کد خبر : 20162
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 118 بازدید

توزیع ۳۱۱ تن پسته با قیمت مصوب هر کیلو ۳۰ هزار تومان در سطح استان لرستان

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از توزیع ۳۱۱ تن پسته برای تامین نیازهای مردم در ایام تعطیلات نوروزی در سطح استان خبرداد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بیرانوند’ افزود: این میزان پسته به عنوان سهمیه استان با قیمت هر کیلوگرم ۳۰۰ هزار ریال عرضه خواهد شد. وی با […]

6

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از توزیع ۳۱۱ تن پسته برای تامین نیازهای مردم در ایام تعطیلات نوروزی در سطح استان خبرداد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بیرانوند’ افزود: این میزان پسته به عنوان سهمیه استان با قیمت هر کیلوگرم ۳۰۰ هزار ریال عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به ذخیره سازی اقلام مصرفی مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال اظهار داشت: تا کنون ۲۰۰ تن مرغ منجمد با قیمت مصوب هرکیلوگرم ۴۸ هزار ریال در استان توزیع شده است.

وی با اشاره به ذخیره سازی ۳۰۰ تن گوشت قرمز تصریح کرد: امسال مواد کالاهای اساسی و پرمصرف مردم علاوه بر عرضه در نمایشگاهها، در مکانهای ویژه ای تامین و عرضه خواهد شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سلام قرار بود پسته نخریم. لطفا تبلیغ نکنید.

یک همشهری در گفته :

آقا تورج..اگه شایستگی ولیاقت خودتو در خور اینگونه محرومیتا میدونی پس بهتره یه سری چیزای دیگرو بر خودت حروم بدونی!واقعان که!بجای ارزش گذاری بر حق و حقوق خودت دراین مملکت !اومدی صورت مسِِِِِِئله رو پاک کردین!بابا یه خرده بیندیشید!کشور خودمون یکی از بزرگترین تولید کنندگان پسته است!البته من خودم پسته دوست ندارم ولی از این میسوزم که ما تا چه حدود واسه حق وحقوق شهروند بودنمون ارزش قائلیم..

تورج در گفته :

دوست گرامى :
لیاقت و شایستگى آدما به خریدن و نخریدن پسته نیست. یه نهضتى شروع شده باید ادامه داد. در ضمن این روش خوبى واسه متحد شدن علیه آدمهاى پست یه که اینجور أجناس و انبار میکنن .. تازه شروع کاره!!! یکبار تجربه کنیم نتیجه بده براى ما بقى موارد مشابه هم کارساز تر میشه.

هر وقت دیدی سلام ما را هم برسون

کله قوچی در گفته :

گشتم نبود نگرد نیست. ما خریدیم کیلویی ۴۵۰۰۰تومان

کله قوچی در گفته :

گشتم نبودنگرد نیست. ماقیمت گرفتیم۴۵۰۰۰تومان

یوز پلنگ در گفته :

من نفت را سر سفره مردم میارم/من نان را از سر سفره مردم بر میدارم .من ال می کنم بل می کنم پسته ارزان می شود خودرو ارزان می شود همه کشکه

یکی بود ملتی نبود در گفته :

خلایق هرچه لایق

پسته کیلویی ۱۵۰۰۰ هزار تومان
انتقاد نفرمایید

مهساشفیعی در گفته :

هی…یادش به خیــــــــــــــــــر.مثل همه ی یادهایی که این روزها به خیرشان می کنیم!!!!!!!
۱۲-۱۳ سال پیش،یکی از آشنایان با وانتی پر پسته،از شهری دور،راهیِ شهرمان شد.روزها و شب های زیادی،در تمام خیابان های شهرجار می زد:آآآآآآآآآآآآآی…پسته هزار…پسته ی اعلا هزار……پسته زعفرانی هزار!!!!!!
مردم رد می شدند…جیب هایشان را می تکاندند و با اندوهی بزرگ می گفتند:چچچچچقدر گران!!!
رد می شدند…نمی خریدند،وانت خسته و مایوس به شهرشان برگشت
قصه ی ما به سررسید اما قصه ی گرانی…

مهرزاده در گفته :

دوستان گرامی بهترین کار اینه که پسته نخریم… به هیچ عنوان نخریرم…
پسته تولید کشور خودمونه هیچ توجیهی واسه گرون شدنش وجود نداره …هیچ توجیهی جز پول پرستی و از آب گل آلود ماهی گرفتن یه سری آدم نماها…

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :