور که تنها به گفتگوی وی با مجری تلویزیون اختصاص داشت، پخش زنده آن از سوی شبکه اول صداوسیما متوقف شد.
 
به گزارش  مهر، علی رغم دعوت از نمایندگان رسانه ها برای حضور در برنامه گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور به محض اتمام سوالات مرتضی حیدری مجری تلویزیونی برنامه و رسیدن نوبت به خبرنگاران رسانه ها پخش زنده این برنامه از سوی شبکه اول سیما متوقف شد.
 
این اتفاق در حالی صورت گرفت که مجری برنامه پایان بخش اول گفتگو را اعلام و از خبرنگاران یکی از خبرگزاری ها دعوت کرد تا سوال خود را از رئیس جمهور بپرسد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

سری به سایت خبرگزاری مهر بزنید تا ببینید چرا پخش این گفتگو قطع شده . دلیلش سوال انتقادی خبرنگار این خبرگزاری بوده که از رییس جمهور درباره فساد سه هزار میلیاردی و گرانی ها و نیاوردن پول نفت بر سر سفره مردم پرسیده و احمدی نژاد هم بهش گفته تو داری بیانیه سیاسی میخونی …

ناشناس در گفته :

قطع برنامه با هماهنگی و حتی توصیه دفتر رییس جمهور به صدا وسیما بوده چون آقای احمدینژاد از سوال آن خبرنگار عصبانی شده … میرملاس بهتر است این خبرهای تکمیلی را هم بازتاب بدهد تا هم حرفه ای تر رفتار کند و هم مردم را به اشتباه نیندازد که فکر کنند احمدینژاد مظلوم است!!

خبر اینجوری چاپ کن امین جان در گفته :

در گفتگوی تلویزیونی مطرح شد؛
متن کامل سوال خبرنگار مهر از رئیس جمهور/ حاشیه های یک سوال انتقادی
سوال خبرنگار مهر از رئیس جمهور که از سوی رسانه ملی پخش نشد حاوی انتقاداتی نسبت به وعده های گذشته رئیس جمهور و عملکرد وی در حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی مردم بود.به گزارش خبرگزاری مهر متن کامل سوال خبرنگار این خبرگزاری از رئیس جمهور در گفتگوی تلوزیونی وی با رسانه ها را در زیر می خوانید:

تشکر می کنم از اینکه به حضور رسانه های مکتوب هم حسن توجه داشتید و تلاش کردید تا گفتگوهای تلویزیونی از حالت غیرمنعطف و یکطرفه خود خارج شود.

بحثی که خدمت شما دارم ناظر به مباحث اقتصادی والبته انتقادی است. مباحثی است که دغدغه ذهن مردم است.

در ابتدای دولت فرمودید پول نفت را سر سفره مردم می آورید در حالیکه امروز شاهد این هستیم که ارزش پول و دارایی مردم به یک سوم کاهش پیدا کرده است. وعده دادید ۳ میلیون شغل ایجاد می کنید، اما امروز نمایندگان در مجلس شاهد مراجعات مکرر مردم هستند که بیشترین دغدغه شان افزایش بیکاری و تعطیلی کارخانجات است.

شما در ماجرای هدفمندی یارانه ها مدعی شدید که با اجرای این طرح می خواهید پول در جیب مردم بگذارید اما نظرسنجی که از طریق تلویزیون هم پخش شد نشان داد که بیش از ۸۰ درصد مردم می گویند پول یارانه ها را نمی خواهند و خوستار بازگشت قیمت ها به گذشته هستند.

این در حالی است که دیوان محاسبات نیز در گزارشی تاکید کرده است که نیمی از پولی که به عنوان یارانه نقدی به مردم پرداخت شده است از منابع غیرقانونی بوده است. با این حال اصرار دارید مرحله دوم را هم اجرا کنید و تصمیم داشتید در یک قلم بنزین را به ۲۵۰۰ تومان برسانید که البته مجلس جلوی آن را گرفت.

مهمترین شعاری که شما دادید مبارزه با مفاسد اقتصادی بود و گفتید که می‌خواهید با فساد اکبر مبارزه کنید، حال آنکه بزرگترین پرونده فساد اقتصادی یعنی همان اختلاس سه هزار میلیارد تومانی در دوران شما اتفاق افتاد. قوه قضائیه را تهدید کردید که کابینه و اطرافیان شما خط قرمز هستند و حتی اجازه رسیدگی به اتهامات آنها را نمی دهید. گفتید پاک ترین دولت بعد از انقلاب هستید در حالیکه بودجه که از مهمترین اسناد انضباطی و مالی کشور است با بالاترین تاخیر در طول تاریخ انقلاب هنوز به مجلس ارائه نشده است .در مورد تحریم ها به درستی گفتید که کاغذ پاره هستند اما امروز همه مشکلات اقتصادی را گردن تحریم ها می اندازید.

همه این وعده ها و عملکرد ها در شرایطی است که امروز رفتارها و گفتارهایی دارید که وحدت شکن است. رفتارهایی که آخرین آنها از سوی رهبر انقلاب غیراخلاقی، غیرقانونی و غیر شرعی اعلام شد. مردم معتقدند که در این وضعیت این نوع رفتارها یک نوع طفره رفتن از پاسخ به مشکلات و مسائلی است که مردم با آن درگیر هستند. مردم می گویند مشکل ما الان معیشت و گرانی است اما از طرفی می بینند که شما مراسمات چند میلیاردی همچون جشن اخیر را در بندرعباس برگزار می کنید. خواهش می کنم به این انتقادات افکار عمومی پاسخ روشن دهید.

به گزارش خبرنگار مهر، این سوال انتقادی از رئیس جمهور و پاسخ احمدی نژاد به آن از سوی رسانه ملی پخش نشد.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :