کد خبر : 20178
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 129 بازدید

معرفي برترين هاي جشنواره منطقه اي تئاتر طنز در لرستان

    برترين هاي جشنواره منطقه اي تئاتر طنز ديشب در اليگودرز لرستان معرفي شدند. به گزارش میرملاس نیوز؛ سومين جشنواره منطقه اي تئاتر طنز با عنوان تلخ و شيرين با حضور هنرمنداني از استانهاي لرستان، خوزستان و اصفهان  2 روز در سالن آمفي تئاتر مجتمع سيمرغ اين شهر  برگزار شد.  دبير جشنواره منطقه اي […]

ShowImage.aspx
 
 
برترين هاي جشنواره منطقه اي تئاتر طنز ديشب در اليگودرز لرستان معرفي شدند.
به گزارش میرملاس نیوز؛ سومين جشنواره منطقه اي تئاتر طنز با عنوان تلخ و شيرين با حضور هنرمنداني از استانهاي لرستان، خوزستان و اصفهان  2 روز در سالن آمفي تئاتر مجتمع سيمرغ اين شهر  برگزار شد. 
دبير جشنواره منطقه اي تئاتر طنزگفت:  هيات داوران از 8 گروه نمايشي منتخب  محمود عيسي پوراز خرمشهر و زينب سمسارزاده از آبادان را به عنوان بهترين بازيگر، سعيد فيوضي ازآبادان به عنوان بهترين کارگردان، رادمهر کشاني ازاصفهان به عنوان طراح برتر صحنه و دکورمعرفي کردند . 
محمدي افزود :  ايمان ملکي پور از اراک به عنوان بهترين متن نويس، آمنه پور حسيني از خرمشهر به عنوان هنرمند برتر در زمينه ارائه بروشور و رضا سامري از آبادان به عنوان هنرمند برتر در بخش موسيقي شناخته شدند .  

وي گفت : از بين 73 آثار ارائه شده هنرمندان 9 استان کشور به دبير خانه اين جشنواره 16 اثر به مرحله بازبيني و 8 اثر برتر طي دو روز به مرحله اجراء رسيد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :