کد خبر : 20259
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 81 بازدید

استقبال مطلوب از گردهمایی فعالان فضای مجازی لرستان/ 300 نفر ثبت نام کردند

  دبیر گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی لرستان از استقبال مطلوب جوانان لرستانی از این گردهمایی خبر داد. یزدان سهرابی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: برگزاری همایش مدیران و فعالان فضای مجازی لرستان فرصتی برای هم اندیشی فعالان این حوزه است. وی با اشاره به ابتکار مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه […]

IMG19381016

 

دبیر گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی لرستان از استقبال مطلوب جوانان لرستانی از این گردهمایی خبر داد.

یزدان سهرابی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: برگزاری همایش مدیران و فعالان فضای مجازی لرستان فرصتی برای هم اندیشی فعالان این حوزه است.

وی با اشاره به ابتکار مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در برگزاری این گردهمایی بیان داشت: فعالیت این مجمع با هدایت و راهنمایی نماینده ولی فقیه در لرستان زمینه حضور هر چه بیشتر جوانان در عرصه های مختلف را فراهم آورده است.

سهرابی با بیان اینکه تشکیل مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان یکی از ابتکارات ارزشمند در این حوزه بوده است، افزود: در قالب این مجمع جوانان متعهد، خلاق و ارزشی گرد هم آمده تا در مسیر تبیین منویات رهبری در حوزه جوانان گام بردارند.

دبیر گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی لرستان همچنین با اشاره به روند برگزاری این گردهمایی گفت: در این گردهمایی که با محوریت جوانان برگزار می شود کارشناسان این حوزه، مسئولان ملی و مدیران ارشد استانی حضور خواهند داشت.

سهرابی یادآور شد: تا کنون بیش از300 نفر از فعالان فضای مجازی لرستان در سامانه گردهمایی به نشانی www.lrjavan.ir ثبت کرده اند که با روند کنونی پیش بینی می شود تعداد افراد در روزهای پایانی ثبت نام بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه همچنان فرصت برای ثبت نام فعالان فضای مجازی در این گردهمایی وجود دارد، از علاقمندان خواست هر چه سریعتر در راستای ثبت نام در گردهمایی اقدام کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علی مرادی در گفته :

از زحمات ارزشمند وبی شائبه نماینده نماینده محترم ولی فقیه ووهمچنین جناب آقای یزدان سهرابی دبیر گردهمایی مدیران وفعالان مجازی لرستان در بر پایی این گرد همایی تقدیر وتشکر وافر داریم.امید است که سایر مسئولین استانی نیز توجه ویژه ای به امور جوانان داشته باشند.

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

اسایش امروز ما مدیون و مرهون تلاش گذشتگان است که با ایثار و از خود گذشتگی بستر زنگی امن را برایمان به ارمغان اوردند.
از تلاش جناب آقای سهرایب در راستای تبیین منویات مقام عظمای ولایت و حفظ ارزشهای هشت سال دفاع مقدس ،تشکر و قدر دانی میشود.
مستدام باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :