کد خبر : 20178
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 127 بازدید

معرفی برترین های جشنواره منطقه ای تئاتر طنز در لرستان

    برترین های جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیشب در الیگودرز لرستان معرفی شدند. به گزارش میرملاس نیوز؛ سومین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز با عنوان تلخ و شیرین با حضور هنرمندانی از استانهای لرستان، خوزستان و اصفهان  ۲ روز در سالن آمفی تئاتر مجتمع سیمرغ این شهر  برگزار شد.  دبیر جشنواره منطقه ای […]

ShowImage.aspx
 
 
برترین های جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیشب در الیگودرز لرستان معرفی شدند.
به گزارش میرملاس نیوز؛ سومین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز با عنوان تلخ و شیرین با حضور هنرمندانی از استانهای لرستان، خوزستان و اصفهان  ۲ روز در سالن آمفی تئاتر مجتمع سیمرغ این شهر  برگزار شد. 
دبیر جشنواره منطقه ای تئاتر طنزگفت:  هیات داوران از ۸ گروه نمایشی منتخب  محمود عیسی پوراز خرمشهر و زینب سمسارزاده از آبادان را به عنوان بهترین بازیگر، سعید فیوضی ازآبادان به عنوان بهترین کارگردان، رادمهر کشانی ازاصفهان به عنوان طراح برتر صحنه و دکورمعرفی کردند . 
محمدی افزود :  ایمان ملکی پور از اراک به عنوان بهترین متن نویس، آمنه پور حسینی از خرمشهر به عنوان هنرمند برتر در زمینه ارائه بروشور و رضا سامری از آبادان به عنوان هنرمند برتر در بخش موسیقی شناخته شدند .  

وی گفت : از بین ۷۳ آثار ارائه شده هنرمندان ۹ استان کشور به دبیر خانه این جشنواره ۱۶ اثر به مرحله بازبینی و ۸ اثر برتر طی دو روز به مرحله اجراء رسید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :