کد خبر : 20068
تاریخ انتشار : ۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 195 بازدید

كشف 25 هزار كيلوگرم برنج خارجي قاچاق در کوهدشت

  فرمانده انتظامي استان لرستان ، صبح امروز از كشف 25 هزار كيلوگرم برنج خارجي قاچاق در شهرستان كوهدشت لرستان خبر داد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس ، ” سردار عليزاده ” در تشريح خبر فوق بيان داشت : در راستاي مبارزه با قاچاق كالا ، مأموران پليس آگاهي شهرستان كوهدشت روزگذشته در حين […]

144402_135

 

فرمانده انتظامي استان لرستان ، صبح امروز از كشف 25 هزار كيلوگرم برنج خارجي قاچاق در شهرستان كوهدشت لرستان خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس ، ” سردار عليزاده ” در تشريح خبر فوق بيان داشت : در راستاي مبارزه با قاچاق كالا ، مأموران پليس آگاهي شهرستان كوهدشت روزگذشته در حين كنترل محورهاي مواصلاتي به يك دستگاه خودروي كاميون كشنده تريلر مشكوك و آن را متوقف كردند.

 

اين مقام انتظامي افزود : در بازرسي از اين خودرو مقدار 25 هزار كيلوگرم برنج خارجي قاچاق کشف و ضبط شد .

وي با بيان اينكه يكي از اولويت هاي پليس مبارزه با قاچاق كالا و ارز است ، گفت :قاچاق كالا و ارز يكي از آسيب هاي اجتماعي است كه باعث بر هم زدن نظم اقتصادي مي شود .

اين مقام انتظامي با تاكيد براينكه نيروي انتظامي با افراد فرصت طلب و سود جو به صورت قاطع برخورد مي كند ، گفت :از  همه مردم عزيز خواستاريم كه در اين زمينه با پليس همكاري كنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سرنخ ها را پیدا کنید

[پاسخ]

نس نس نس!!!!!!!!!! در گفته :

بازم کوهدشت…..

[پاسخ]

هر تریلر 2250 کسیه بیشتر نمیتواند بار بزند

[پاسخ]

تم و توز در گفته :

آقای دوست محمدی میدونی فرق سایت شما با شبکه خبر چیه سایت شما هر 15 روز یه خبر را به اطلاع می رسونه اما شبکه خبر هر 15 دقیقه یکبار واقعاً خسته نباشید

[پاسخ]

مهدی دوست محمدی / سردبیر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۹ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲:

با سلام
دوست عزیز دست اندرکاران سایت در حد بضاعت و امکانات اطلاع رسانی می نمایند و مقایسه ی ما با شبکه ی خبر…!در ضمن هر 15 روز یک خبر؟ مطمئنید؟!

[پاسخ]

تم و توز در گفته :

آقای دوست محمدی عزیز در مثل مناقشه نیست به نظرم تا زمانی که شما یه سایت منتقد بودید و به مشکلات ومعضلات استان می پرداختید و بدور از خبرهای غیر مرتبط بودید کارتان عالی بود ولی چند وقته که احساس میکنم که انگیزه همکارانتان کم شده و آنچه را که باید باشید نیستین

[پاسخ]

مهدی دوست محمدی / سردبیر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۹ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷:

ببخشید دوست عزیز متوجه منظورتان نمیشوم! در اکثریت قریب به اتفاق اخبار ما، شاهد مباحث انتقادی و اجتماعی هستید.غیر از این است؟

[پاسخ]

نس نس نس!!!!!!! پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۹ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳:

آقای دوست محمدی خون خودتوکثیف نکن بعضی هافقط دوست دارن حرف بزنن دیگه خودشونم نمی فهمن چی میگن مثل(((((((تم وتوز))))))))))))

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۹ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۳۱:

با سلام من هم موافقم مدتیه فکر میکنم (البته ببخشید این نظر شخصی منه)سایت مسیرشو گم کرده یه سری اخبار سراسری که همیشه از تلویزیون میشنویم دیگه در سایتهای محلی کشش نداره 99درصد رصدکنندگان سایت میرملاس از خود شهرستان کوهدشت هستند وتا جایی که بیشتر به مشکلات ونقد از ادارات ومسئولین بود بیشتر به دل می نشست.

[پاسخ]

همشهري در گفته :

باسلام خدمت آقاي دوست محمدي :حالا اين خبر مربوط به چه تاريخي است ؟واين محموله عاقبتش چي شد ؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :